Meritve | Organizacija tekmovanj | Oprema

Novice
Koledar prihajajočih tekmovanj
April '17
29
Prvenstvo Hrvaške - štafete (Zagreb)
atletika
Maj '17
2
Duatlon Logatec (Logatec)
triatlon
4
61. Pohod - Pot ob žici za vrtce (Ljubljana)
tek
4
WFL prijavnica (Ljubljana)
tek
5
WFL prijavnica (Ljubljana)
tek
5
61. Pohod - Pot ob žici za šole (Ljubljana)
tek
6
61. Pohod - Pot ob žici - Tek trojk (Ljubljana)
atletika
6
37. Mednarodni plavalni miting Ilirija 2017 (Ljubljana)
plavanje
6
61. Pohod - Pot ob žici (Ljubljana)
tek
6
Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnog. za pionirje in pionirke U12 (Radovljica)
atletika
6
WFL prijavnica (Ljubljana)
tek
6
Atletski miting Agram (Zagreb)
atletika
7
Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnog. za pionirje in pionirke U14 (Maribor)
atletika
7
Wings for Life (Ljubljana)
tek
8
ŠŠT področno posamično atletika CELJE SŠ (Celje)
atletika
8
ŠŠT medobčinsko posamično atletika CELJE OŠ (Celje)
atletika
8
ŠŠT področno posamično atletika Velenje OŠ (Velenje)
atletika
9
ŠŠT področno posamično atletika Murska sobota OŠ+SŠ (Murska Sobota)
atletika
9
ŠŠT področno posamično atletika Ljubljana SŠ (Ljubljana)
atletika
9
ŠŠT področno posamično atletika Novo mesto SŠ (Novo mesto)
atletika
Zadnji rezultati
April '17
24
Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za OŠ - skupina B (Ljubljana - Tivoli)
tek
24
Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za OŠ - skupina A (Ljubljana - Tivoli)
tek
24
Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za SŠ (Ljubljana - Tivoli)
tek
23
Izbirno gasilsko tekmovanje za olimpijado 2017 (Slovenska Bistrica)
atletika
23
1. Duatlon Kranjska Gora (Kranjska Gora)
triatlon
22
12. Istrski tek poklicnih gasilcev (Dragonja)
tek
22
9. Formaraton - 8 urni tek (Ljubljana - Tivoli)
tek
16
Moja olimpijska norma (Koper)
tek
15
Moja olimpijska norma (Novo mesto)
tek
15
Miting (Postojna)
atletika
15
Prvenstvo Slovenije v dolgih tekih (Postojna)
atletika
14
Moja olimpijska norma (Velenje)
tek
9
Moja olimpijska norma (Celje)
tek
9
Intesa Sanpaolo Bank 4. Istrski maraton (Koper)
tek
8
Plavalni izziv (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
8
Duatlon Ribnica (Ribnica)
triatlon
8
Moja olimpijska norma (Kranj)
tek
8
1. Kolo ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
7
Moja olimpijska norma (Postojna)
tek
1
Lynx Throphy (Krvavec)
alpsko smučanje

© TIMING Ljubljana, 2015