Rezultati

Rezultati

Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletiki

Novo mesto, 24.9.2019

SKUPNO - 60 m, starejše deklice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŠINKEC NIKAŠENTJERNEJ8.141175,0
200AVBAR UHAN HELENADRSKA8.641014,0
300MARKOVIČ PETJADOLTOP8.651011,0
400STROMMER TIAŠENTJERNEJ8.671005,0
500GRIČAR ALINATREBNJE8.70996,0
600LUZAR LINAŠENTJERNEJ8.74983,0
700KERMAVT KOLENC KAROLINADRSKA8.82959,0
800RIFELJ NIKAOTOČEC8.87943,0
900FINK PIADOLTOP8.92928,0
1000MEŠIĆ NIAŠMIHEL8.95919,0
1100MEŽAN LEATREBNJE9.03893,0
1200ŠTAMFELJ TAJACENTNM9.08879,0
1300MOLAN KATJACENTNM9.18850,0
1400ABRAM NEŽAŠMIHEL9.21841,0
1500LUZAR PATRICIJAVAVTAVAS9.21841,0
1600PIRNAR ŽANABRŠLJIN9.23835,0
1700FINK ŽIVADOLTOP9.27824,0
1700PIRNAR MINADRSKA9.27824,0
1900MOŽE ŽUČAK LANACENTNM9.35801,0
2000DIMEC LEJAFMŠKOCJAN9.38793,0
2100MACEDONI RIKAŠMARJETA9.39790,0
2200LUZAR EVAGRMNM9.48765,0
2300KLOBČAVER ULABRŠLJIN9.49763,0
2400LONGAR LARISAVAVTAVAS9.49763,0
2500GOSPODARIČ POLONATREBNJE9.52756,0
2600LUMPERT NINAŠMARJETA9.53754,0
2700BRAJČIČ ANAGRMNM9.57743,0
2800CESAR ANJATPAVČKA9.59737,0
2900FEJZIČ HANAOTOČEC9.61732,0
3000PAVLIN INAGRMNM9.76692,0
3100KREVS NIKATPAVČKA9.86667,0
3200BRODAR LEAŠMIHEL10.02625,0
3300ŠINKOVEC URŠAOTOČEC10.08610,0
3400GOLOB MARUŠAFMŠKOCJAN10.30557,0
00STOJANOVIČ LORENABRŠLJINDNS0
00DEŽMAN NIAŠMARJETADNS0

po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejše deklice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100LUZAR LINAŠENTJERNEJ8.74983,0
200KERMAVT KOLENC KAROLINADRSKA8.82959,0
300MOLAN KATJACENTNM9.18850,0
400LUZAR PATRICIJAVAVTAVAS9.21841,0
500KLOBČAVER ULABRŠLJIN9.49763,0
600BRAJČIČ ANAGRMNM9.57743,0
700KREVS NIKATPAVČKA9.86667,0
00DEŽMAN NIAŠMARJETADNS0

po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejše deklice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100STROMMER TIAŠENTJERNEJ8.671005,0
200GRIČAR ALINATREBNJE8.70996,0
300FINK PIADOLTOP8.92928,0
400PIRNAR ŽANABRŠLJIN9.23835,0
500PIRNAR MINADRSKA9.27824,0
600LUZAR EVAGRMNM9.48765,0
700BRODAR LEAŠMIHEL10.02625,0

po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejše deklice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100AVBAR UHAN HELENADRSKA8.641014,0
200RIFELJ NIKAOTOČEC8.87943,0
300ŠTAMFELJ TAJACENTNM9.08879,0
400LONGAR LARISAVAVTAVAS9.49763,0
500LUMPERT NINAŠMARJETA9.53754,0
600CESAR ANJATPAVČKA9.59737,0
700PAVLIN INAGRMNM9.76692,0

po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejše deklice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MARKOVIČ PETJADOLTOP8.651011,0
200MEŠIĆ NIAŠMIHEL8.95919,0
300MEŽAN LEATREBNJE9.03893,0
400MOŽE ŽUČAK LANACENTNM9.35801,0
500DIMEC LEJAFMŠKOCJAN9.38793,0
600MACEDONI RIKAŠMARJETA9.39790,0
700FEJZIČ HANAOTOČEC9.61732,0

po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejše deklice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŠINKEC NIKAŠENTJERNEJ8.141175,0
200ABRAM NEŽAŠMIHEL9.21841,0
300FINK ŽIVADOLTOP9.27824,0
400GOSPODARIČ POLONATREBNJE9.52756,0
500ŠINKOVEC URŠAOTOČEC10.08610,0
600GOLOB MARUŠAFMŠKOCJAN10.30557,0
00STOJANOVIČ LORENABRŠLJINDNS0