Rezultati

Rezultati

19. MAM Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladiva

Slovenska Bistrica, 25.5.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: -1,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
13180Kijanović AleksaSRB199710.860,163
2870Ivašković ZvonimirCRO199410.870,141
32074957Šuštaršič MatevžKRKA200111.010,135
41824174Benko ŽigaKLC199811.160,161
51720Rossi FedericoITA199711.190,177
6910Kuprešak LukaCRO200011.240,158

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: -1,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1840Guštin DominikCRO199811.200,131
2540Huseinbašić SaitBIH199111.240,154
320516873Murn BlažKRKA199611.320,191
4810Dotlić MarinoCRO199711.330,188
51545227Leban ŽigaGO199911.470,188
1100Vrhovec StašaCRO1994DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1870Ivašković ZvonimirCRO1994q11.050,145
22074957Šuštaršič MatevžKRKA2001q11.130,140
3910Kuprešak LukaCRO2000q11.180,176
41720Rossi FedericoITA1997q11.220,210
53180Kijanović AleksaSRB1997q11.230,157
61824174Benko ŽigaKLC1998q11.330,170
71100Vrhovec StašaCRO1994q11.360,152
8840Guštin DominikCRO1998q11.370,197
9540Huseinbašić SaitBIH1991q11.380,162
101545227Leban ŽigaGO1999q11.400,193
1120516873Murn BlažKRKA1996q11.410,194
12810Dotlić MarinoCRO1997q11.420,183
1326915888Popovič Krajnc LukaPMB200011.430,220
1414814722Marolt LukaDOM199311.460,160
151660Liva NicolasITA200011.490,181
161520Porter BillGBR199011.570,156
1729713305Pavlovič GregaPT199811.610,164
18286847Janža MajPOM200311.680,192
191690Moro EnricoITA199711.730,157
201030Polić RomanoCRO199911.750,165
21960Mezulić MateCRO198111.760,147
2233714518Subašič AlenVEL199911.790,181
232957910Čurin Prapotnik AnejPT200311.810,177
241050Ružić AdrijanCRO200111.810,196
251000Novko IvanCRO199911.880,140
251630Blasina FrancescoITA200011.880,229
271020Poje MartinCRO199911.970,239
282746773Zupanič VitoPMB200211.980,163
291537943Breščak MihaGO200311.990,164
301120Žinić JurajCRO200312.020,216
31780Brkić DomagojCRO200112.040,183
322854692Horvat PatrikPOM200312.070,197
331060Sesvečan DominikCRO200312.120,192
341858622Midžić EminKLC200312.610,171
351837652Boršič MihaKLC200112.640,211
2724869Šinkovec TajPMB1999DNF0,225
1040Prebeg SvenCRO1998DNS
2704883Rozman Marinčič RokPMB2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: -2,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13180Kijanović AleksaSRB1997q11.230,157
2840Guštin DominikCRO1998q11.370,197
329713305Pavlovič GregaPT199811.610,164
41537943Breščak MihaGO200311.990,164
5780Brkić DomagojCRO200112.040,183

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: -0,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1910Kuprešak LukaCRO2000q11.180,176
21545227Leban ŽigaGO1999q11.400,193
326915888Popovič Krajnc LukaPMB200011.430,220
41690Moro EnricoITA199711.730,157
51020Poje MartinCRO199911.970,239
2704883Rozman Marinčič RokPMB2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, člani, veter: -2,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12074957Šuštaršič MatevžKRKA2001q11.130,140
21824174Benko ŽigaKLC1998q11.330,170
32957910Čurin Prapotnik AnejPT200311.810,177
41050Ružić AdrijanCRO200111.810,196
51837652Boršič MihaKLC200112.640,211
1040Prebeg SvenCRO1998DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, člani, veter: -2,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11100Vrhovec StašaCRO1994q11.360,152
2540Huseinbašić SaitBIH1991q11.380,162
31660Liva NicolasITA200011.490,181
41120Žinić JurajCRO200312.020,216
52854692Horvat PatrikPOM200312.070,197

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 100 m, člani, veter: -1,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
114814722Marolt LukaDOM199311.460,160
2286847Janža MajPOM200311.680,192
3960Mezulić MateCRO198111.760,147
41000Novko IvanCRO199911.880,140
52746773Zupanič VitoPMB200211.980,163

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 100 m, člani, veter: -1,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1870Ivašković ZvonimirCRO1994q11.050,145
21720Rossi FedericoITA1997q11.220,210
333714518Subašič AlenVEL199911.790,181
41060Sesvečan DominikCRO200312.120,192
2724869Šinkovec TajPMB1999DNF0,225

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 100 m, člani, veter: -3,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
120516873Murn BlažKRKA1996q11.410,194
2810Dotlić MarinoCRO1997q11.420,183
31520Porter BillGBR199011.570,156
41030Polić RomanoCRO199911.750,165
51630Blasina FrancescoITA200011.880,229
61858622Midžić EminKLC200312.610,171