Meritve | Organizacija tekmovanj | Oprema

Novice
Koledar prihajajočih tekmovanj
Januar '17
22
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U14 (Nova Gorica)
atletika
28
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16 (Celje)
atletika
Februar '17
1
Dvoransko pr. za OŠ _ FINALE (Ljubljana)
atletika
2
Dvoransko pr. za SŠ (Ljubljana)
atletika
4
Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinke (neznan)
atletika
5
Pokal Roka Petroviča (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
5
Prvenstvo Slovenije v dvorani v posamičnem in ekipnem mnog. za pionirje in pionirke U14 (Ljubljana)
atletika
5
Zagreb otvoreno dvoransko pr. Zagreba (Zagreb)
atletika
6
Področno prvenstvo srednjih šol Ljubljane in Dolenjske v veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
7
Področno prvenstvo Ljublane in Dolenjske v veleslalomu za osnovne šole (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
11
Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
12
Prvenstvo Slovenije v dvorani v posamičnem in ekipnem mnog. za pionirje in pionirke U12 (Slovenska Bistrica)
atletika
18
Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice (Celje)
atletika
Marec '17
4
27.Pokljuški maraton AS (Pokljuka)
smučarski tek
5
Cicibančkov veleslalom (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
11
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih v dvorani za vse kategorije (neznan)
atletika
11
30. Pokal Ježek (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
12
30. Pokal Jezek (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
12
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih v dvorani za vse kategorije (neznan)
atletika
18
Prvenstvo Slovenije v krosu (Velenje)
atletika
Zadnji rezultati
Januar '17
19
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina D (Ljubljana)
atletika
18
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina B (Ljubljana)
atletika
17
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina A (Ljubljana)
atletika
16
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina C (Ljubljana)
atletika
15
Atletski miting v dvorani (Slovenska Bistrica)
atletika
15
PS v dvorani za pionirje letnik 2006 in 2007 (Slovenska Bistrica)
atletika
14
3. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje
14
Atletski miting v dvorani (Ljubljana)
atletika
7
2. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje
December '16
17
1. Kolo ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
10
Ilirija Challenge (Ljubljana)
plavanje
3
Plavalni miting Miklavž (Ljubljana)
plavanje
November '16
26
Plavalni izziv 2016 (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
19
Alive Step Up (Ljubljana)
tek
Oktober '16
29
MM pokal Delfin 2016 (Ljubljana)
plavanje
19
Prvenstvo Ljubljane v krosu OŠ - skupina A (Ljubljana)
kros
19
Prvenstvo Ljubljane v krosu OŠ - skupina B (Ljubljana)
kros
19
Prvenstvo Ljubljane v krosu SŠ (Ljubljana)
kros
12
Decathlon štafetni tek Univerze v Ljubljani (Ljubljana)
tek
10
Hervis Business Run (Portorož)
tek

© TIMING Ljubljana, 2015