Rezultati 2008

December '08
7
XVII Mednarodni plavalni miting - Miklavž 08 (Ljubljana)
plavanje
6
2. kolo predtekmovanja za pokal PZS (Ljubljana)
plavanje
November '08
29
Slovenija plava (Ljubljana)
plavanje
10
Mestno prvenstvo v orientaciji za osnovne šole (Ljubljana)
orientacija
6
Mestno prvenstvo v orientaciji za srednje šole (Ljubljana)
orientacija
Oktober '08
18
43. Ulični tek po mestu Murska Sobota (Murska Sobota)
tek
15
Finale ekipnega prvenstva OŠ v atletiki (Ljubljana)
atletika
15
Finale ekipnega prvenstva SŠ v atletiki (Ljubljana)
atletika
14
Atletska olimpiada (Slovenska Bistrica)
atletika
12
16 tek ob Savi (Ljubljana Ježica)
tek
11
43. Kros občinskih reprezentanc (Velenje)
kros
8
Jesenski kros za ljubljanske OŠ (Ljubljana)
atletika
8
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki - VRSTNI RED ŠOL (Ljubljana)
atletika
8
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki - VRSTNI RED ŠOL (Ljubljana)
atletika
7
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Celje)
atletika
7
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Celje)
atletika
6
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Postojna)
atletika
4
29. tek na Šmarno Goro (Šmarna Gora)
tek
2
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Nova Gorica)
atletika
2
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Nova Gorica)
atletika
1
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Murska Sobota)
atletika
1
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Murska Sobota)
atletika
1
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Velenje)
atletika
September '08
30
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Novo mesto)
atletika
30
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Novo mesto)
atletika
30
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Maribor)
atletika
30
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Maribor)
atletika
29
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Brežice)
atletika
29
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Grosuplje)
atletika
26
Mali in veliki atletski pokal - skupina C (Ljubljana)
atletika
26
17. Jesenski tek (Štatenberg)
tek
25
Mali in veliki atletski pokal - skupina A (Ljubljana)
atletika
25
Mali in veliki atletski pokal - skupina D (Ljubljana)
atletika
24
Mali in veliki atletski pokal - skupina B (Ljubljana)
atletika
23
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Ljubljana)
atletika
22
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Kranj)
atletika
22
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Kranj)
atletika
22
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Ravne)
atletika
20
Atletski miting (Bled)
atletika
17
3. Alešev memorial (Žalec)
atletika
17
Ekipno DP za pionirje in pionirke - 4. krog (Žalec)
atletika
14
Miting "Konec poletja v Kopru 2008" (Koper)
atletika
14
Cestna kolesarska dirka za pokal UE Domžale (Domžale)
kolesarstvo
13
Prvenstvo Slo. za pionirje/ke (U16),(U14),(U12) (Koper)
atletika
13
Garmin Triatlon Bled 2008 (Bled)
triatlon
11
Nagrada mesta Ljubljana 2008 (Ljubljana)
veslanje
10
23. Mednarodni miting "Brežice 2008" za VN AZS (Brežice)
atletika
10
Miting za pionirje in pionirke (Brežice)
atletika
7
17. Ptujski maraton (Ptuj)
tek
6
30. Juriš na vršič (Vršič)
gorsko kolesarstvo
6
APS za Mlajše mladince in mladinke (Maribor)
atletika
Avgust '08
31
APS za pionirje in pionirke (U12 in U14) (Domžale)
atletika
30
APS za pionirje in pionirke (U16) (Domžale)
atletika
30
Vzpon Pivovarne Laško na Šmohor (Šmohor)
gorsko kolesarstvo
24
8. kolesarski vzpon na Mangart (Log - Mangart)
kolesarstvo
23
Triatlon Kočevje 2008 (Kočevje)
triatlon
20
8. atletski miting Jernejevo 2008 (Šentjernej)
atletika
20
3. krog ekipnega državnega prvenstva za pionirje (Šentjernej)
atletika
9
20. Kolesarska dirka na Črnivec (Črnivec)
kolesarstvo
3
EVACS 2008 - Maraton (Ljubljana)
tek
Julij '08
31
EVACS 2008 - Hoja (Ljubljana)
atletika
22
Mednarodni atletski miting (Maribor)
atletika
20
Odprto prvenstvo Slovenije za člane in članice (Maribor)
atletika
19
Prvenstvo SLO za ml. dečke in deklice v plavanju (Ljubljana)
plavanje
12
2. Nočna 10ka (Bled)
tek
11
Atletski miting (Maribor)
atletika
5
19. mednarodni atletski miting KRKA 2008 (Novo mesto)
atletika
5
Miting mladih (Novo mesto)
atletika
3
MAL za VN Zavarovalnice Vzajemna, Maribor 2008 (Maribor)
atletika
3
Miting ob VN Zav.Vzajemna, Maribor 2008 (Maribor)
atletika
Junij '08
29
Evropski pokal v mnogobojih, 2 liga (Maribor)
atletika
28
Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice (Ptuj)
atletika
26
Atletski miting (Velenje)
atletika
26
MAL za VN Zavarovalnice Vzajemna 2008 (Velenje)
atletika
22
Vršič s Trente (Vršič)
kolesarstvo
22
Atletski miting za pionirje (Maribor)
atletika
22
DP za starejše mladince in mladinke (Maribor)
atletika
21
Prvenstvo Slovenije za St. mladince in mladinke (Maribor)
atletika
21
9. Tušev vzpon na Celjsko kočo (Celje)
kolesarstvo
21
Prvenstvo Slo. V posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12 in U14 (Žalec)
atletika
18
Miting Celjskih knezov-MAL za VN Vzajemne 2008 (Celje)
atletika
18
Atletski miting (Celje)
atletika
16
Teleolimpiada (Ljubljana)
atletika
15
27. Maraton Franja BTC City (Ljubljana)
kolesarstvo
15
Prvenstvo slovenije za ml. Mladince in mladinke (Velenje)
atletika
14
Triatlon HSE 2008 (Maribor)
triatlon
8
Atletski miting (Ljubljana)
atletika
7
Finale APS za člane in članice (Ljubljana)
atletika
7
3. DM tek za ženske (Ljubljana)
tek
7
3. MIKOV mnogobojček (Murska Sobota)
atletika
7
Atletski miting Priložnost za mlade (Murska Sobota)
atletika
7
Ekipno prvenstvo (Murska Sobota)
atletika
7
Kronometer (Murska Sobota)
kolesarstvo
5
Finale posamičnega prvenstva v atletiki za OŠ (Celje)
atletika
4
Atletski troboj za najmlajše učence/ke - skupina B (Ljubljana)
atletika
4
Atletski troboj za najmlajše učence/ke - skupina C (Ljubljana)
atletika
3
Atletski troboj za najmlajše učence/ke - skupina A (Ljubljana)
atletika
3
Atletski troboj za najmlajše učence/ke - skupina D (Ljubljana)
atletika
2
Odprto prvenstvo v akvatlonu za OŠ (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
1
3. Memorial M.Šušteršiča in P.Cvetana-MAL Vzajemna (Ljubljana)
atletika
1
3. Memorial M.Šušteršiča in P.Cvetana (Ljubljana)
atletika
1
6. Velika nagrada 4MK - Pokal Slovenije (Logatec)
kolesarstvo
Maj '08
31
Odprto DP v mnogobojih (Maribor)
atletika
31
Miting ob DP v mnogobojih (Maribor)
atletika
31
Plavalni četveroboj - Ljubljana 2008 (Ljubljana)
plavanje
30
16. memorialni tek Boštjana Kekca (Bohinjska Bela)
tek
30
Področno prvenstvo OŠ v atletiki (Ptuj)
atletika
29
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Ravne)
atletika
29
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Kranj)
atletika
29
Finale mestnega prvenstva v atletiki 2008 (Ljubljana)
atletika
28
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Brežice)
atletika
28
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Hrastnik)
atletika
28
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Velenje)
atletika
27
Finale državnega pos. prvenstva SŠ v atletiki (Celje)
atletika
27
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ - skupina B (Ljubljana)
atletika
27
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ - skupina C (Ljubljana)
atletika
26
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Domžale)
atletika
26
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Grosuplje)
atletika
25
Ekipno prvenstvo Slovenije za mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
25
Miting mednarodne atletske lige za VN (Slovenska Bistrica)
atletika
24
14. atletski miting mladih - memorial Vučko (Kranj)
atletika
24
Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje/ke-1. krog (Kranj)
atletika
23
Posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Kranj)
atletika
23
40. Finale DP v atletiki za OŠ PP (Brežice)
atletika
22
Posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Maribor)
atletika
22
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Maribor)
atletika
22
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Novo mesto)
atletika
22
Posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Novo mesto)
atletika
21
Mednarodni atletski miting za VN AZS 2008 (Nova Gorica)
atletika
21
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Celje)
atletika
21
Posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Celje)
atletika
19
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ - skupina A (Ljubljana)
atletika
19
Medobčinsko posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Ptuj)
atletika
18
Državno prvenstvo amaterjev, veteranov in žensk (Gabrje)
kolesarstvo
17
Dnevnikov kros (Stična)
kros
17
28. Maraton treh src (Radenci)
tek
17
Miting v tekih za mlajše kategorije (Ljubljana)
atletika
17
Ekipno prvenstvo Slovenije (M+Ž) (Ljubljana)
atletika
15
Posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Ljubljana)
atletika
15
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Koper)
atletika
15
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Postojna)
atletika
14
Medobčinsko posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Slovenska Bistrica)
atletika
14
15. Študentski tek na Grad (Ljubljana)
tek
13
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Murska Sobota)
atletika
13
Posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Murska Sobota)
atletika
12
Posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Nova Gorica)
atletika
12
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Nova Gorica)
atletika
12
Medobčinsko posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Žalec)
atletika
11
Otvoritveni 5. atletski miting - Šentjur 2008 (Šentjur)
atletika
11
7. Ptujski triatlon (Ptuj)
triatlon
3
Mednarodni atletski miting - Nova Gorica 2008 (Nova Gorica)
atletika
April '08
26
3. Istrski tek poklicnih gasilcev (Dragonja)
tek
25
Medklubski atletski miting - Domžale open 2008 (Domžale)
atletika
20
Miting za pionirje in pionirke (Ljubljana)
atletika
19
Kvalifikacije APS za člane in članice (Ljubljana)
atletika
16
Spomladanski kros SŠ (Ljubljana - Tivoli)
kros
15
Univerzitetno prvenstvo v plavanju (Ljubljana)
plavanje
12
European Cup 10000m Istanbul 2008 (Istanbul)
atletika
5
Odprto prvenstvo Slovenije v dolgih tekih za vse kategorije (Domžale)
atletika
Marec '08
15
Odprto prvenstvo Slovenije v krosu (Velenje)
kros
2
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih v dvorani (Slovenska Bistrica)
atletika
2
33. Cicibančkov veleslalom za pokal NLB VITA (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
2
Regionalna tekma FISI v smučanju (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
2
18. Pokljuški maraton - Adriatic Slovenica (Pokljuka)
smučarski tek
Februar '08
17
Atletski miting (Slovenska Bistrica)
atletika
17
DP v ekipnem in posamičnem mnogoboju U12 in U14 (Slovenska Bistrica)
atletika
16
Delavske športne igre 2008 (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
10
Atletski trobojček BRIGITA BUKOVEC (Ljubljana)
atletika
9
Atletski miting MASS (Ljubljana)
atletika
9
Odprto državno prvenstvo za člane v atletiki (Ljubljana)
atletika
9
Festival smučanja - TC rekreativci (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
9
Festival smučanja - TC kategorizirani (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
6
Prvenstvo SŠ Ljubljane v atletiki (Ljubljana)
atletika
3
DP v atletiki U16 (Ljubljana)
atletika
3
14. Memorial Roka Petroviča (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
2
13. Rekord Šmarne gore (Šmarna Gora)
gorski tek
2
DP za starejše mladince in mladinke (Šempeter pri Gorici)
atletika
2
Atletski miting (Šempeter pri Gorici)
atletika
1
Finale OŠ Ljubljane v atletiki (Ljubljana)
atletika
Januar '08
29
Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju (Ljubljana)
plavanje
29
Indoor Classic Vienna 2008 (Dunaj)
atletika
28
Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju (Ljubljana)
plavanje
27
DP za U12 in U14 (Ljubljana)
atletika
27
Mednarodni atletski miting (Ljubljana)
atletika
26
DP Ml. mladinci in mladinke (Nova Gorica)
atletika
26
Atletski miting (Nova Gorica)
atletika
23
Prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina A (Ljubljana)
atletika
22
Prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina B (Ljubljana)
atletika
19
Atletski miting (Ljubljana)
atletika
16
Prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina D (Ljubljana)
atletika
15
Prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina C (Ljubljana)
atletika
12
4. KOLO PZS (Ljubljana)
plavanje
12
Atletski miting (Šempeter pri Gorici)
atletika

© TIMING Ljubljana, 2015