Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
pionirji U14
60 m
600 m
daljina cona odriva
vortex
pionirke U14
60 m
600 m
daljina cona odriva
vortex
pionirji U12
60 m
300 m
daljina cona odriva
vortex
pionirke U12
60 m
300 m
daljina cona odriva
vortex
EKIPNO
Rezultati
Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12 in U14
Postojna, 30. 05. 2010
SKUPNO - vortex, pionirji U12
Uvr.
Št.
AZS
Priimek in ime
Klub
Letnik
Q
Rezultat
Točke
1
53
15295
Hamzić Armin
MASS
1999
53.01
613,0
2
101
15212
Drevenšek Rene
PMB
2000
41.87
481,0
3
139
16015
Viher Žan
PT
1999
41.40
475,0
4
13
16133
Retel Blaž
B20
1999
40.34
462,0
5
77
0
Dobrovoljc Žan
OŠIK
2000
37.99
434,0
6
173
0
Makarovič Matija
OMŠ
1999
37.84
432,0
7
1
12351
Božič Luka
ASB
1999
37.81
431,0
8
146
15145
Dizdarevič Gašper
ŠPELA
2000
37.72
430,0
9
11
16130
Cimermančič Matevž
B20
1999
37.67
430,0
10
172
0
Zorman Erik
OŠŠ
1999
37.37
426,0
11
159
12920
Škafar Ambrož
TRK
2000
36.45
415,0
12
76
0
Dobrovoljc Matic
OŠIK
2000
35.03
397,0
13
12
16132
Obran Nejc
B20
1999
34.91
396,0
14
86
15246
Car Niko
PAN
2000
34.60
392,0
15
60
15798
Škerlep Luka
MASS
2000
33.85
383,0
16
135
15931
Kostanjevec Jaka
PT
1999
33.43
378,0
17
165
15229
Dedič Alen
ŽALEC
2000
31.25
350,0
18
83
0
Gregorn Luka
OŠMV
2000
31.01
347,0
19
167
16000
Kramer Nik
ŽALEC
2000
30.73
344,0
20
85
15898
Balažic Benjamin
PAN
1999
30.49
341,0
21
78
0
Kohne Blaž
OŠIK
2000
30.20
337,0
22
92
15557
Mencigar Denis
PAN
2000
29.52
329,0
23
102
11694
Fekonja Jernej
PMB
2000
29.38
327,0
24
24
15897
Jančar Jakob
DOM
1999
29.24
325,0
25
100
13327
Dolinšek Staš
PMB
2000
29.00
322,0
26
150
15139
Zof Arne
ŠPELA
2001
28.28
313,0
27
103
15155
Glavnik Andrej
PMB
2000
27.67
305,0
28
106
15153
Kajbič Tomaž
PMB
2000
27.00
297,0
28
28
15245
Svetlin Vid
DOM
2000
27.00
297,0
30
23
15344
Hribar Matevž
DOM
1999
26.43
289,0
31
52
15997
Gruden Jure
MASS
1999
24.46
264,0
32
145
14499
Čmrlec Marko
ŠPELA
2000
18.42
185,0
33
55
15767
Lipovec Lovro
MASS
2002
17.95
178,0
56
3452
Lipovec Nejc
MASS
2002
DIS
0
25
15240
Pirc Tim
DOM
2000
NN
0
22
15962
Golija Jernej
DOM
1999
NN
0
3
15232
Kresnik Timotej
ASB
1999
NN
0
158
12929
Hudovernik Matevž
TRK
1999
NN
0
Št.
R1
R2
R3
R4
R5
R6
53
101
139
13
77
173
1
146
11
172
159
76
12
86
60
135
165
83
167
85
78
92
102
24
100
150
103
106
28
23
52
145
55
56
25
22
3
158