Rezultati

Rezultati

Mednarodni miting v dvorani

Ljubljana, 13.1.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016065Ovniček TilenKRKA19986.98
204192*Rakić LukaMASS19917.01
302167Kolar Bačnik BorKRO20007.04
400Siljan DavidCRO19947.08
5016518Nuhanović AlenMASS19977.09
6014517Subašič DinoVEL19997.13

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105347Šterman JurePAN20017.10
2015069Benedetič DomenKRO20007.13
300Guštin DominikCRO19987.14
404174Benko ŽigaKLC19987.16
506212Vuga RokOL19977.17
03605Omulec MaticPMB1993DNS

FINALE po skupinah (3. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
107161Ferlan RokTRK19977.14
204036Dobnikar TilenTRK19957.19
300Kuprešak LukaCRO20007.21
404632Jamnik MaksKRO19977.25
503824Kumar GalOL19997.27
604957Šuštaršič MatevžKRKA20017.31

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016065Ovniček TilenKRKA19987.01
202167Kolar Bačnik BorKRO20007.06
304192*Rakić LukaMASS19917.06
400Siljan DavidCRO19947.11
5014517Subašič DinoVEL19997.14
6016518Nuhanović AlenMASS19977.16
7015069Benedetič DomenKRO20007.17
804174Benko ŽigaKLC19987.18
900Guštin DominikCRO19987.20
1006212Vuga RokOL19977.21
1103605Omulec MaticPMB19937.21
1205347Šterman JurePAN20017.21
1304632Jamnik MaksKRO19977.23
1307161Ferlan RokTRK19977.23
1500Kuprešak LukaCRO20007.23
1603824Kumar GalOL19997.24
1704957Šuštaršič MatevžKRKA20017.26
1804036Dobnikar TilenTRK19957.29
1902275Tinta TadejKRO20017.32
20017275Skalar JanTRK20007.33
2100Grkman MatijaMASS20007.35
2200Osztrogonacz AndrasHUN19947.38
23011722Zupanc JakobTRK19957.40
2409494Pernek Acker ReneASB20007.42
2502629Plevčak GašperKLC20017.43
2600Čulina MateoCRO19947.46
27017245Anžin TjažKRO20017.48
28016332Černigoj TanMASS20017.48
2902251Jovanovič MaticTRK19867.50
30017133Vrhunec TitMASS19997.50
3100Novosel NikolaCRO19997.56
32017249Orož DomenKLC20017.56
330106Pantelić VidKRO20007.57
3400Marković JanCRO19947.58
3501769Alijagić EdinKRO20027.58
3600Fazlić AdnanCRO19917.58
3703860Rifelj Tričkovič AnžeOL20017.59
37016101Jakše DavidŠEN20017.59
3904111Šuster JašaKLC20017.61
4000Sokalić MislavCRO20007.62
4101645Erpič MaticKRKA20027.63
4206739Slak ŽanKRO20027.65
4306770Janežič Ivan JanezKLC20037.66
4409024Trupej AndražVEL20007.72
4500Sesvečan DominikCRO20037.73
4502761Primc LovrencKRO20027.73
4706941Bartol ErazemKRO20037.74
4806135Barbo NejcKRKA20037.74
4905944Slak JanKRKA20027.74
50016443Katič Jan ŽanMASS20027.75
5104668Avdibašić DinoKRKA20027.76
52015905Šarman Mark AleksanderMASS20037.76
5300Rajčić NoaCRO20037.76
5404947Jarc JanKRKA20037.78
5505934Hafner KrisAKR20007.79
5600Poje MartinCRO19997.79
5701979Rolih TadejKRKA20007.83
5808406Hudovernik GašperTRK20017.86
59017560Lenarčič TomažPOS20027.89
6004669Vujić StefanKRO20037.90
61016309Gorenc AndražMASS20027.91
6106278Mandič SamoTRK20007.91
63017497Guček Matic IanKLC20037.92
6404883Rozman Marinčič RokPMB20037.93
6504857Arsič LukaMASS20037.99
66016387Tušar MihaMASS20018.00
6707066Gumilar JernejMASS20038.01
6804708Svetina Luka SvitMASS20048.04
69016522Bergant SamoMASS20038.14
7006843Maver MatijaPIV20038.15
710358Šoba AlbertMASS19598.16
7203888Potočki JakobMASS20048.21
7300Rosandić LovroCRO20048.23
7403818Vuga DavidOL20028.25
7506813Eržen BoštjanMASS19658.30
7600Sesvečan FilipCRO20048.32
7707074Kotar JureKRO20048.38
7801973Kitanovski AlexKRO20048.46
7907046Rotar LukaKRO20058.60
8003857Požgaj Svit AnžeOL20038.61
8106079Vuga GregorOL20048.66
8206646Kunstek ErikKRKA20018.73
8307073*Gros AntonyMASS20048.74
8403301Škrinjar AljažKRO20078.90
8504236Brodnik ŽigaKRO20048.99
8606821Koderman MajMASS20059.05
8706095Mirković SamoOL20059.16
8806957Zupanc AlenKRO20069.21
8906623Ficko LukaMASS20069.24
9007037Kušar Stojakovič GašperOL20069.24
9104640Pajek Luka AljažMASS20059.29
9202924Kolar ŽigaAKŠ20059.30
9306189Gmajnar GalMASS20069.39
940413Jerič NejcOL20069.44
9507033Plava EdiOL20049.47
9606933Očko JakaKRO20059.54
9707018Poznanović AleksOL20049.70
9802106Brence BartOL20069.71
9903967Pezdir JureMASS20049.87
10007051Stoianov AndreyOL20059.90
10107131Dovšak GašperMASS20079.97
10207246Aškerc MaksOL200810.26
10306847Macur AleksMASS200610.37
10407053Kolenc OskarOL200710.38
10507248Kumer BorOL200810.67
03400Jeras JernejMASS1991DQ
03640Mihelčič TejMASS2002DNS
00Umičević LukaCRO2000DNS
06100Šter MartinOL2004DNS
07035Podboj MaksOL2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
103301Škrinjar AljažKRO20078.90
207131Dovšak GašperMASS20079.97
307246Aškerc MaksOL200810.26
407053Kolenc OskarOL200710.38
507248Kumer BorOL200810.67

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
106957Zupanc AlenKRO20069.21
206623Ficko LukaMASS20069.24
304640Pajek Luka AljažMASS20059.29
402106Brence BartOL20069.71
507051Stoianov AndreyOL20059.90

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
106821Koderman MajMASS20059.05
206095Mirković SamoOL20059.16
307037Kušar Stojakovič GašperOL20069.24
40413Jerič NejcOL20069.44
506847Macur AleksMASS200610.37

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
107046Rotar LukaKRO20058.60
202924Kolar ŽigaAKŠ20059.30
306189Gmajnar GalMASS20069.39
406933Očko JakaKRO20059.54
07035Podboj MaksOL2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100Kuprešak LukaCRO20007.23
200Grkman MatijaMASS20007.35
306135Barbo NejcKRKA20037.74
4016443Katič Jan ŽanMASS20027.75
507066Gumilar JernejMASS20038.01
600Rosandić LovroCRO20048.23

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
103824Kumar GalOL19997.24
2016332Černigoj TanMASS20017.48
306941Bartol ErazemKRO20037.74
400Rajčić NoaCRO20037.76
504857Arsič LukaMASS20037.99
604708Svetina Luka SvitMASS20048.04

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
102167Kolar Bačnik BorKRO20007.06
201769Alijagić EdinKRO20027.58
300Poje MartinCRO19997.79
4017497Guček Matic IanKLC20037.92
50358Šoba AlbertMASS19598.16
607018Poznanović AleksOL20049.70

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1015069Benedetič DomenKRO20007.17
200Sokalić MislavCRO20007.62
306739Slak ŽanKRO20027.65
4016522Bergant SamoMASS20038.14
506813Eržen BoštjanMASS19658.30
607033Plava EdiOL20049.47

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
103605Omulec MaticPMB19937.21
207161Ferlan RokTRK19977.23
3011722Zupanc JakobTRK19957.40
40106Pantelić VidKRO20007.57
503888Potočki JakobMASS20048.21
607074Kotar JureKRO20048.38

KVALIFIKACIJE po skupinah (10. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
102275Tinta TadejKRO20017.32
200Novosel NikolaCRO19997.56
306770Janežič Ivan JanezKLC20037.66
409024Trupej AndražVEL20007.72
507073*Gros AntonyMASS20048.74
03400Jeras JernejMASS1991DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (11. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105347Šterman JurePAN20017.21
200Osztrogonacz AndrasHUN19947.38
303860Rifelj Tričkovič AnžeOL20017.59
401979Rolih TadejKRKA20007.83
504883Rozman Marinčič RokPMB20037.93
603967Pezdir JureMASS20049.87

KVALIFIKACIJE po skupinah (12. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
106212Vuga RokOL19977.21
202251Jovanovič MaticTRK19867.50
300Fazlić AdnanCRO19917.58
408406Hudovernik GašperTRK20017.86
506278Mandič SamoTRK20007.91
604236Brodnik ŽigaKRO20048.99

KVALIFIKACIJE po skupinah (13. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104174Benko ŽigaKLC19987.18
200Marković JanCRO19947.58
305934Hafner KrisAKR20007.79
4016387Tušar MihaMASS20018.00
00Umičević LukaCRO2000DNS
06100Šter MartinOL2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (14. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104036Dobnikar TilenTRK19957.29
202629Plevčak GašperKLC20017.43
3017249Orož DomenKLC20017.56
402761Primc LovrencKRO20027.73
504947Jarc JanKRKA20037.78
603818Vuga DavidOL20028.25

KVALIFIKACIJE po skupinah (15. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100Siljan DavidCRO19947.11
204632Jamnik MaksKRO19977.23
304111Šuster JašaKLC20017.61
4017560Lenarčič TomažPOS20027.89
503857Požgaj Svit AnžeOL20038.61
606646Kunstek ErikKRKA20018.73

KVALIFIKACIJE po skupinah (16. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100Guštin DominikCRO19987.20
2017275Skalar JanTRK20007.33
3017245Anžin TjažKRO20017.48
4016101Jakše DavidŠEN20017.59
505944Slak JanKRKA20027.74
606079Vuga GregorOL20048.66

KVALIFIKACIJE po skupinah (17. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016065Ovniček TilenKRKA19987.01
200Čulina MateoCRO19947.46
3017133Vrhunec TitMASS19997.50
404668Avdibašić DinoKRKA20027.76
501973Kitanovski AlexKRO20048.46
03640Mihelčič TejMASS2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (18. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1014517Subašič DinoVEL19997.14
2016518Nuhanović AlenMASS19977.16
301645Erpič MaticKRKA20027.63
4015905Šarman Mark AleksanderMASS20037.76
504669Vujić StefanKRO20037.90
6016309Gorenc AndražMASS20027.91

KVALIFIKACIJE po skupinah (19. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104192*Rakić LukaMASS19917.06
204957Šuštaršič MatevžKRKA20017.26
309494Pernek Acker ReneASB20007.42
400Sesvečan DominikCRO20037.73
506843Maver MatijaPIV20038.15
600Sesvečan FilipCRO20048.32