Rezultati

Rezultati

19. MAM Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladiva

Slovenska Bistrica, 25.5.2019

SKUPNO - 200 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1790Čeko MarkoCRO200021.810,154
2370Garea NicoAUT199821.810,199
3870Ivašković ZvonimirCRO199421.820,165
42074957Šuštaršič MatevžKRKA200121.980,158
5650Vejzović HajrudinBIH200022.460,184
61720Rossi FedericoITA199722.500,172
7550Ibrahimpašić FarisBIH199522.510,245
8840Guštin DominikCRO199822.530,183
9930Marciuš KarloCRO199922.570,158
101824174Benko ŽigaKLC199822.710,193
11910Kuprešak LukaCRO200022.830,181
1233414529Enci TadejVEL199423.000,238
1314814722Marolt LukaDOM199323.040,201
14199494Pernek Acker ReneASB200023.090,213
15286847Janža MajPOM200323.160,217
16750Bečeheli ValentinoCRO200323.200,207
171520Porter BillGBR199023.250,180
181630Blasina FrancescoITA200023.250,175
19166939Lorenci LeonASB200223.450,213
2018616515Pepelnak MarkoKLC200123.570,204
211690Moro EnricoITA199723.680,179
221904111Šuster JašaKLC200123.760,189
231120Žinić JurajCRO200323.810,222
241537943Breščak MihaGO200323.990,216
251514713Kramberger JanASB199524.100,237
262854692Horvat PatrikPOM200324.130,215
271020Poje MartinCRO199924.160,303
281060Sesvečan DominikCRO200324.240,166
292746773Zupanič VitoPMB200224.530,200
30560Lunja DeninBIH200225.200,315
312326813Eržen BoštjanMASS196526.390,325
810Dotlić MarinoCRO1997DNS
420Reindl SamuelAUT1996DNS
2704883Rozman Marinčič RokPMB2003DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, člani, veter: -1,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1910Kuprešak LukaCRO200022.830,181
21120Žinić JurajCRO200323.810,222
31020Poje MartinCRO199924.160,303
41060Sesvečan DominikCRO200324.240,166

po skupinah (2. skupina) - 200 m, člani, veter: -1,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1840Guštin DominikCRO199822.530,183
21690Moro EnricoITA199723.680,179
31537943Breščak MihaGO200323.990,216
42854692Horvat PatrikPOM200324.130,215
52746773Zupanič VitoPMB200224.530,200
62326813Eržen BoštjanMASS196526.390,325

po skupinah (3. skupina) - 200 m, člani, veter: -1,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1286847Janža MajPOM200323.160,217
21630Blasina FrancescoITA200023.250,175
318616515Pepelnak MarkoKLC200123.570,204
41904111Šuster JašaKLC200123.760,189
5560Lunja DeninBIH200225.200,315
2704883Rozman Marinčič RokPMB2003DNS

po skupinah (4. skupina) - 200 m, člani, veter: -1,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1650Vejzović HajrudinBIH200022.460,184
21720Rossi FedericoITA199722.500,172
333414529Enci TadejVEL199423.000,238
4750Bečeheli ValentinoCRO200323.200,207
5166939Lorenci LeonASB200223.450,213
61514713Kramberger JanASB199524.100,237

po skupinah (5. skupina) - 200 m, člani, veter: -1,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1550Ibrahimpašić FarisBIH199522.510,245
2930Marciuš KarloCRO199922.570,158
31824174Benko ŽigaKLC199822.710,193
4199494Pernek Acker ReneASB200023.090,213
51520Porter BillGBR199023.250,180
810Dotlić MarinoCRO1997DNS

po skupinah (6. skupina) - 200 m, člani, veter: -1,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1790Čeko MarkoCRO200021.810,154
2370Garea NicoAUT199821.810,199
3870Ivašković ZvonimirCRO199421.820,165
42074957Šuštaršič MatevžKRKA200121.980,158
514814722Marolt LukaDOM199323.040,201
420Reindl SamuelAUT1996DNS