Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
najmlajši učenci
60 m
daljina
vortex
najmlajše učenke
60 m
daljina
vortex
EKIPNO
Rezultati
Atletski troboj za osnovne šole - skupina A
Ljubljana, 7. 06. 2011
SKUPNO - vortex, najmlajše učenke
Uvr.
Št.
Priimek in ime
Šola
Letnik
Rezultat
Točke
1
72
KUMELJ ŠPELA
V. KRAIGHERJA
2000
35.00
771,0
2
19
PLAZAR MARIJA
D. KUMAR
2000
34.40
758,0
3
64
POLLAK ULA
P. VORANC
2000
34.22
754,0
4
25
ŠTUHEC BARBARA
F. BEVKA
2001
32.70
722,0
5
55
SELIŠKAR PETRA
M. PEČARJA
2000
31.92
706,0
6
53
POPIT ŠPELA
M. PEČARJA
2000
31.88
705,0
7
60
JUVAN KAJA
P. VORANC
2000
31.45
695,0
8
10
TONI AJDA
BEŽIGRAD
2000
31.09
687,0
9
70
GORIUP DERMASTIA TIA
V. KRAIGHERJA
2001
31.02
686,0
10
20
ŠINKOVEC BRINA
D. KUMAR
2000
29.46
652,0
11
43
KUHARIČ NINA
M. JARCA
2000
27.85
616,0
12
16
ANŽUR LARA
D. KUMAR
2000
27.82
615,0
13
51
BRECEL PETRA
M. PEČARJA
2000
27.67
612,0
14
7
ERČULJ NIKA
BEŽIGRAD
2000
25.72
567,0
15
18
MIRTIČ ZALA
D. KUMAR
2000
25.67
566,0
16
42
KALJEVIČ MARINA
M. JARCA
2000
24.06
528,0
17
34
ŠKULJ MANCA
LEDINA
2000
23.58
517,0
18
74
ŠKERLEP NINA
V. KRAIGHERJA
2001
23.49
515,0
19
45
RUPERT URŠA
M. JARCA
2000
23.32
511,0
20
24
JERAS ANA
F. BEVKA
2000
23.16
507,0
21
28
GREGORIČ EVA
LEDINA
2001
22.77
497,0
22
73
KUZMAN EMA
V. KRAIGHERJA
2000
22.56
493,0
23
63
MEŽNAR EVITA
P. VORANC
2000
22.35
487,0
24
41
BRČKALIJA AJDA
M. JARCA
2000
22.14
483,0
25
17
BRECELJ GABRIELA
D. KUMAR
2001
22.06
481,0
26
54
POPOVIČ STAŠA
M. PEČARJA
2000
21.75
473,0
27
32
PERME TEA
LEDINA
2000
20.90
452,0
28
61
KRAŠOVEC MAŠA
P. VORANC
2000
20.79
450,0
29
23
BOHINC DORA
F. BEVKA
2000
17.92
378,0
30
31
KUKOVEC NEŽA
LEDINA
2001
17.77
374,0
30
6
BIZJAK ANA
BEŽIGRAD
2000
17.77
374,0
32
8
POTOKAR MAŠA
BEŽIGRAD
2000
17.47
367,0
33
52
HARMEL LARA
M. PEČARJA
2000
16.48
342,0
34
71
ZEKIČ MAJA
V. KRAIGHERJA
2000
16.42
340,0
35
9
ŠVAJGER MINA
BEŽIGRAD
2000
16.14
333,0
44
NIKOLIČ ANA TIJA
M. JARCA
2001
NN
0
29
KLIPŠTETER TINKARA
LEDINA
2000
NN
0
62
MARKIČ VESNA
P. VORANC
2000
NN
0