Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Koledar
Filter
Leto
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Panoga
-- Izberi --
alpsko smučanje
atletika
atletika - šolska
atletika - šolska - staro
atletika24
avto moto
biatlon
gorski tek
gorsko kolesarstvo
kasaške dirke
kolesarstvo
kros
orientacija
plavanje
rolanje
smučarski tek
tek
triatlon
veslanje
Kraj
-- Izberi --
Ajdovščina
Amsterdam - NL
Ankaran
Aosta
Arabba
Bakovci
Benetke, Italija
Beograd
Berlin, Nemčija
Bevke
Bled
Bloke
Bohinj
Bohinjska Bela
Bolzano - ITA
Bovec
Brčko
Brda/Goriškem
Brdo pri Kranju
Brestanica
Breša- Italia
Brežice
Celje
Celovec
Celovec
Celovec, Avstrija
Cerkno
Čakovec
Čatež
Črna na Koroškem
Črni vrh nad Idrijo
Črnivec
Črnomelj
Dobrna
Dobrova
Dobrova pri Ljubljani
Dolsko
Domžale
Domžale - Arboretum
Domžale - Dob
Domžale - Turnše
Dragonja
Drenov Grič
Dunaj
Fara
Gabrje
Golte
Gornja Radgona
Graz
Grosseto - ITA
Grosuplje
Grožnjan, Hrvaška
Gyongyos - HUN
Hrastnik
Hrvaška
Ig
Istanbul
Ivančna Gorica
Izlake
Izola
Kamnik
Kamniška Bistrica
Kanin
Karlovac
Kočevje
Komenda
Komenda
Koper
Kostanjevica na Krki
Kozje
Kranj
Kranj - Qlandija
Kranjska Gora
Kranjski Rak
Križevci
Krk - Hrvaška
Krka
Krško
Krvavec
Kuwait
Lenart
Lendava
Lesce
Ljubljana
Ljubljana - Citypark
Ljubljana - Kodeljevo
Ljubljana - Tivoli
Ljubljana - Tromostovje
Ljubljana - Zadvor
Ljubljana Ježica
Ljubljana Rožnik
Ljubljanski grad
Ljutomer
Ljutoomer
Log - Mangart
Logatec
Lukovica
Mali Lipoglav
Malta
Maribor
Mašun
Medvode
Milano
Miren
Mozirje
Murska Sobota
neznan
NN
Nova Gorica
Novo mesto
Parma - ITA
Piran
Planica
Podbrdo
Podpeč
Pokljuka
Poreč, Hrvaška
Portorož
Postojna
Ptuj
Pula, Hrvaška
Radenci
Radlje ob Dravi
Radovljica
Rateče - Planica
Ravne na Koroškem
Rečica pri Laškem
Ribnica
Riga
Rim
Rogla
Rotterdam - NL
Saalbach
Sečovlje
Selca
Sevnica
Sežana
Sladki Vrh
Slovenj Gradec
Slovenska Bistrica
Slovenske Konjice
Solkan
Split
Spodnje Vetrno
Stari Vrh
Stična
Strunjan
Šempeter pri Gorici
Šentjernej
Šentjur
Škofja Loka
Šmarje pri Jelšah
Šmarna Gora
Šmartno pri Litiji
Šmohor
Štatenberg
Tabor v Savinjski dolini
Tacen
Tolmin
Trbovlje
Trenta
Trogir, Hrvaška
Trst
Valtournenche Valle dAosta, Italija
Varaždin
Velenje
Velika planina
Volčji potok
Vrbljene
Vrbovec
Vrhnika
Vršič
Zadar (CRO)
Zagorje
Zagreb
Zagreb - AS Dinamo
Zagreb - AS Mladost
Zagreb (CRO)
Zbilje
Zell am See, Avstrija
Zlatoličje
Žalec
Železna Kapla
Železniki
ŽŠD Ljubljana
Koledar
Koledar 2024
Datum
Tekmovanje
Kraj
23.3.
35. pokal Ježek 2024
Ljubljana - Tivoli
24.3.
35. pokal Ježek 2024
Ljubljana - Tivoli
24.3.
22. mali kraški maraton
Sežana
26.3.
Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju
Ljubljana - Tivoli
27.3.
Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju
Ljubljana - Tivoli
6.4.
20. mednarodni plavalni miting »POKAL BOBERČEK 2024«
Ravne na Koroškem
6.4.
Ekipno prvenstvo Slovenije v krosu
Murska Sobota
11.4.
Prvenstvo SŠ Ljubljane v krosu
Ljubljana - Tivoli
11.4.
Prvenstvo OŠ Ljubljane v krosu A
Ljubljana - Tivoli
11.4.
Prvenstvo OŠ Ljubljane v krosu B
Ljubljana - Tivoli
13.4.
Prvenstvo Slovenije v dolgih tekih
Velenje
13.4.
Prvenstvo Slovenije v tekmovalni hoji
Velenje
13.4.
Kvalifikacije za posamičen in ekipni mnogoboj U12 in U14
Velenje
14.4.
Luka Koper 10. Istrski maraton
Portorož
20.4.
6. Hop na Grad izdajnica
Ljubljana
20.4.
Mednarodni atletski miting Memorial Marjane Lužar Kobelenski v teku na 400 m ovire "Radovljica 2024"
Radovljica
20.4.
Kvalifikacije za posamičen in ekipni mnogoboj U12 in U14
Tolmin
20.4.
Miting
Tolmin
21.4.
6. Hop na Grad
Ljubljana
23.4.
Področno posamično atletsko tekmovanje za SŠ
Kranj
25.4.
Področno posamično atletsko tekmovanje za OŠ
Nova Gorica
25.4.
Področno posamično atletsko tekmovanje za SŠ
Nova Gorica
28.4.
Otvoreno prvenstvo Istre
Pula, Hrvaška
4.5.
IRONMAN 70.3 Venice-Jesolo
Benetke, Italija
4.5.
Prvenstvo Hrvatske u štafetama
Zagreb - AS Mladost
4.5.
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih
Maribor
4.5.
Prvenstvo Slovenije v štafetah
Maribor
5.5.
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih
Maribor
5.5.
IRONMAN 70.3 Venice-Jesolo
Benetke, Italija
5.5.
Wings for life 2024
Ljubljana
7.5.
Področno posamično atletsko tekmovanje za SŠ
Maribor
7.5.
Področno posamično atletsko tekmovanje za OŠ
Maribor
8.5.
Medobčinsko posamično atletsko tekmovanje za OŠ
Celje
8.5.
Področno posamično atletsko tekmovanje za SŠ
Celje
8.5.
Področno posamično atletsko tekmovanje za OŠ
Velenje
9.5.
66. Pohod Ljubljana 2024 - Pot ob žici za vrtce
Ljubljana
9.5.
Medobčinsko posamično prvenstvo v atletiki za OŠ
Slovenska Bistrica
10.5.
66. Pohod Ljubljana 2024 - Pot ob žici za šole
Ljubljana
11.5.
66. Pohod Ljubljana 2024 - Pohod po Poti ob žici na 35 km
Ljubljana
11.5.
66. Pohod Ljubljana 2024 - Rekreativni pohodi po Poti ob žici
Ljubljana
11.5.
66. Pohod Ljubljana 2024 - Tek trojk na 12,5 in 29 km
Ljubljana
11.5.
66. Pohod Ljubljana 2024 - Tek trojk za OŠ in SŠ na 3 km
Ljubljana
11.5.
Međunarodni atletski miting AK Agram
Zagreb - AS Mladost
11.5.
1. tekma MAL - 19. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana - WA Continental Tour Challenger
Kranj
12.5.
Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinke
Maribor
13.5.
Nagrada Ljubljane v paralelnem slalomu
Ljubljana - Tromostovje
14.5.
Področno posamično atletsko tekmovanje za SŠ
Ljubljana
14.5.
Področno posamično atletsko tekmovanje za SŠ
Novo mesto
14.5.
Občinsko prvenstvo OŠ NM v atletiki
Novo mesto
15.5.
"Dinamo Zrinjevac 2024" - Mednarodni atleski miting
Zagreb - AS Mladost
15.5.
Občinsko prvenstvo OŠ LJ v atletiki
Ljubljana
15.5.
Medobčinsko posamično atletsko tekmovanje za OŠ
Murska Sobota
15.5.
Področno posamično atletsko tekmovanje za SŠ
Murska Sobota
16.5.
Občinsko prvenstvo OŠ LJ v atletiki
Ljubljana
18.5.
Kup i ekipno PH, seniori-ke
Karlovac
18.5.
18. pokal Terme Ptuj 2024
Ptuj
18.5.
Alive Step Up
Ljubljana
18.5.
2. tekma MAL - 24. Mednarodni atletski miting Slovenska Bistrica 2024 - WA Continental Tour Challenger
Slovenska Bistrica
18.5.
42. Maraton treh src - otroški teki
Radenci
18.5.
42. Maraton treh src
Radenci
18.5.
Prvenstvo Slovenije v polmaratonu
Radenci
19.5.
Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)
Velenje
19.5.
Kup i ekipno PH, seniori-ke
Karlovac
21.5.
3. tekma MAL - 4. Memorial Roberta Preloga - WA Continental Tour Challenger
Ptuj
21.5.
Področno posamično atletsko tekmovanje za OŠ
Kranj
22.5.
Področno posamično atletsko tekmovanje za OŠ Grosuplje
Ljubljana
22.5.
Področno posamično atletsko tekmovanje za OŠ
Slovenj Gradec
23.5.
Področno posamično atletsko tekmovanje za OŠ
Domžale
23.5.
Posamično prvenstvo Slovenije za SŠ
Velenje
24.5.
Prvenstvo Slovenije za OŠPP
Ljubljana - Kodeljevo
24.5.
Atletski miting An-Nika 800
Celje
25.5.
Prvenstvo Slovenije v četveroboju za pionirje in pionirke U14 in U12-FINALE
Maribor
25.5.
Spomladanski izziv
Maribor
25.5.
50. Pokal mesta Ljubljane 2024
Ljubljana - Kodeljevo
25.5.
18. DM tek za ženske
Ljubljana
26.5.
50. Pokal mesta Ljubljane 2024
Ljubljana - Kodeljevo
26.5.
Spomladanski izziv
Maribor
28.5.
Področno posamično atletsko tekmovanje za OŠ
Celje
28.5.
Področno posamično atletsko tekmovanje za OŠ
Novo mesto
29.5.
Področno posamično atletsko tekmovanje za OŠ
Murska Sobota
30.5.
Področno posamično atletsko tekmovanje za OŠ
Ptuj
30.5.
Prvenstvo OŠ in SŠ Ljubljane v akvatlonu in triatlonu
Ljubljana
31.5.
Krog življenja
Ravne na Koroškem
1.6.
Krog življenja
Ravne na Koroškem
1.6.
Gony Poni
Kranjska Gora
1.6.
30. mednarodni atletski miting Kranj 2024 - Memorial Vučko
Kranj
1.6.
Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke
Kranj
5.6.
Posamično prvenstvo Slovenije za OŠ
Slovenska Bistrica
7.6.
43. Maraton Franja BTC City - vožnja na čas
Ljubljana
8.6.
43. Maraton Franja BTC City
Ljubljana
8.6.
Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U12) in (U14)
Maribor
8.6.
51. mednarodni plavalni miting Ravne 2024
Ravne na Koroškem
9.6.
51. mednarodni plavalni miting Ravne 2024
Ravne na Koroškem
9.6.
Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U12) in (U14)
Maribor
9.6.
43. Maraton Franja BTC City
Ljubljana
13.6.
Skakački miting "Salix sub astra"
Vrbovec
15.6.
Letni troboj BM-FR-VV - 2. kolo
Ravne na Koroškem
15.6.
Letni troboj BM-FR-VV - 3. kolo
Ravne na Koroškem
15.6.
12. Tek 4 mostov
Škofja Loka
15.6.
4. tekma MAL - 35. mednarodni atletski miting - Novo mesto 2024 - WA Continental Tour Challenger
Novo mesto
16.6.
Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke U16
Koper
16.6.
Triatlon Ljubljana 2024
Ljubljana
19.6.
5. tekma MAL - Mednarodni atletski miting in 10. Memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 m - WA Continental Tour Challenger
Maribor
22.6.
Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in mlajše članice, mlajše mladince in mladinke
Nova Gorica
23.6.
Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in mlajše članice, mlajše mladince in mladinke
Nova Gorica
23.6.
12. Argonavtski maraton
Vrhnika
26.6.
Sprejemni postopek 2024
Ljubljana - Kodeljevo
26.6.
Sprejemni postopek 2024
Ljubljana - Kodeljevo
27.6.
Sprejemni postopek 2024
Ljubljana - Kodeljevo
29.6.
Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke
Karlovac
29.6.
Prvenstvo Slovenije za člane in članice
Celje
30.6.
Prvenstvo Slovenije za člane in članice
Celje
30.6.
Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke
Karlovac
6.7.
Međunarodni atletski miting HAAK Mladost
Zagreb - AS Mladost
6.7.
Balkansko prvenstvo za mlajše mladince in mladinke
Maribor
7.7.
Međunarodni atletski miting HAAK Mladost
Zagreb - AS Mladost
13.7.
Prvenstvo Slovenije za mladince in mladinke
Maribor
14.7.
Prvenstvo Slovenije za mladince in mladinke
Maribor
20.7.
Atletski pokal Slovenije za člane in članice
Maribor
21.7.
Atletski pokal Slovenije za člane in članice
Maribor
18.8.
5. mednarodni maraton v hitrostnem rolanju "Vsi na rolerje"
Ljubljana
30.8.
Skakački miting "Jump 2 Krk"
Krk - Hrvaška
31.8.
Skakački miting "Jump 2 Krk"
Krk - Hrvaška
31.8.
Ekipno prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinke
Velenje
7.9.
Ekipno prvenstvo za člane
Slovenj Gradec
7.9.
45. Juriš na Vršič
Kranjska Gora
7.9.
Triglav Triatlon Bled 2024
Bled
7.9.
12. Triglav tek
Brdo pri Kranju
8.9.
3. L Etape Slovenia 2024
Kranj
8.9.
Ekipno prvenstvo za člane
Slovenj Gradec
11.9.
Međunarodni atletski miting
Karlovac
14.9.
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)
Ptuj
15.9.
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)
Ptuj
21.9.
Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in starejše mladinke
Maribor
21.9.
Miting prijateljstva (U12, U14, U16)
Maribor
21.9.
Blitz Bovec maraton
Bovec
21.9.
Blitz Bovec maraton - Otroški teki
Bovec
22.9.
Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in starejše mladinke
Maribor
28.9.
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)
Maribor
28.9.
Montaža screena Konjiški maraton
Slovenske Konjice
29.9.
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)
Maribor
29.9.
100 ob Mrzli reki
Ajdovščina
29.9.
Prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10 km
Slovenske Konjice
29.9.
12. Konjiški maraton
Slovenske Konjice
29.9.
12. Konjiški maraton - Otroški teki
Slovenske Konjice
29.9.
X-WATERS SLOVENIA 2024
Bled
4.10.
28. Rekord Šmarne gore
Šmarna Gora
5.10.
45. Tek na Šmarno goro
Šmarna Gora
5.10.
Atletski miting Tolmin
Tolmin
5.10.
Atletski pokal Slovenije v mnogobojih
Brežice
5.10.
Tek za Kranj - Memorial Vincenca Drakslerja
Kranj
5.10.
Prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 5 km
Kranj
6.10.
Atletski pokal Slovenije v mnogobojih
Brežice
9.10.
Ekipno atletsko tekmovanje SŠ - FINALE
Nova Gorica
10.10.
Ekipno atletsko tekmovanje OŠ - FINALE
Maribor
12.10.
58. Kros občinskih reprezentanc
Ravne na Koroškem
12.10.
Atletski pokal v krosu
Ravne na Koroškem
13.10.
Ivankin tek
Ivančna Gorica
19.10.
VW 28. LM 2024 - Prvenstvo Slovenije v uličnem teku za OŠ in SŠ
Ljubljana
20.10.
VW 28. LM 2024 - Prvenstvo Slovenije v maratonu
Ljubljana
16.11.
Prvenstvo Slovenije v krosu
Murska Sobota