Rezultati

Rezultati

Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletiki

Novo mesto, 24.9.2019

SKUPNO - 60 m, starejši dečki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JARKOVIČ ENEJŠENTJERNEJ7.731193,0
200KUŽNIK MATICCENTNM7.841158,0
300REBOLJ ANDREJTREBNJE8.011101,0
400RADAKOVIČ JANBRŠLJIN8.161055,0
500IMERAJ EDMUNDGRMNM8.161055,0
600RADOVIČEVIČ MARKGRMNM8.221037,0
700BENKIĆ KEVINTPAVČKA8.301012,0
800JORDAN TILENŠMARJETA8.321006,0
900KOPAR ANŽEFMŠKOCJAN8.36994,0
1000LUŠTEK TONIOTOČEC8.54943,0
1100PIRNAR ANŽEBRŠLJIN8.54943,0
1200TOPIĆ MARKODOLTOP8.64914,0
1300SLUGA PATRIKTREBNJE8.67906,0
1400TESTEN JAKOBDRSKA8.74886,0
1500ČUK LUKADOLTOP8.75883,0
1600VOVK ALJAŽDOLTOP8.87850,0
1700BAŠA EDCENTNM8.88847,0
1800HUDOROVIČ DALIMIRŠENTJERNEJ8.89844,0
1900MAKŠE BELJAN JANTPAVČKA8.95828,0
2000GRUBAČEVIČ TIMGRMNM8.95828,0
2100KARLIĆ BENJAMINDRSKA8.97822,0
2200ZORMAN MAKSBRŠLJIN8.99817,0
2300ZATEŽIĆ MAJCENTNM9.02807,0
2400ŠLAJPAH TIMOTEJTREBNJE9.08791,0
2500VIDMAR GAŠPERŠMIHEL9.13778,0
2600PRESKAR GREGORŠMIHEL9.15773,0
2700MARTINČIČ PETERŠENTJERNEJ9.18765,0
2800ELEZAJ DRENIVAVTAVAS9.27741,0
2900NIKOLIĆ MARKOŠMARJETA9.33726,0
3000MIKLAVČIČ IZTOKVAVTAVAS9.34724,0
3100KRUEZIU ELDIDRSKA9.60660,0
3200BRUS ALENVAVTAVAS9.78617,0
3300MARJETIČ MAJFMŠKOCJAN9.92587,0
00KOCJANČIČ MARCELOTOČECDNS0
00PRESKAR GREGORŠMIHELDNS0

po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejši dečki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KUŽNIK MATICCENTNM7.841158,0
200BENKIĆ KEVINTPAVČKA8.301012,0
300JORDAN TILENŠMARJETA8.321006,0
400KOPAR ANŽEFMŠKOCJAN8.36994,0
500LUŠTEK TONIOTOČEC8.54943,0
600ČUK LUKADOLTOP8.75883,0
700MIKLAVČIČ IZTOKVAVTAVAS9.34724,0

po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejši dečki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PIRNAR ANŽEBRŠLJIN8.54943,0
200TOPIĆ MARKODOLTOP8.64914,0
300MAKŠE BELJAN JANTPAVČKA8.95828,0
400ELEZAJ DRENIVAVTAVAS9.27741,0
500NIKOLIĆ MARKOŠMARJETA9.33726,0
600MARJETIČ MAJFMŠKOCJAN9.92587,0
00KOCJANČIČ MARCELOTOČECDNS0

po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejši dečki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JARKOVIČ ENEJŠENTJERNEJ7.731193,0
200IMERAJ EDMUNDGRMNM8.161055,0
300SLUGA PATRIKTREBNJE8.67906,0
400TESTEN JAKOBDRSKA8.74886,0
500ZORMAN MAKSBRŠLJIN8.99817,0
600ZATEŽIĆ MAJCENTNM9.02807,0
700PRESKAR GREGORŠMIHEL9.15773,0

po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejši dečki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100REBOLJ ANDREJTREBNJE8.011101,0
200RADAKOVIČ JANBRŠLJIN8.161055,0
300VOVK ALJAŽDOLTOP8.87850,0
400HUDOROVIČ DALIMIRŠENTJERNEJ8.89844,0
500GRUBAČEVIČ TIMGRMNM8.95828,0
600KARLIĆ BENJAMINDRSKA8.97822,0
700VIDMAR GAŠPERŠMIHEL9.13778,0

po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejši dečki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100RADOVIČEVIČ MARKGRMNM8.221037,0
200BAŠA EDCENTNM8.88847,0
300ŠLAJPAH TIMOTEJTREBNJE9.08791,0
400MARTINČIČ PETERŠENTJERNEJ9.18765,0
500KRUEZIU ELDIDRSKA9.60660,0
600BRUS ALENVAVTAVAS9.78617,0
00PRESKAR GREGORŠMIHELDNS0