Rezultati

Rezultati

19. MAM Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladiva

Slovenska Bistrica, 25.5.2019

SKUPNO - 800 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
119116083Vukovič JanKLC20001:50.52
2480Čuković StefanBIH19971:51.82
3890Katić IvanCRO19971:52.06
423312097Valič LovrencMASS19941:53.35
52712979Šimenko Lalič TilenPMB19981:53.56
6470Babić DušanBIH19861:53.78
7740Babić DominikCRO20011:54.24
8610Rosić JovanBIH20031:54.57
9860Ivančić DanielCRO19961:54.91
1033016768Marš DomenTRK19971:55.04
111871426Popelar MajKLC19991:55.80
1231114583Pogorevc JakaSLG19981:56.16
1326816204Kolman AlenPMB19951:57.17
142194615Vacik TimKRO20021:57.24
15760Bloudek MarinoCRO19991:57.38
1615935Zupančič RokAKR20001:57.73
171110Vukelić LukaCRO20011:57.79
1824215660Davidović DomenNAV19991:58.61
19490Dalić AleksandarBIH19931:58.81
20500Galić OlegBIH20021:59.11
21390Karner DanielAUT19991:59.40
223382988Sušec MatevžVEL20022:01.39
233397207Ulamović StefanVEL20002:01.53
24520Gutić UrošBIH19982:03.38
25800Crnković IvoCRO20002:03.99
262473857Požgaj Svit AnžeOL20032:04.18
272456106Čeplak ŽanOL20012:10.99
28400Leser SimonAUT20032:13.51
2972010Pavlič BlažAKŠ20022:13.66
33615990Majcenovič TeodorVEL1999DNS

po skupinah (1. skupina) - 800 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13382988Sušec MatevžVEL20022:01.39
2800Crnković IvoCRO20002:03.99
32473857Požgaj Svit AnžeOL20032:04.18
42456106Čeplak ŽanOL20012:10.99
5400Leser SimonAUT20032:13.51
672010Pavlič BlažAKŠ20022:13.66

po skupinah (2. skupina) - 800 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12194615Vacik TimKRO20021:57.24
215935Zupančič RokAKR20001:57.73
31110Vukelić LukaCRO20011:57.79
424215660Davidović DomenNAV19991:58.61
5500Galić OlegBIH20021:59.11
6390Karner DanielAUT19991:59.40
73397207Ulamović StefanVEL20002:01.53
33615990Majcenovič TeodorVEL1999DNS

po skupinah (3. skupina) - 800 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1740Babić DominikCRO20011:54.24
2610Rosić JovanBIH20031:54.57
3860Ivančić DanielCRO19961:54.91
41871426Popelar MajKLC19991:55.80
531114583Pogorevc JakaSLG19981:56.16
626816204Kolman AlenPMB19951:57.17
7490Dalić AleksandarBIH19931:58.81
8520Gutić UrošBIH19982:03.38

po skupinah (4. skupina) - 800 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
119116083Vukovič JanKLC20001:50.52
2480Čuković StefanBIH19971:51.82
3890Katić IvanCRO19971:52.06
423312097Valič LovrencMASS19941:53.35
52712979Šimenko Lalič TilenPMB19981:53.56
6470Babić DušanBIH19861:53.78
733016768Marš DomenTRK19971:55.04
8760Bloudek MarinoCRO19991:57.38