Rezultati

Rezultati

Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletiki

Novo mesto, 24.9.2019

SKUPNO - 300 m, starejše deklice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100KOCUVAN NUŠACENTNM45.271052,0
200KOLARIČ LARA ANADRSKA45.931023,0
300JUDEŽ LEADRSKA46.53996,0
400PAVLIČ NEŽAŠENTJERNEJ47.25965,0
500AVSEC EVAŠMARJETA47.93936,0
600SADEK KATARINADRSKA48.15927,0
700JUDEŽ MANCAŠENTJERNEJ48.23923,0
800JELINIČ ŽANAFMŠKOCJAN48.26922,0
900KASTELIC LANAGRMNM48.87896,0
1000AŠČIĆ NIKADOLTOP48.87896,0
1100LUŠTEK EVAŠENTJERNEJ49.19883,0
1200AŠČIĆ LARADOLTOP49.49871,0
1300GRIL ŠPELADOLTOP49.62865,0
1400ŠIŠKO KATJAGRMNM50.16843,0
1500ZORMAN ŠPELAŠMARJETA50.18842,0
1600PAPEŽ SARACENTNM50.64824,0
1700GREGORČIČ ŽANAŠMARJETA50.96811,0
1800GODINA ELABRŠLJIN51.04807,0
1900ŽNIDARŠIČ TINATREBNJE51.08806,0
2000STARIČ LARATREBNJE51.55787,0
2100FRANCE TINKARAGRMNM51.58786,0
2200ZUPANČIČ MANCATREBNJE51.71781,0
2300SELAK NEJAŠMIHEL52.06767,0
2400ZUPANČIČ TINKARAVAVTAVAS52.66743,0
2500PRŠLJA CORINATPAVČKA52.72741,0
2600HOČEVAR AJDACENTNM53.53710,0
2700MAROLT NIKAŠMIHEL55.23646,0
2800ŠVIRT NEŽAOTOČEC55.45638,0
2900GALIČ TJAŠATPAVČKA57.71557,0
3000ZALETELJ KARMENOTOČEC58.90516,0
3100PETERLIN LAURAVAVTAVAS59.66491,0
3200MUSAJ ALISAŠMIHEL1:01.58428,0
00POVŠE SARAFMŠKOCJANDNS0
00POVH MOJCABRŠLJINDNS0
00BEVC SARABRŠLJINDNS0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, starejše deklice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100KOCUVAN NUŠACENTNM45.271052,0
200SADEK KATARINADRSKA48.15927,0
300LUŠTEK EVAŠENTJERNEJ49.19883,0
400ŠIŠKO KATJAGRMNM50.16843,0
500ŽNIDARŠIČ TINATREBNJE51.08806,0
600MAROLT NIKAŠMIHEL55.23646,0
00POVH MOJCABRŠLJINDNS0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, starejše deklice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100JUDEŽ LEADRSKA46.53996,0
200PAVLIČ NEŽAŠENTJERNEJ47.25965,0
300KASTELIC LANAGRMNM48.87896,0
400GRIL ŠPELADOLTOP49.62865,0
500GODINA ELABRŠLJIN51.04807,0
600ZUPANČIČ MANCATREBNJE51.71781,0
700SELAK NEJAŠMIHEL52.06767,0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, starejše deklice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100KOLARIČ LARA ANADRSKA45.931023,0
200JUDEŽ MANCAŠENTJERNEJ48.23923,0
300PAPEŽ SARACENTNM50.64824,0
400GREGORČIČ ŽANAŠMARJETA50.96811,0
500FRANCE TINKARAGRMNM51.58786,0
600ZUPANČIČ TINKARAVAVTAVAS52.66743,0
700GALIČ TJAŠATPAVČKA57.71557,0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, starejše deklice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100AVSEC EVAŠMARJETA47.93936,0
200AŠČIĆ NIKADOLTOP48.87896,0
300PRŠLJA CORINATPAVČKA52.72741,0
400HOČEVAR AJDACENTNM53.53710,0
500ZALETELJ KARMENOTOČEC58.90516,0
600PETERLIN LAURAVAVTAVAS59.66491,0
00POVŠE SARAFMŠKOCJANDNS0

po skupinah (5. skupina) - 300 m, starejše deklice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100JELINIČ ŽANAFMŠKOCJAN48.26922,0
200AŠČIĆ LARADOLTOP49.49871,0
300ZORMAN ŠPELAŠMARJETA50.18842,0
400STARIČ LARATREBNJE51.55787,0
500ŠVIRT NEŽAOTOČEC55.45638,0
600MUSAJ ALISAŠMIHEL1:01.58428,0
00BEVC SARABRŠLJINDNS0