Rezultati

Kategorije
21M21 km - Moški skupno
21Z21 km - Ženske skupno
10M10 km - Moški skupno
10Z10 km - Ženske skupno
05M5 km - Moški skupno
05Z5 km - Ženske skupno
DPCMDržavno prvenstvo - Člani
DPCZDržavno prvenstvo - Članice
DPMMDržavno prvenstvo - Mlajši mladinci
DPMZDržavno prvenstvo - Mlajše mladinke
DPSMDržavno prvenstvo - Starejši mladinci
DPSZDržavno prvenstvo - Starejše mladinke
21MA21 km - Moški A: do 29 let (1989 in mlajši)
21MB21 km - Moški B: 30 - 39 let (1979 - 1988)
21MC21 km - Moški C: 40 - 49 let (1969 - 1978)
21MD21 km - Moški D: 50 - 59 let (1959 - 1968)
21ME21 km - Moški E: 60 let in več (1958 in starejši)
21ZA21 km - Ženske A: do 29 let (1989 in mlajše)
21ZB21 km - Ženske B: 30 - 39 let (1979 - 1988)
21ZC21 km - Ženske C: 40 - 49 let (1969 - 1978)
21ZD21 km - Ženske D: 50 - 59 let (1959 - 1968)
21ZE21 km - Ženske E: 60 let in več (1958 in starejše)
10MA10 km - Moški A: do 29 let (1989 in mlajši)
10MB10 km - Moški B: 30 - 39 let (1979 - 1988)
10MC10 km - Moški C: 40 - 49 let (1969 - 1978)
10MD10 km - Moški D: 50 - 59 let (1959 - 1968)
10ME10 km - Moški E: 60 let in več (1958 in starejši)
10ZA10 km - Ženske A: do 29 let (1989 in mlajše)
10ZB10 km - Ženske B: 30 - 39 let (1979 - 1988)
10ZC10 km - Ženske C: 40 - 49 let (1969 - 1978)
10ZD10 km - Ženske D: 50 - 59 let (1959 - 1968)
10ZE10 km - Ženske E: 60 let in več (1958 in starejše)
05MA5 km - Moški A: do 29 let (1989 in mlajši)
05MB5 km - Moški B: 30 - 39 let (1979 - 1988)
05MC5 km - Moški C: 40 - 49 let (1969 - 1978)
05MD5 km - Moški D: 50 - 59 let (1959 - 1968)
05ME5 km - Moški E: 60 let in več (1958 in starejši)
05ZA5 km - Ženske A: do 29 let (1989 in mlajše)
05ZB5 km - Ženske B: 30 - 39 let (1979 - 1988)
05ZC5 km - Ženske C: 40 - 49 let (1969 - 1978)
05ZD5 km - Ženske D: 50 - 59 let (1959 - 1968)
05ZE5 km - Ženske E: 60 let in več (1958 in starejše)
DPM35DP Slovenije v polmaratonu - veterani M35
DPM40DP Slovenije v polmaratonu - veterani M40
DPM45DP Slovenije v polmaratonu - veterani M45
DPM50DP Slovenije v polmaratonu - veterani M50
DPM55DP Slovenije v polmaratonu - veterani M55
DPM60DP Slovenije v polmaratonu - veterani M60
DPM65DP Slovenije v polmaratonu - veterani M65
DPM70DP Slovenije v polmaratonu - veterani M70
DPM75DP Slovenije v polmaratonu - veterani M75
DPM80DP Slovenije v polmaratonu - veterani M80
DPZ35DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z35
DPZ40DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z40
DPZ45DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z45
DPZ50DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z50
DPZ55DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z55
DPZ60DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z60
DPZ65DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z65
DPZ70DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z70
DPZ75DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z75
DPZ80DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z80
Rezultati

6. Konjiški maraton

Slovenske Konjice, 30.9.2018

05Z - 5 km - Ženske skupno

Uvr.Št.Priimek in imeLRDržavaKlubRezultatK/#
11291Vetrih Renata 1974SLOSkupina Unior0:20:11C/1
2513Žakelj Alenka1988SLO 0:22:20B/1
31421Korošec Lana2003SLOŠC Slovenske Konjice - Zreče0:23:25A/1
41420Sadek Evelin2003SLOKAŠ0:24:07A/2
51501Adamič Kričaj Nives1976SLO 0:24:18C/2
61487Bizjak Aleksandra 1972SLO 0:24:27C/3
71358Kroflič Mateja1984SLOLPP Ljubljana0:24:44B/2
81286Konec Nada1979SLOSkupina Unior0:25:15B/3
91373Mlakar Marija 1981SLOOPLAST0:25:44B/4
101277Obrul Alenka 1971SLOGamsi Celjski0:26:01C/4
111416Kolar Lara2000SLOŠC Slovenske Konjice - Zreče0:26:02A/3
121510Boldin Aleksandra1972SLOHERVIS SPORTSCLUB0:26:09C/5
131319Vreš Jolanda 1980SLOKSIMON FIT0:26:30B/5
141295Kokljič Urška1985SLOKAŠ0:26:33B/6
151451Žohar Magda1967SLO 0:26:38D/1
161490Jakop Teodora1971SLO 0:26:44C/6
171460Arlič Marjana1962SLO 0:26:46D/2
181484Blazic Vesna 1983SLO 0:26:53B/7
191302Gorinšek Tara2002SLOKAŠ0:27:02A/4
201216Jančič Mirjana1973SLOLaško0:27:05C/7
201219Durkalič Hren Selma1976SLOECOTIP0:27:05C/7
221313Križanec Dunja1986SLOKSIMON FIT0:27:08B/8
231368Jurić Mateja1986CROAtletski klub "NoGA"0:27:09B/9
231359Panič Vesna 1992SLOLPP Ljubljana0:27:09A/5
251411Strmšek Anica1973SLONagrajenci Radio Rogla0:27:15C/9
261310Karneža Valerija1982SLOKSIMON FIT0:27:16B/10
271261Stanovnik Nataša 1976SLOGabrovlje migajo0:27:17C/10
281436Grajfoner Natalija1981SLO 0:27:23B/11
29397Repnik Katja1985SLOHERVIS SPORTSCLUB0:27:31B/12
301525Petek Milena1982SLOHERVIS SPORTSCLUB0:27:41B/13
311289Frangež Klara1979SLOSkupina Unior0:27:44B/14
321257Kalšek Simona 1974SLOGabrovlje migajo0:27:50C/11
331218Razboršek Vesna1978SLOLaško0:27:59C/12
341357Kralj Sabina1989SLOŠ.D. Elektro Maribor0:28:00A/6
351363Vidaković Zrinka1977CROAtletski klub "NoGA"0:28:04C/13
36330Čuš Lah Karin 1976SLOŠ.D. Elektro Maribor0:28:11C/14
371262Trontelj Milada 1984SLOGabrovlje migajo0:28:12B/15
381516Lukić Branka1976SLO 0:28:14C/15
391524Križan Jerneja 1984SLO 0:28:15B/16
40390Draganič Martina1980SLOHERVIS SPORTSCLUB0:28:18B/17
411207Blagotinšek Blažka1998SLOLaško0:28:19A/7
411239Ravničan Martina1966SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:28:19D/3
431452Železnik Zdenka1978SLO 0:28:41C/16
441386Urlep Sara2002SLOŠportno društvo GKN Zreče0:28:44A/8
451306Logar Klementina 1972SLOUrbani tekači0:28:45C/17
461434Lovrenčič Sabina1985SLO 0:28:48B/18
471378Plesnik Barbara1987SLOZD Žalec0:28:49B/19
471475Černec Milojka1958SLOHERVIS SPORTSCLUB0:28:49E/1
491365Mitrović Marijana1981CROAtletski klub "NoGA"0:28:50B/20
501479Čelan Sanja1980CRO 0:28:52B/21
501246Bobik Lidija1978SLOPohorski svizci0:28:52C/18
521201Arzenšek Lucija1984SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice0:28:53B/22
531453Krivec Anamari1993SLO 0:28:54A/9
541340Tihle Hren Alja1982SLORadio Rogla0:28:58B/23
551400Gorenak Mateja 1986SLOFresenius Medical Care0:29:02B/24
551203Skaza Jožica1975SLOBaumüller Dravinja0:29:02C/19
571209Zupan Katja1974SLOLaško0:29:06C/20
58191Šparaš Maja1992SLOGamsi Celjski0:29:12A/10
591418Lešek Taja2002SLOŠC Slovenske Konjice - Zreče0:29:15A/11
601362Bogović Dijana1985CROAtletski klub "NoGA"0:29:18B/25
611332Mrzdovnik Tara2001SLOTiskarna Petrič0:29:19A/12
621504Bezenšek Nina2000SLO 0:29:21A/13
631455Pereza Korina1978SLO 0:29:24C/21
641255Očko Sonja 1976SLOGabrovlje migajo0:29:25C/22
651470Arnuš Tabaković Jasmina 1984SLO 0:29:27B/26
661249Retuznik Damijana1971SLOPohorski svizci0:29:34C/23
671500Jeršin Urška Zoja1981SLOHERVIS SPORTSCLUB0:29:35B/27
681335Prosenak Vlasta1971SLOVrtec Slovenske Konjice0:29:36C/24
681437Sirc Lea1993SLO 0:29:36A/14
701256Pivec Tjaša 1997SLOGabrovlje migajo0:29:40A/15
711266Pšeničnik Alenka1978SLOGabrovlje migajo0:29:43C/25
721225Jošt Polonca1983SLOECOTIP0:29:44B/28
731469Bošnjak Nina1985SLO 0:29:47B/29
741263Lovrenčič Urška1997SLOGabrovlje migajo0:29:49A/16
741390Reš Klara1990SLOŠportno društvo GKN Zreče0:29:49A/16
761231Črešnar Janja1987SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:29:52B/30
771492Varšek Staša1980SLOŠD RCI Sport0:29:53B/31
771449Žohar Tjaša1996SLO 0:29:53A/18
791499Iskrač Klavdija1993SLO 0:29:54A/19
801371Pučnik Polona1978SLOOPLAST0:30:00C/26
80331Flegar Marija1988SLOŠ.D. Elektro Maribor0:30:00B/32
821311Gluhak Gabrijela1982SLOKSIMON FIT0:30:02B/33
821318Podhraški Nika1999SLOKSIMON FIT0:30:02A/20
841489Zapušek Mojca1977SLO 0:30:05C/27
851336Pukl Anita 1973SLOVrtec Slovenske Konjice0:30:13C/28
861474Lipuš Anja1984SLOHERVIS SPORTSCLUB0:30:25B/34
871526Čoper Ahačič Urška1989SLO 0:30:28A/21
881240 Belak Urška1990SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:30:30A/22
891494Pušnik Petra1981SLOŠD RCI Sport0:30:44B/35
901367Šulekić Antonija1976CROAtletski klub "NoGA"0:30:51C/29
911296Ločnikar Tamara 2000SLOKAŠ0:31:00A/23
911515Peer Kvas Suzana1981SLO 0:31:00B/36
931208Blagotinšek Tinkara1999SLOLaško0:31:06A/24
941234Črešnar Urška 1992SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:31:27A/25
951503Bezenšek Sara1999SLO 0:31:30A/26
961341Trunkl Barbara1972SLORadio Rogla0:31:31C/30
971414Stojnšek Maruša2001SLOŠC Slovenske Konjice - Zreče0:31:33A/27
981412Podbregar Janja1982SLONagrajenci Radio Rogla0:31:34B/37
991235Kotnik Jožica1966SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:31:37D/4
1001259Hrovat Zofija 1963SLOGabrovlje migajo0:31:40D/5
12