Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2005 in 2006

Celje, 21.1.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke - 12 (2006)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1315157Vuk MaruškaDOM20068.72
214539Kokotec LanaADP20068.82
3654849Mešić NiaKRKA20068.87
41572860Tomše LaraŠL20068.90
52046209Tičič TejaŽALEC20068.97
61474361Sovdat AjdaPSČ20069.12

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke - 12 (2006)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1444060Kramar LizaKLC20069.17
2305602Supej KajaDOM20069.18
31925863Korajac SaraVEL20069.19
41096725Eržen EnjaMASS20069.20
51904221Blazinčič TimejaVEL20069.22
675123Papler MancaAKR20069.23

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , pionirke - 12 (2006)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1315157Vuk MaruškaDOM20068.78
214539Kokotec LanaADP20068.84
31572860Tomše LaraŠL20068.91
4654849Mešić NiaKRKA20069.00
52046209Tičič TejaŽALEC20069.08
61474361Sovdat AjdaPSČ20069.10
71904221Blazinčič TimejaVEL20069.11
8444060Kramar LizaKLC20069.13
91925863Korajac SaraVEL20069.22
1075123Papler MancaAKR20069.25
11305602Supej KajaDOM20069.25
121096725Eržen EnjaMASS20069.27
13147168Čander Poljšak AleksandraAKŠ20069.38
141337280Bedekovič MojcaORM20069.48
151936122Koren EmaVEL20069.48
16825912Klun LanaKRO20069.49
171951164Štruc LarissaVEL20069.63
18876307Tepina UlaKRO20069.74
19726502Zore LoraKRKA20069.81
201054706Bergant LivijaMASS20069.89
211284865Martinovič ZarjaOL200610.00
22154926Potočnik LanaSLG200610.23
23636980Korelc EvaKRKA200611.03
1404585Gjura MancaPMB2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke - 12 (2006)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
114539Kokotec LanaADP20068.84
22046209Tičič TejaŽALEC20069.08
3444060Kramar LizaKLC20069.13
41925863Korajac SaraVEL20069.22
5876307Tepina UlaKRO20069.74
61054706Bergant LivijaMASS20069.89

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke - 12 (2006)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11474361Sovdat AjdaPSČ20069.10
21096725Eržen EnjaMASS20069.27
3147168Čander Poljšak AleksandraAKŠ20069.38
41951164Štruc LarissaVEL20069.63
5726502Zore LoraKRKA20069.81
1404585Gjura MancaPMB2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , pionirke - 12 (2006)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1315157Vuk MaruškaDOM20068.78
21904221Blazinčič TimejaVEL20069.11
375123Papler MancaAKR20069.25
41284865Martinovič ZarjaOL200610.00
5154926Potočnik LanaSLG200610.23
6636980Korelc EvaKRKA200611.03

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , pionirke - 12 (2006)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11572860Tomše LaraŠL20068.91
2654849Mešić NiaKRKA20069.00
3305602Supej KajaDOM20069.25
41337280Bedekovič MojcaORM20069.48
41936122Koren EmaVEL20069.48
6825912Klun LanaKRO20069.49