Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
člani
100 m
200 m
400 m
članice
100 m
mlajši mladinci
100 m
400 m
800 m
Krogla-5
Daljina
mlajše mladinke
100 m
400 m
800 m
Krogla-3
Daljina
pionirji U16
100 m
300 m
600 m
Krogla-4
Vortex
Daljina - (cona)
pionirke U16
100 m
300 m
600 m
Krogla-3
Vortex
Daljina - (cona)
pionirji U14
300 m
60 m
600 m
Krogla-3
Vortex
Daljina - (cona)
pionirke U14
300 m
60 m
600 m
Krogla-2
Vortex
Daljina - (cona)
pionirji U12
200 m
60 m
600 m
Krogla-2
Vortex
Daljina - (cona)
pionirke U12
200 m
60 m
600 m
Krogla-2
Vortex
Daljina - (cona)
pionirji U10
150 m
60 m
Vortex
Daljina - (cona)
pionirke U10
150 m
60 m
Vortex
Daljina - (cona)
pionirji U8
60 m
Vortex
Daljina z mesta
pionirke U8
60 m
Vortex
Daljina z mesta
starejši mladinci
200 m
400 m
Daljina
starejše mladinke
200 m
400 m
Rezultati
17. atletski mednarodni miting mladih (Memorial Vučko)
Kranj, 21. 05. 2011
SKUPNO - 600 m, pionirke U14
Uvr.
Št.
AZS
Priimek in ime
Klub
Letnik
Q
Rezultat
1
704
12779
Kujan Maruša
ŽALEC
1998
1:37.44
2
118
13249
Mavrič Neja
BOV
1998
1:37.91
3
396
3689
Žlogar Tina
MASS
1998
1:39.07
4
473
15819
Rendulič Sara
POS
1998
1:45.28
5
429
15661
Kmetec Niki
NAK
1998
1:46.96
6
83
12719
Trajkovič Gala
ASB
1998
1:47.46
7
413
0
Žavbi Kunaver Saša
MED
1998
1:47.87
8
678
6527
Pogorevc Manca
VEL
1999
1:51.95
9
698
12915
Železnik Tjaša
VRH
1999
1:53.17
10
513
15052
Ferlin Karin
SEV
1998
1:53.33
11
182
0
Orešnik Kristina
CRO
1998
1:53.64
12
188
0
Rusev Petra
CRO
1998
1:54.61
13
28
16467
Peterlin Lara
AKR
1999
1:55.00
14
409
12861
Kokalj Tijana
MED
1998
1:56.31
15
192
0
Vareško Ana
CRO
1998
1:58.13
16
90
0
Božić Vidanka
BIH
1999
1:58.78
17
504
14594
Bombek Živa
PT
1998
2:01.03
18
709
0
Benedik Alenka
ŽEL
1999
2:01.31
19
405
15578
Bobnar Tadeja
MED
1998
2:09.74
712
50239
Kavčič Jerca
ŽEL
1999
NN
713
50248
Kavčič Špela
ŽEL
1999
NN