Rezultati

Rezultati

24. Atletski mednarodni miting Kranj 2018 - memorial Vučko

Kranj, 9.6.2018

SKUPNO - 300 m , pionirke U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13335443Černelč UršulaKRO200543.69
22312508Zbičajnik KarolinaKAM200543.86
32574062Kovač NastjaKLC200543.96
42754298Domevšček LiaKOB200544.01
56984572Renko VitaŠL200544.11
64997761Lavrih TjašaOL200644.59
749417048Janželj BrinaOL200544.60
83745493Vacik EmaKRO200645.11
97324034Zorenč EvaŠTA200545.50
107052860Tomše LaraŠL200645.60
11501532Perpar MajaOL200546.01
125625320Turčin IvaPMB200546.43
132115283Mager MajaKAK200646.47
148826209Tičič TejaŽALEC200646.81
158656628Rup ZarjaVRH200546.86
165497449Frangež MajaPMB200546.98
17475310Davidovič LeaNAV200647.15
182584060Kramar LizaKLC200647.46
195504206Gajer ZojaPMB200547.70
20146197Knific NinaAKK200648.58
216355454Kompare VitaSEŽAN200548.69
227076687Tomše NinaŠL200649.26
233756602Vogrič ElizaKRO200649.38
246365178Marušič HanaSEŽAN200649.43
25920Katana MagdalenaBIH200549.52
266774578Fatimič AsjaŠL200649.88
272126520Mlinar LucijaKAK200651.25
283505912Klun LanaKRO200651.46
292055303Kotnik VesnaKAK200552.24
306756688Čadež NežaŠL200552.77
4597654Rokavec AnaMED2005DNS
4546558Kobal NikaMED2005DNS
5170Vogrinčič AljaOŠ1MS2005DNS
5150Škodnik AnjaOŠ1MS2005DNS
51024Mužina NejaADP2006DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12754298Domevšček LiaKOB200544.01
24997761Lavrih TjašaOL200644.59
35504206Gajer ZojaPMB200547.70
4146197Knific NinaAKK200648.58
56774578Fatimič AsjaŠL200649.88
4597654Rokavec AnaMED2005DNS

po skupinah (2. skupina) - 300 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
149417048Janželj BrinaOL200544.60
27324034Zorenč EvaŠTA200545.50
37076687Tomše NinaŠL200649.26
42126520Mlinar LucijaKAK200651.25
53505912Klun LanaKRO200651.46
4546558Kobal NikaMED2005DNS

po skupinah (3. skupina) - 300 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13335443Černelč UršulaKRO200543.69
22312508Zbičajnik KarolinaKAM200543.86
3501532Perpar MajaOL200546.01
45497449Frangež MajaPMB200546.98
53756602Vogrič ElizaKRO200649.38
62055303Kotnik VesnaKAK200552.24
76756688Čadež NežaŠL200552.77

po skupinah (4. skupina) - 300 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
15625320Turčin IvaPMB200546.43
28826209Tičič TejaŽALEC200646.81
38656628Rup ZarjaVRH200546.86
42584060Kramar LizaKLC200647.46
56355454Kompare VitaSEŽAN200548.69
66365178Marušič HanaSEŽAN200649.43
5170Vogrinčič AljaOŠ1MS2005DNS
51024Mužina NejaADP2006DNS

po skupinah (5. skupina) - 300 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12574062Kovač NastjaKLC200543.96
26984572Renko VitaŠL200544.11
33745493Vacik EmaKRO200645.11
47052860Tomše LaraŠL200645.60
52115283Mager MajaKAK200646.47
6475310Davidovič LeaNAV200647.15
7920Katana MagdalenaBIH200549.52
5150Škodnik AnjaOŠ1MS2005DNS