Rezultati

Rezultati

Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletiki

Novo mesto, 24.9.2019

SKUPNO - 300 m, starejši dečki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100GRABNAR TADEJŠENTJERNEJ40.421136,0
200PETKOVIČ SERGEJGRMNM40.551130,0
300TERLEP URBANBRŠLJIN41.881070,0
400HRIBAR LANCENTNM43.001020,0
500METELKO PATRIKTREBNJE43.141014,0
600BENČINA ŽIGAGRMNM43.54996,0
700SELAN BENODRSKA43.67990,0
800KULOVEC VALVAVTAVAS44.10972,0
900KAPŠ FILIPŠMIHEL45.76901,0
1000MATKO ŽIGAFMŠKOCJAN46.01891,0
1100GROBLER BENJAMINDRSKA46.28879,0
1200TISOVEC JANDOLTOP46.37876,0
1300KAVČNIK NOVINA TIMDRSKA47.10846,0
1400PAVLIN JAKAGRMNM48.11805,0
1500MALENŠEK ALJAŽŠMARJETA48.18802,0
1600ĆATOVIĆ TITDOLTOP48.47790,0
1700BUTALA TJAŽŠMIHEL48.92772,0
1800KRESAL ŽIGATREBNJE48.96771,0
1900NOVAK TOMAŽOTOČEC49.00769,0
2000PUSTOVRH ŽIGATREBNJE49.29758,0
2100BUSAR LUKAŠENTJERNEJ49.38754,0
2200PETERLIN NEJCVAVTAVAS49.57747,0
2300MAKOVEC MAKSŠMARJETA49.79738,0
2400JAKŠE ERAZEMCENTNM50.03729,0
2500BLATNIK TIMDOLTOP50.76701,0
2600RIFELJ TIMOTOČEC51.49674,0
2700MOLAN MATEJCENTNM51.52673,0
2800FINK MAJŠMIHEL51.76664,0
2900SMRKE TIMOTEJTPAVČKA51.98655,0
3000BEVC KLEMENŠMARJETA52.19648,0
3100ROZMAN NEJCTPAVČKA55.93515,0
3200JUNKAR ALJAŽFMŠKOCJAN56.32502,0
00GOLE NIKTPAVČKADQ0
00MARJETIČ MAJFMŠKOCJANDNS0
00FAJIČ KOLENC DOMINIKBRŠLJINDNS0
00AJDIŠEK ALJAŽŠENTJERNEJDNS0
00TURK VENTURA JANBRŠLJINDNS0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, starejši dečki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100PETKOVIČ SERGEJGRMNM40.551130,0
200TERLEP URBANBRŠLJIN41.881070,0
300SELAN BENODRSKA43.67990,0
400ĆATOVIĆ TITDOLTOP48.47790,0
500PETERLIN NEJCVAVTAVAS49.57747,0
600FINK MAJŠMIHEL51.76664,0
00MARJETIČ MAJFMŠKOCJANDNS0
00AJDIŠEK ALJAŽŠENTJERNEJDNS0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, starejši dečki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100METELKO PATRIKTREBNJE43.141014,0
200BENČINA ŽIGAGRMNM43.54996,0
300BUTALA TJAŽŠMIHEL48.92772,0
400BUSAR LUKAŠENTJERNEJ49.38754,0
500BLATNIK TIMDOLTOP50.76701,0
600JUNKAR ALJAŽFMŠKOCJAN56.32502,0
00FAJIČ KOLENC DOMINIKBRŠLJINDNS0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, starejši dečki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100GRABNAR TADEJŠENTJERNEJ40.421136,0
200HRIBAR LANCENTNM43.001020,0
300KULOVEC VALVAVTAVAS44.10972,0
400GROBLER BENJAMINDRSKA46.28879,0
500PAVLIN JAKAGRMNM48.11805,0
600MALENŠEK ALJAŽŠMARJETA48.18802,0
700ROZMAN NEJCTPAVČKA55.93515,0
00TURK VENTURA JANBRŠLJINDNS0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, starejši dečki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100MATKO ŽIGAFMŠKOCJAN46.01891,0
200KAVČNIK NOVINA TIMDRSKA47.10846,0
300KRESAL ŽIGATREBNJE48.96771,0
400MAKOVEC MAKSŠMARJETA49.79738,0
500RIFELJ TIMOTOČEC51.49674,0
600MOLAN MATEJCENTNM51.52673,0
00GOLE NIKTPAVČKADQ0

po skupinah (5. skupina) - 300 m, starejši dečki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100KAPŠ FILIPŠMIHEL45.76901,0
200TISOVEC JANDOLTOP46.37876,0
300NOVAK TOMAŽOTOČEC49.00769,0
400PUSTOVRH ŽIGATREBNJE49.29758,0
500JAKŠE ERAZEMCENTNM50.03729,0
600SMRKE TIMOTEJTPAVČKA51.98655,0
700BEVC KLEMENŠMARJETA52.19648,0