Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2005 in 2006

Celje, 21.1.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2005)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11412957Krajnc LaraPMB20058.37
2129532Perpar MajaOL20058.55
312717048Janželj BrinaOL20058.63
4454499Rampre InjaKLC20058.66
51682270Ribič LaraŠTA20058.71
6401166Potnik LucijaKAK20058.72

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2005)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1434062Kovač NastjaKLC20058.71
2412508Zbičajnik KarolinaKAM20058.72
31827214Šparovec EmaTRK20058.81
4206183Gojčič TinaASB20058.86
51534220Korošec GajaSLG20058.90
6554763Avbar Uhan HelenaKRKA20058.94

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , pionirke - 13 (2005)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1129532Perpar MajaOL20058.46
21412957Krajnc LaraPMB20058.48
312717048Janželj BrinaOL20058.62
4401166Potnik LucijaKAK20058.65
51682270Ribič LaraŠTA20058.67
6454499Rampre InjaKLC20058.68
7412508Zbičajnik KarolinaKAM20058.69
8554763Avbar Uhan HelenaKRKA20058.70
9206183Gojčič TinaASB20058.73
101534220Korošec GajaSLG20058.74
11434062Kovač NastjaKLC20058.76
121827214Šparovec EmaTRK20058.78
13155526Debeljak ŠpelaAKŠ20058.80
142015030Groznik InjaVRH20058.83
151796000Baltič PiaTRK20058.86
161564572Renko VitaŠL20058.87
17805443Černelč UršulaKRO20058.90
18763360Batis ŽivaKRO20058.92
191156136Matak DemiMASS20058.93
20841867Rous KristinaKRO20058.94
211947348Pibernik EmaVEL20058.97
22296249Gabrovec AljaDOM20059.02
23816929Hribar LinaKRO20059.03
241425320Turčin IvaPMB20059.04
252035660Arčan Magajne NajaŽALEC20059.06
262026628Rup ZarjaVRH20059.11
271256815Žuvela LucijaMASS20059.12
28777006Bjelić NejlaKRO20059.13
291657335Geršovnik EvaŠTA20059.21
301962282Založnik LotiVEL20059.22
31666614Milenković AnaKRKA20059.24
3286480Svetina NinaKRO20059.30
331206911Praznik ZojaMASS20059.36
341555292Samec TjašaSLG20059.44
352007228Bratina NinaVRH20059.45
361065749Birsa BrinaMASS20059.46
371195740Potočar ŽivaMASS20059.47
38916783Žibert LaraKRO20059.52
391185989Ožbold SaškaMASS20059.71
401314920Vučko TajaOL20059.76
41855857Staniša BrinaKRO20059.91
421304863Savič PaulinaOL200510.05
431106859Fridl Jarc KoraMASS200510.22
441526026Barth EmaSLG200510.78
1236321Zdešar TjašaMASS2005DNS
905757Železnikar AlišaKRO2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2005)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11682270Ribič LaraŠTA20058.67
21534220Korošec GajaSLG20058.74
31256815Žuvela LucijaMASS20059.12
4855857Staniša BrinaKRO20059.91
51304863Savič PaulinaOL200510.05

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2005)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1434062Kovač NastjaKLC20058.76
21827214Šparovec EmaTRK20058.78
3763360Batis ŽivaKRO20058.92
4777006Bjelić NejlaKRO20059.13
51555292Samec TjašaSLG20059.44
61065749Birsa BrinaMASS20059.46

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2005)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11412957Krajnc LaraPMB20058.48
21156136Matak DemiMASS20058.93
3816929Hribar LinaKRO20059.03
42026628Rup ZarjaVRH20059.11
51657335Geršovnik EvaŠTA20059.21
61314920Vučko TajaOL20059.76

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2005)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1412508Zbičajnik KarolinaKAM20058.69
22015030Groznik InjaVRH20058.83
31796000Baltič PiaTRK20058.86
4805443Černelč UršulaKRO20058.90
5666614Milenković AnaKRKA20059.24
61195740Potočar ŽivaMASS20059.47

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2005)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
112717048Janželj BrinaOL20058.62
2155526Debeljak ŠpelaAKŠ20058.80
31564572Renko VitaŠL20058.87
41425320Turčin IvaPMB20059.04
51206911Praznik ZojaMASS20059.36
6916783Žibert LaraKRO20059.52

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2005)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1454499Rampre InjaKLC20058.68
2841867Rous KristinaKRO20058.94
3296249Gabrovec AljaDOM20059.02
41962282Založnik LotiVEL20059.22
51185989Ožbold SaškaMASS20059.71
61526026Barth EmaSLG200510.78

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2005)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1129532Perpar MajaOL20058.46
2401166Potnik LucijaKAK20058.65
32035660Arčan Magajne NajaŽALEC20059.06
486480Svetina NinaKRO20059.30
51106859Fridl Jarc KoraMASS200510.22

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2005)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1554763Avbar Uhan HelenaKRKA20058.70
2206183Gojčič TinaASB20058.73
31947348Pibernik EmaVEL20058.97
42007228Bratina NinaVRH20059.45
905757Železnikar AlišaKRO2005DNS
1236321Zdešar TjašaMASS2005DNS