Meritve | Organizacija tekmovanj | Oprema

Novice
Koledar prihajajočih tekmovanj
April '15
4
3. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
8
Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientaciji (Ljubljana - Tivoli)
orientacija
9
Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientaciji (Ljubljana - Tivoli)
orientacija
11
Prvenstvo Slovenije v dolgih tekih za vse kategorije (Šentjur)
atletika
11
Atletski miting Mladi upi atletike in Domžale Open 2015 (Domžale)
atletika
12
Banka Koper 2. Istrski maraton (IZOLA)
tek
12
Novomeški tek (Novo mesto)
tek
15
Prvenstvo v spomladanskem krosu za OŠ Ljubljane (Ljubljana - Tivoli)
kros
15
Prvenstvo v spomladanskem krosu za SŠ Ljubljane (Ljubljana - Tivoli)
kros
18
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12) (Ravne)
atletika
18
4. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
18
7. dobrodelni osemurni tek FORMAraton (Ljubljana - Tivoli)
tek
18
10. Istrski tek poklicnih gasilcev (Dragonja)
tek
18
Gasilska štafeta (Ptuj)
tek
18
Kolesarjenje po UE Domžale (Domžale)
kolesarstvo
19
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12) (Ravne)
atletika
23
Prvenstvo Slovenije v krosu za OŠ in SŠ (Maribor)
kros
25
Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16) (Koper)
atletika
25
Dnevnikov triatlon (Čatež)
triatlon
25
Mali maraton Komenda (Komenda)
tek
Zadnji rezultati
Marec '15
26
Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju Mlajši (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
26
Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju Starejši (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
25
Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
22
15. Mali kraški maraton (Sežana)
tek
14
28. Pokal Ježek (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
14
Prvenstvo Slovenije v krosu (Velenje)
kros
7
1. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
7
25. Pokljuški maraton AS (Pokljuka)
smučarski tek
1
40. Cicibančkov veleslalom (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
Februar '15
14
Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice (Ljubljana)
atletika
11
Prvenstvo osnovnih šol LJ, NM in GR v veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
10
Prvenstvo srednjih šol LJ in NM v veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
8
Pokal Rok Petrovič (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
8
PS v mnogoboju za U12 (Slovenska Bistrica)
atletika
7
Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinke (Celje)
atletika
7
Mednarodni miting v dvorani (Celje)
atletika
1
PS v mnogobojih za U14 (Ljubljana)
atletika
Januar '15
31
Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke (Celje)
atletika
31
Mednarodni miting v dvorani (Celje)
atletika
25
Mednarodni atletski miting (Slovenska Bistrica)
atletika

© TIMING Ljubljana, 2015