Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
pionirji U12
300 m
60 m
vortex
daljina - (cona)
pionirke U12
300 m
60 m
vortex
daljina - (cona)
EKIPNO
Rezultati
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih za U12
Maribor, 2. 06. 2013
SKUPNO - vortex, pionirke U12
Uvr.
Št.
AZS
Priimek in ime
Klub
Letnik
Rezultat
Točke
1
23
17447
Šolar Patricia
AKR2
2002
43.24
654,0
2
95
16930
Gorišek Neža
VEL
2002
42.81
647,0
3
36
154
Štravs Mičić Kaja
KLC
2002
36.72
553,0
4
51
15645
Istenič Zala
MASS1
2002
35.00
526,0
5
60
369
Žalec Tjaša
MASS3
2002
34.93
524,0
6
30
620
Gradnik Katarina
BLED1
2003
33.56
503,0
7
38
16352
Kadunc Ninika
KRO
2002
33.24
498,0
8
35
856
Navodnik Izabella Hajdi
KAK
2003
30.88
460,0
9
19
683
Holc Pia
AKR3
2003
30.62
456,0
10
93
17298
Gerbec Pia
PSČ
2002
30.42
453,0
11
53
15803
Kregar Ana
MASS3
2002
30.39
452,0
12
18
1035
Fister Neža
AKR1
2002
29.55
439,0
13
82
672
Štefanac Maša
PMB7
2003
29.24
434,0
14
55
15995
Ovčak Špela
MASS2
2002
29.10
431,0
15
49
15782
Briški Ula
MASS1
2002
28.76
426,0
16
37
16781
Zakošek Iza
KLC
2003
28.29
418,0
17
24
1111
Volmajer Laura
AKR3
2002
28.21
417,0
18
92
17306
Faletič Pia
PSČ
2002
28.20
417,0
19
57
17294
Resman Zala
MASS2
2002
27.57
407,0
20
56
16860
Podgoršek Lara
MASS3
2002
27.47
405,0
21
70
17509
Gornik Pia
PMB1
2002
27.06
398,0
22
34
849
Navodnik Hanna Paulina
KAK
2003
26.37
387,0
23
79
674
Pleteršek Zoja
PMB7
2003
25.53
373,0
24
59
16439
Škulj Ana
MASS4
2003
22.19
318,0
25
17
15879
Arnšek Julia
AKR1
2002
20.76
294,0
26
71
1334
Košat Ana
PMB7
2004
20.61
292,0
27
77
659
Marušič Lucija
PMB6
2003
20.56
291,0
28
78
17264
Merhar Tjaša
PMB2
2002
20.15
284,0
29
84
1317
Trstenjak Ramadani Zoja
PMB5
2003
19.84
279,0
30
85
653
Zrnko Ksenija
PMB5
2003
19.22
268,0
31
80
651
Poropat Brina
PMB5
2003
18.94
263,0
32
39
0
Majcen Eva
LPMar
2002
18.65
258,0
33
58
511
Šimenc Kim
MASS3
2002
17.97
247,0
34
94
0
Drame Petja
TabMb
2004
17.76
243,0
35
74
17516
Kraner Laura
PMB1
2002
17.70
242,0
36
50
16561
Gregorič Maja
MASS4
2003
17.51
239,0
37
75
598
Lobenwein Vanesa
PMB3
2003
17.35
236,0
38
54
16548
Mahne Maša
MASS4
2003
17.06
231,0
39
20
1117
Pačnik Eva
AKR4
2004
16.79
226,0
40
73
577
Kralj Nika
PMB2
2003
15.95
212,0
41
22
1218
Rus Katja
AKR4
2004
15.26
200,0
42
29
564
Crnović Nina
BLED2
2004
14.61
188,0
43
32
622
Slamnik Sara
BLED1
2002
14.15
180,0
44
21
756
Praprotnik Malej Enja
AKR2
2003
13.81
174,0
45
40
0
Sedonja Alja
LPMar
2003
13.28
165,0
46
81
572
Sajko Alma
PMB3
2003
12.28
147,0
47
83
576
Šverc Manca
PMB4
2004
11.63
135,0
48
76
1336
Maroh Nika
PMB6
2003
11.02
123,0
49
72
753
Kovačič Petek Nika
PMB4
2003
10.91
121,0
52
1308
Kozelj Karin
MASS3
2002
NN
0
31
391
Piber Karlina
BLED2
2003
NN
0
Št.
R1
R2
R3
R4
R5
R6
23
43.24
95
42.81
36
36.72
51
35.00
60
34.93
30
33.56
38
33.24
35
30.88
19
30.62
93
30.42
53
30.39
18
29.55
82
29.24
55
29.10
49
28.76
37
28.29
24
28.21
92
28.20
57
27.57
56
27.47
70
27.06
34
26.37
79
25.53
59
22.19
17
20.76
71
20.61
77
20.56
78
20.15
84
19.84
85
19.22
80
18.94
39
18.65
58
17.97
94
17.76
74
17.70
50
17.51
75
17.35
54
17.06
20
16.79
73
15.95
22
15.26
29
14.61
32
14.15
21
13.81
40
13.28
81
12.28
83
11.63
76
11.02
72
10.91
52
31