Rezultati

člani
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 1.067 / 9.14)
Krogla-7.26 kg
Kopje-800 g
Disk-2 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (člani)
članice
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.838 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
mlajši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14)
Krogla-5 kg
Kopje-700 g
Disk-1.5 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (ml. mladinci)
mlajše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50)
Krogla-3 kg
Kopje-500 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (ml. mladinke)
pionirji
100 m
300 m
1000 m
100 m ovire (13.00 / 0.84 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Osmeroboj (pionirji)
pionirji U16
60 m
300 m
1000 m
100 m ovire (13.00 / 0.84 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Osmeroboj (pionirji)
pionirke U16
100 m
800 m
80 m ovire (12.00 / 0.762 / 8.00)
Krogla-3 kg
Kopje-400 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (pionirke)
pionirji U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U14) 60m-daljina (cona)-vorte
pionirke U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U14) 60m-vortex-daljina (cona
pionirji U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U12) 60m-daljina (cona)-vorte
pionirke U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U12) 60m-vortex-daljina (cona
pionirji
800 m
starejši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.991 / 9.14)
Krogla-6 kg
Kopje-800 g
Disk-1.75 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (st. mladinci)
starejše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.838 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
EKIPNO
Rezultati

Atletski pokal Slovenije v mnogobojih

Nova Gorica, 6.10.2018

SKUPNO - 100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50), mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
112916525Keber TaraKRO200114.00978,0
21155008Murn EvaKRKA200215.49778,0
3490*Crnjac BarbaraCRO200416.27682,0
43516434Herakovič NikaBRE200116.52652,0
516516773Pavlin MojcaTRK200117.19575,0
6974866Ahlin NikaKAM200217.34559,0
71315887Lahajner AlenkaKRO200217.54537,0
838292Pavlek NinaBRE200217.93496,0
91283186Frančeškin KlaraKRO200118.04484,0
10161730Kočar KarinTRK200218.18470,0
11530*Prudičova PavlinaCZE200218.52436,0
1212716801Breganski IrisKRO200119.05386,0
131184956Strahinič MetkaKRKA200219.88312,0
1412516981Avbelj NežaKRO200119.93308,0
875761Štravs SaraGO2001DNF0
950*Biason EmmaITA2002DNS0

po skupinah (1. skupina) - 100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50), mlajše mladinke, veter: +2,2

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
138292Pavlek NinaBRE200217.93496,0
2161730Kočar KarinTRK200218.18470,0
3530*Prudičova PavlinaCZE200218.52436,0
412716801Breganski IrisKRO200119.05386,0
51184956Strahinič MetkaKRKA200219.88312,0
612516981Avbelj NežaKRO200119.93308,0
875761Štravs SaraGO2001DNF0
950*Biason EmmaITA2002DNS0

po skupinah (2. skupina) - 100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50), mlajše mladinke, veter: +2,2

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
112916525Keber TaraKRO200114.00978,0
21155008Murn EvaKRKA200215.49778,0
3490*Crnjac BarbaraCRO200416.27682,0
43516434Herakovič NikaBRE200116.52652,0
516516773Pavlin MojcaTRK200117.19575,0
6974866Ahlin NikaKAM200217.34559,0
71315887Lahajner AlenkaKRO200217.54537,0
81283186Frančeškin KlaraKRO200118.04484,0