Koledar

Januar '17
22
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U14 (Nova Gorica)
atletika
28
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16 (Celje)
atletika
Februar '17
1
Dvoransko pr. za OŠ _ FINALE (Ljubljana)
atletika
2
Dvoransko pr. za SŠ (Ljubljana)
atletika
4
Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinke (neznan)
atletika
5
Pokal Roka Petroviča (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
5
Prvenstvo Slovenije v dvorani v posamičnem in ekipnem mnog. za pionirje in pionirke U14 (Ljubljana)
atletika
5
Zagreb otvoreno dvoransko pr. Zagreba (Zagreb)
atletika
6
Področno prvenstvo srednjih šol Ljubljane in Dolenjske v veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
7
Področno prvenstvo Ljublane in Dolenjske v veleslalomu za osnovne šole (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
11
Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
12
Prvenstvo Slovenije v dvorani v posamičnem in ekipnem mnog. za pionirje in pionirke U12 (Slovenska Bistrica)
atletika
18
Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice (Celje)
atletika
Marec '17
4
27.Pokljuški maraton AS (Pokljuka)
smučarski tek
5
Cicibančkov veleslalom (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
11
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih v dvorani za vse kategorije (neznan)
atletika
11
30. Pokal Ježek (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
12
30. Pokal Jezek (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
12
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih v dvorani za vse kategorije (neznan)
atletika
18
Prvenstvo Slovenije v krosu (Velenje)
atletika
18
Princ & Princesa Sprinta (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
26
17. Mali kraški maraton (Sežana)
tek
April '17
9
Intesa Sanpaolo Bank 4. Istrski maraton (Koper)
tek
15
Prvenstvo Slovenije v dolgih tekih za vse kategorije (Postojna)
atletika
22
9. dobrodelni 8urni tek FORMAraton (Ljubljana)
tek
22
12. Istrski tek poklicnih gasilcev (Dragonja)
tek
23
Duatlon Kranjska Gora (Kranjska Gora)
triatlon
Maj '17
2
Duatlon Logatec (Logatec)
triatlon
4
ŠŠT področno posamično atletika CELJE SŠ (Celje)
atletika
4
ŠŠT medobčinsko posamično atletika CELJE OŠ (Celje)
atletika
4
61. Pohod - Pot ob žici za vrtce (Ljubljana)
tek
5
61. Pohod - Pot ob žici za šole (Ljubljana)
tek
6
61. Pohod - Pot ob žici - Tek trojk (Ljubljana)
atletika
6
61. Pohod - Pot ob žici (Ljubljana)
tek
6
Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnog. za pionirje in pionirke U12 (Radovljica)
atletika
6
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih (neznan)
atletika
7
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih (neznan)
atletika
7
Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnog. za pionirje in pionirke U14 (Maribor)
atletika
7
Wings for Life (Ljubljana)
tek
11
ŠŠT področno posamično atletika Nova Gorica OŠ/SŠ (Nova Gorica)
atletika
11
Šolska atletika medobčinsko SL. Bistrica (Slovenska Bistrica)
atletika
14
Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke (Domžale)
atletika
17
Posamično prvenstvo Slovenije za srednje šole (Maribor)
atletika
20
Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članice (Celje)
atletika
20
37. Maraton treh src (Radenci)
tek
20
42. Pokal mesta Ljubljana (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
21
42. Pokal mesta Ljubljana (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
21
Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članice (Celje)
atletika
23
ŠŠT področno posamično atletika CELJE OŠ (Celje)
atletika
28
Triatlon Portorož (Portorož)
triatlon
31
ŠŠT področno posamično atletika Ptuj (Ptuj)
atletika
Junij '17
4
Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
7
ŠŠT-finale atletika-posamično OŠ (neznan)
atletika
10
23. mednarodni atletski miting Kranj 2017 - Vučkov memorial (Kranj)
atletika
17
Kvalifikacije APS za člane in članice in Izborna tekma za ETCH (Nova Gorica)
atletika
17
Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14 (Maribor)
atletika
17
Podbrdo Trail Running Festival 2017 (Podbrdo)
tek
18
Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14 (Maribor)
atletika
18
Kvalifikacije APS za člane in članice in Izborna tekma za ETCH (Nova Gorica)
atletika
21
EA Clasic Velenje (Velenje)
atletika
24
Triglav triatlon Bled (Bled)
triatlon
25
Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 (Maribor)
atletika
Julij '17
1
Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice, mlajše mladince in mladinke (Slovenj Gradec)
atletika
2
Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice, mlajše mladince in mladinke (Slovenj Gradec)
atletika
8
Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke (Ptuj)
atletika
9
Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke (Ptuj)
atletika
15
MM Telekom 2017 (Radovljica)
plavanje
16
MM Telekom 2017 (Radovljica)
plavanje
22
Prvenstvo Slovenije za člane in članice (Celje)
atletika
23
Prvenstvo Slovenije za člane in članice (Celje)
atletika
Avgust '17
26
Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinke (Maribor)
atletika
27
Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinke (Maribor)
atletika
27
Bled Bike Festival 2017 (Bled)
gorsko kolesarstvo
September '17
2
Ekipno prvenstvo Slovenije za mlajše mladinci in mladinke (Koper)
atletika
3
Ambrož triatlon Kamnik (Kamnik)
triatlon
9
Atletski pokal Slovenije za člane in članice (Nova Gorica)
atletika
9
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 (Velenje)
atletika
10
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 (Velenje)
atletika
10
Atletski pokal Slovenije za člane in članice (Nova Gorica)
atletika
16
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12 (Novo mesto)
atletika
16
Evropski klubski pokal za mladince (A,B skupina) (neznan)
atletika
16
Bovški maraton (Bovec)
tek
17
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12 (Novo mesto)
atletika
24
5. Konjiški maraton in prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10 km (Slovenske Konjice)
atletika
Oktober '17
7
Atletski pokal Slovenije v mnogobojih (Nova Gorica)
atletika
7
38. tek na Šmarno goro (Tacen)
tek
8
Atletski pokal Slovenije v mnogobojih (Nova Gorica)
atletika
14
51. kros občinskih reprezentanc (Ravne)
tek
28
VW 22. Ljubljanski maraton - šolski teki (Ljubljana)
tek
29
VW 22. Ljubljanski maraton - 10, 21, 42km (Ljubljana)
tek

© TIMING Ljubljana, 2015