Rezultati

Filter
Rezultati
Rezultati
Rezultati 2019
DatumTekmovanjeKraj
23.5.ŠŠT atletika posamično OŠ Lj. skupina BLjubljanaatletika - šolska
23.5.13. Atletska olimpijadaSlovenske Konjiceatletika
23.5.ŠŠT atletika posamično OŠ Lj. skupina CLjubljanaatletika - šolska
22.5.ŠŠT atletika posamično OŠ Lj. skupina DLjubljanaatletika - šolska
22.5.ŠŠT atletika posamično OŠ Lj. skupina ALjubljanaatletika - šolska
21.5.ŠŠT področna posamično OŠ Novo mestoNovo mestoatletika - šolska
20.5.ŠŠT področna atletika posamično OŠ MS..Murska Sobotaatletika
20.5.ŠŠT področno posamična atl. OŠ CeljeCeljeatletika - šolska
19.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U14)Velenjeatletika
18.5.39. Maraton treh src - Prvenstvo Slovenije v polmaratonuRadencitek
18.5.39. Maraton treh src - Veveričke in SrčkiRadencitek
18.5.44. MM pokal mesta LjubljanaLjubljana - Kodeljevoplavanje
18.5.Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeLjubljanaatletika
18.5.Pokal Slovenije v tekmovalni hoji / 2. tekmaLjubljanaatletika
18.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U12)Mariboratletika
15.5.FINALE Posamično prvenstvo Slovenije za Srednje šoleMariboratletika
14.5.ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP IN ATHLETICSSplitatletika
14.5.ŠŠT področna atletika posamično OŠ KP..Koperatletika
12.5.Mednarodni miting Radovljica 2019 in memorial Marjane Lužar Kobelenski v teku na 400 m ovireRadovljicaatletika
11.5.39. Mednarodni plavalni miting IlirijaLjubljanaplavanje
11.5.Pokal Slovenije v tekmovalni hoji / 1. tekmaVelenjeatletika
11.5.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinkeVelenjeatletika
10.5.ŠŠT področna atletika posamično SŠ KR.Kranjatletika
10.5.ŠŠT področna atletika posamično SŠ NG..Nova Goricaatletika
9.5.ŠŠT področna atletika posamično SŠ MS..Murska Sobotaatletika
9.5.ŠŠT medobčinska posamična atl. OŠ MSMurska Sobotaatletika
8.5.ŠŠT področno posamična atl. SŠ CeljeCeljeatletika
8.5.Občinsko prvenstvo v atletiki MedvodeTacenatletika
8.5.ŠŠT medobčinska posamična atl. OŠ CeljeCeljeatletika - šolska
7.5.Medobčinsko atletsko prvenstvo Sl. BistricaSlovenska Bistricaatletika
7.5.ŠŠT področna posamično SŠ Novo mestoNovo mestoatletika
7.5.ŠŠT občinska posamično OŠ Novo mestoNovo mestoatletika - šolska
6.5.ŠŠT področna atletika posamično SŠ MB..Mariboratletika
6.5.ŠŠT atletika posamično SŠ LjubljaneLjubljanaatletika - šolska
28.4.Rudarski tekHrastniktek
27.4.Duatlon LogatecLogatectriatlon
20.4.XVI. Atletski miting Šentjur 2019Šentjuratletika
20.4.11. FormaratonLjubljanatek
16.4.Občinski kros za srednje šole LjubljanaLjubljana - Tivolikros
16.4.Občinski kros za osnovne šole Ljubljane - skupina BLjubljana - Tivolikros
16.4.Občinski kros za osnovne šole Ljubljane - skupina ALjubljana - Tivolikros
14.4.Luka Koper 6. Istrski maratonPortorožtek
13.4.Prvenstvo Slovenije v dolgih tekihVelenjeatletika
13.4.Prvenstvo Slovenije v tekmovalni hojiVelenjeatletika
13.4.MitingVelenjeatletika
13.4.14. Istrski tek poklicnih gasilcevKopertek
7.4.Hop na GradLjubljanski gradtek
6.4.4. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
6.4.Duatlon RibnicaRibnicatriatlon
28.3.ŠŠT Plavanje SŠ LjubljanaLjubljanaplavanje
27.3.ŠŠT Plavanje OŠ LjubljanaLjubljanaplavanje
24.3.19. Mali kraški maratonSežanatek
24.3.Veteransko državno plavalno prvenstvoLjubljanaplavanje
23.3.Prvenstvo Slovenije v krosuVelenjeatletika
23.3.Kdo se boji bradatega možaBovecalpsko smučanje
23.3.1. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
16.3.32. Pokal JežekLjubljana - Tivoliplavanje
16.3.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U12)Slovenska Bistricaatletika
10.3.MM PINGVINČEK 21+019 KRANJKranjplavanje
9.3.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U14)Ljubljanaatletika
8.3.Grubin memorial VSLKranjska Goraalpsko smučanje
3.3.Cicibančkov VSL za pokal AlpeaktivKranjska Goraalpsko smučanje
2.3.29. Pokljuški maraton ASPokljukasmučarski tek
17.2.Little foxMariboralpsko smučanje
16.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
16.2.Tek dveh deželRateče - Planicasmučarski tek
12.2.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,FINALELjubljanaatletika
10.2.25. Pokal Rok PetrovičKranjska Goraalpsko smučanje
9.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceNovo mestoatletika
7.2.ŠŠT področno VSL SŠ področje LJ+NMKranjska Goraalpsko smučanje
6.2.ŠŠT področno VSL OŠ področje LJ+NM+GRKranjska Goraalpsko smučanje
2.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
2.2.Miting v dvoraniNovo mestoatletika
31.1.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,skupina D Ljubljanaatletika
30.1.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,skupina CLjubljanaatletika
29.1.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,skupina BLjubljanaatletika
28.1.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,skupina ALjubljanaatletika
26.1.Miting v dvoraniNovo mestoatletika
26.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani v tekmovalni hojiNovo mestoatletika
26.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16)Novo mestoatletika
19.1.Šolski Pokljuški maraton Pokljukasmučarski tek
19.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2006 in 2007Celjeatletika
19.1.Miting v dvoraniCeljeatletika
18.1.Dan snega - rekreacijaLjubljana - Tromostovjesmučarski tek
18.1.Dan snega - Pokal AlpinaLjubljana - Tromostovjesmučarski tek
16.1.Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
12.1.2. kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
12.1.Mednarodni miting v dvoraniLjubljanaatletika
12.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2008 in 2009Slovenska Bistricaatletika
12.1.Miting v dvoraniSlovenska Bistricaatletika