Rezultati

Filter
Rezultati
Rezultati
Rezultati 2018
DatumTekmovanjeKraj
14.7.MM Telekom 2018Radovljicaplavanje
23.6.Kronometer Izola - KorteIzolakolesarstvo
23.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Novo mestoatletika
23.6.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceLjubljanaatletika
20.6.MAM Maribor 2018 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 mMariboratletika
17.6.Tek Dan odprtih kleti _step up Radencitek
17.6.Podbrdo Trail Running Festival 2018Podbrdogorski tek
16.6.Tek 4 mostovŠkofja Lokatek
16.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Koperatletika
16.6.Ekipno prvenstvo Slovenije v hoji / 3. tekmaKoperatletika
14.6.Business runLjubljana - Tivolitek
12.6.23. Rekord Šmarne goreŠmarna Goratek
10.6.Specialna olimpijada FinaleLjubljanaplavanje
10.6.37. Maraton Franja BTC CityLjubljanakolesarstvo
9.6.Specialna olimpijada Ljubljanaplavanje
9.6.24. Atletski mednarodni miting Kranj 2018 - memorial VučkoKranjatletika
9.6.Triatlon KočevjeKočevjetriatlon
9.6.International Match U18 (CZE-HUN-SVK-SLO)Ptujatletika
8.6.ŠŠT Troboj OŠ Lj. - skupina ALjubljanaatletika
8.6.ŠŠT Troboj OŠ Lj. - skupina DLjubljanaatletika
8.6.37. Maraton Franja BTC City - Vožnja na časLjubljanakolesarstvo
7.6.ŠŠT Troboj OŠ Lj. - skupina BLjubljanaatletika
7.6.ŠŠT Troboj OŠ Lj. - skupina CLjubljanaatletika
6.6.Posamično prvenstvo Slovenije za OŠŽalecatletika
5.6.TeleolimpijadaLjubljanaatletika
5.6.ŠŠT FINALE Akvatlon OŠ in SŠLjubljanaatletika
2.6.47. mednarodni plavalni miting Krško 2018Krškoplavanje
2.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinkeLjubljanaatletika
2.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in mlajše članiceLjubljanaatletika
2.6.MitingLjubljanaatletika
2.6.Triatlon za pokal IstreKopertriatlon
2.6.19. Tušev vzpon na Celjsko kočoCeljekolesarstvo
2.6.18. Svetovno prvenstvo v gorskih tekih za veteraneŽeleznikigorski tek
2.6.23. International Ratitovec Mountain running Open raceŽeleznikigorski tek
2.6.Prvenstvo Slovenije v gorskih tekih za veteraneŽeleznikitek
2.6.5. Mednarodni Plavalčkov MitingBrestanicaplavanje
1.6.ŠŠT FINALE OPPŠMurska Sobotaatletika
31.5.ŠŠT Finale ekipnega pr. OŠ Ljubljane Ljubljanaatletika
30.5.ŠŠT področno posamična atletika OŠ KranjKranjatletika
30.5.AkvatlonLjubljana - Kodeljevotriatlon
30.5.ŠŠT področno posamična atletika OŠ VelenjeVelenjeatletika
29.5.ŠŠT področna posamična atletika OŠ PtujPtujatletika
29.5.ŠŠT področna posamična atletika OŠ HrastnikHrastnikatletika
28.5.ŠŠT področno posamična atletika OŠ BrežiceBrežiceatletika
26.5.13. DM tek za ženskeLjubljanatek
26.5.18. Mednarodni miting Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladivaSlovenska Bistricaatletika
26.5.3. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
26.5.Triatlon AnkaranAnkarantriatlon
25.5.ŠŠT področna posamična atletika OŠ GrosupljeLjubljanaatletika
24.5.ŠŠT področno posamična atletika OŠ Ljubljana ALjubljanaatletika
24.5.ŠŠT področno posamična atletika OŠ Ljubljana CLjubljanaatletika
23.5.ŠŠT področno posamična atletika OŠ Ljubljana BLjubljanaatletika
23.5.ŠŠT področno posamična atletika OŠ Ljubljana DLjubljanaatletika
23.5.ŠŠT področno posamična atletika OŠ CeljeCeljeatletika
22.5.25 študentski tek na gradLjubljanatek
22.5.ŠŠT področno posamična atletika OŠ Novo mestoNovo mestoatletika
21.5.ŠŠT področno posamična atletika OŠ Domžale v KamnikuDomžaleatletika
19.5.43. MM Pokal mesta LjubljanaLjubljanaplavanje
19.5.38. Maraton treh src - Prvenstvo Slovenije v maratonuRadencitek
19.5.38. Maraton treh src - Veveričke in SrčkiRadencitek
19.5.Ekipno prvenstvo Slovenije v hoji / 2. tekmaVelenjeatletika
19.5.MitingVelenjeatletika
19.5.Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeVelenjeatletika
18.5.ŠŠT področna posamična atletika OŠ Murska sobotaMurska Sobotaatletika
17.5.Konjiška olimpijada Slovenske Konjiceatletika
17.5.ŠŠT področno posamična atletika OŠ RavneSlovenj Gradecatletika
16.5.Posamično prvenstvo Slovenije za srednje šoleMariboratletika
15.5.ŠŠT področno posamična atletika OŠ KoperKoperatletika
14.5.ŠŠT področno posamična atletika OŠ Nova GoricaNova Goricaatletika
13.5.Prvenstvo Slo. v pos. in ek. mnogoboju za pionirje in pionirke (U12)Mariboratletika
12.5.Prvenstvo Slo. v pos. in ek. mnogoboju za pionirje in pionirke (U14)Ptujatletika
11.5.ŠŠT področno posamična atletika SŠ KranjKranjatletika
10.5.ŠŠT področno posamična atletika SŠ Murska sobotaMurska Sobotaatletika
10.5.ŠŠT medobčinska posamična atletika OŠ Slovenska BistricaSlovenska Bistricaatletika
9.5.ŠŠT področno posamična atletika SŠ Nova GoricaNova Goricaatletika
9.5.ŠŠT področno posamična atletika SŠ LjubljanaLjubljanaatletika
8.5.ŠŠT občinsko posamična atletika OŠ Novo mestoNovo mestoatletika
8.5.ŠŠT občinsko posamična atletika SŠ Novo mestoNovo mestoatletika
8.5. ŠŠT področno posamična atletika SŠ CeljeCeljeatletika
8.5.ŠŠT medobčinska posamična atletika OŠ CeljeCeljeatletika
7.5.ŠŠT področno posamična atletika SŠ MariborMariboratletika
7.5.ŠŠT področno posamična atletika OŠ MariborMariboratletika
6.5.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinkeVelenjeatletika
6.5.Ekipno prvenstvo Slovenije v hoji / 1. tekmaVelenjeatletika
5.5.15. Atletski miting Šentjur 2018Šentjuratletika
2.5.Krepko Duatlon LogatecLogatectriatlon
22.4.3. Rudarski maraton Hrastniktek
21.4.Prvenstvo Slovenije v dolgih tekihKočevjeatletika
21.4.Prvenstvo Slovenije v hojiKočevjeatletika
21.4.10. FormaratonLjubljanatek
21.4.1. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
21.4.13. Istrski tek poklicnih gasilcevDragonjatek
21.4.Mednarodni atletski miting Radovljica 2018Radovljicaatletika
18.4.Kros SŠ Ljubljana Ljubljanakros
18.4.Kros OŠ Ljubljana - skupina BLjubljanakros
18.4.Kros OŠ Ljubljana - skupina ALjubljanakros
15.4.2. Hop na GradLjubljanatek
14.4.Duatlon DobrnaDobrnatriatlon
8.4.Luka Koper 5. Istrski maratonIzolatek
7.4.Red Bull Samo GasBovecalpsko smučanje
6.4.ŠŠT plavanje osnovne šole LjubljaneLjubljanaplavanje
25.3.18. mali kraški maratonSežanatek
24.3.Princ in Princesa šprintaLjubljanaplavanje
17.3.Dp za VeteraneLjubljanaplavanje
17.3.Prvenstvo Slovenije v krosuPostojnaatletika
15.3.ŠŠT plavanje srednje šole LjubljaneLjubljanaplavanje
10.3.31. Pokal JežekLjubljanaplavanje
10.3.22. Šolski planiški maratonPlanicatek
3.3.28. Pokljuški maraton ASPokljukasmučarski tek
2.3.3. Grubelnikov memorialKranjska Goraalpsko smučanje
25.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceCeljeatletika
24.2.Dvoransko prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorkeZagreb (CRO)atletika
24.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani v kroznih tekih za cl in ml kategorijiZagreb (CRO)atletika
11.2.DP v pos. in ekp. mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U14)Ljubljanaatletika
11.2.Smuk za Mežnarjev pokalLjubljanaalpsko smučanje
10.2.Miting v dvoraniCeljeatletika
10.2.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeCeljeatletika
6.2.Prvenstvo osnovnih šol v veleslalomu (GR, LJ, NM)Kranjska Goraalpsko smučanje
4.2.Pokal Roka PetrovičaKranjska Goraalpsko smučanje
4.2.DP v pos. in ekp. mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U12)Slovenska Bistricaatletika
4.2.Miting v dvoraniSlovenska Bistricaatletika
3.2.Miting v dvoraniLjubljanaatletika
3.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinkeLjubljanaatletika
27.1.Mednarodni miting v dvoraniLjubljanaatletika
27.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16)Ljubljanaatletika
27.1.Little fox 2018Mariboralpsko smučanje
25.1.Finale prvenstva OŠ Ljubljane v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
24.1.Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
21.1.Miting v dvoraniCeljeatletika
21.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2005 in 2006Celjeatletika
20.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2007 in 2008Slovenska Bistricaatletika
13.1.Miting v dvorani za vse kategorijeLjubljanaatletika
13.1.3. Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
13.1.Mednarodni miting v dvoraniLjubljanaatletika
11.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina DLjubljanaatletika
10.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina CLjubljanaatletika
9.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina BLjubljanaatletika
8.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina A Ljubljanaatletika