Rezultati

člani
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 1.067 / 9.14)
Krogla-7.26 kg
Kopje-800 g
Disk-2 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (člani)
članice
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.838 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
mlajši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14)
Krogla-5 kg
Kopje-700 g
Disk-1.5 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (ml. mladinci)
mlajše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50)
Krogla-3 kg
Kopje-500 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (ml. mladinke)
pionirji
100 m
300 m
1000 m
100 m ovire (13.00 / 0.84 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Osmeroboj (pionirji)
pionirji U16
60 m
300 m
1000 m
100 m ovire (13.00 / 0.84 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Osmeroboj (pionirji)
pionirke U16
100 m
800 m
80 m ovire (12.00 / 0.762 / 8.00)
Krogla-3 kg
Kopje-400 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (pionirke)
pionirji U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U14) 60m-daljina (cona)-vorte
pionirke U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U14) 60m-vortex-daljina (cona
pionirji U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U12) 60m-daljina (cona)-vorte
pionirke U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U12) 60m-vortex-daljina (cona
pionirji
800 m
starejši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.991 / 9.14)
Krogla-6 kg
Kopje-800 g
Disk-1.75 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (st. mladinci)
starejše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.838 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
EKIPNO
Rezultati

Atletski pokal Slovenije v mnogobojih

Nova Gorica, 6.10.2018

SKUPNO - 800 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
116516773Pavlin MojcaTRK20012:43.15537,0
21155008Murn EvaKRKA20022:44.02528,0
3974866Ahlin NikaKAM20022:44.59521,0
41283186Frančeškin KlaraKRO20012:45.69509,0
51315887Lahajner AlenkaKRO20022:47.16494,0
6530*Prudičova PavlinaCZE20022:47.24493,0
7161730Kočar KarinTRK20022:48.38481,0
8490*Crnjac BarbaraCRO20042:53.58427,0
93516434Herakovič NikaBRE20012:55.44409,0
1012916525Keber TaraKRO20012:58.00384,0
1138292Pavlek NinaBRE20022:59.31372,0
1212716801Breganski IrisKRO20013:01.49351,0
1184956Strahinič MetkaKRKA2002DNF0

po skupinah (1. skupina) - 800 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1974866Ahlin NikaKAM20022:44.59521,0
21283186Frančeškin KlaraKRO20012:45.69509,0
31315887Lahajner AlenkaKRO20022:47.16494,0
4530*Prudičova PavlinaCZE20022:47.24493,0
538292Pavlek NinaBRE20022:59.31372,0
1184956Strahinič MetkaKRKA2002DNF0

po skupinah (2. skupina) - 800 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
116516773Pavlin MojcaTRK20012:43.15537,0
21155008Murn EvaKRKA20022:44.02528,0
3161730Kočar KarinTRK20022:48.38481,0
4490*Crnjac BarbaraCRO20042:53.58427,0
53516434Herakovič NikaBRE20012:55.44409,0
612916525Keber TaraKRO20012:58.00384,0
712716801Breganski IrisKRO20013:01.49351,0