Meritve | Organizacija tekmovanj | Oprema

Novice
Koledar prihajajočih tekmovanj
September '16
3
Ekipno prvenstvo Slovenije za mladince in mladinke (Celje)
atletika
3
Triatlon Bled (Bled)
triatlon
3
Juriš na Vršič (Kranjska Gora)
kolesarstvo
5
hrvatsko prvenstvo u atletici (Zagreb)
atletika
6
IAAF World Challenge Meeting ZAGREB 2016 (Zagreb)
atletika
7
Kajak-kanu paralelni slalom pokal Ljubljane (Ljubljana)
veslanje
8
Business run (Ljubljana - Tivoli)
tek
10
Triglav tek (Brdo pri Kranju)
tek
10
2. Veronikin atletski miting za mlajše kategorije (Kamnik)
atletika
10
Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članice (Novo mesto)
atletika
11
Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članice (Novo mesto)
atletika
17
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16) (Ptuj)
atletika
17
RED BULL 400 WC 2016 PLANICA (Planica)
tek
18
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16) (Ptuj)
atletika
18
Bovški maraton (Bovec)
tek
19
ŠŠT področna atletika ekipno Maribor OŠ (Maribor)
atletika
19
ŠŠT področna atletika ekipno Maribor SŠ (Maribor)
atletika
20
ŠŠT področna atletika ekipno Novo mesto OŠ (Novo mesto)
atletika
20
ŠŠT področna atletika ekipno Novo mesto SŠ (Novo mesto)
atletika
20
ŠŠT področna atletika ekipno Grosuplje OŠ (Ljubljana)
atletika
Zadnji rezultati
Avgust '16
31
3. Pikin miting mladih Velenje 2016 (Velenje)
atletika
31
21. Mednarodni atletski miting "Velenje 2016" (Velenje)
atletika
29
27. Mednarodni atletski miting Novo mesto 2016 (Novo mesto)
atletika
29
2. MESTNI TEKAŠKI MLADINSKI IZZIV (Novo mesto)
atletika
28
2. Telemachov dan triatlona v Ljubljani (Ljubljana)
triatlon
27
3. Atletski miting Mladi asi atletike (Domžale)
atletika
27
Nočni tek Vrhnika (Vrhnika)
tek
24
16. ATLETSKI MITING JERNEJEVO 2016 in MEMORIAL POLDETA BUČARJA (Šentjernej)
atletika
20
Odprto prvenstvo Gorenjske, Radovljica 2016 (Radovljica)
atletika
13
Dolgi triatlon Bakovci (Bakovci)
triatlon
12
Dvojni ultra triatlon (Bakovci)
triatlon
6
16. Vzpon na Zasavsko Sv. goro (Zagorje)
kolesarstvo
Julij '16
16
2. Akvatlon Ilirija (Ljubljana)
triatlon
16
40.Mednarodni plavalni miting "TELEKOM 2016" (Radovljica)
plavanje
15
4.boj reprezentanc CZE, HUN, POL in SLO (Maribor)
atletika
9
Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice in st. mladince in mladinke (Nova Gorica)
atletika
9
10. Nočna 10ka (Bled)
tek
7
Pokal Schneekoppe 2016 (Ljubljana)
kolesarstvo
3
10. Maraton Alpe Scott (Kamnik)
kolesarstvo
Junij '16
30
11. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana (Ljubljana)
atletika

© TIMING Ljubljana, 2015