Rezultati

Rezultati

Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletiki

Novo mesto, 24.9.2019

SKUPNO - 1000 m, starejši dečki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1190PENCA NEJCŠENTJERNEJ3:12.65958,0
2560TURK VENTURA RAJANBRŠLJIN3:16.69920,0
3230JUDEŽ JUREGRMNM3:17.13916,0
4580MATKO URBANTPAVČKA3:17.38914,0
5210TOMIČ JAKOBŠENTJERNEJ3:17.75911,0
6160ZALETEL VALENTINTREBNJE3:17.85910,0
740OMRZEL JURIJŠMIHEL3:22.38868,0
8350VRTAR ANDRAŽDOLTOP3:23.30860,0
9170ZRILIČ FERBEŽAR JAKADRSKA3:24.13853,0
1050ŽEFRAN ALJAŽGRMNM3:25.03844,0
1170MIHALIČ LENARTCENTNM3:26.13835,0
12390GLAVAN GAŠPERTREBNJE3:27.64821,0
13530ROGINA BREGAR LOVROŠMIHEL3:27.87819,0
1460AVSEC ALJAŽCENTNM3:31.74786,0
15470LEŠNIK KEVINŠMARJETA3:34.40763,0
16430ČRTALIČ MARKGRMNM3:35.28756,0
1730FLORJANČIČ GALBRŠLJIN3:36.34747,0
18510FINK BORDOLTOP3:38.10732,0
19150SEČEN ŽIGADRSKA3:42.63695,0
20340ŽAGAR LUKAOTOČEC3:46.12667,0
21200TOMIČ JANŠENTJERNEJ3:48.94645,0
22220PODLOGAR ANŽEŠMARJETA3:50.79631,0
23570PETERLIN LUKAFMŠKOCJAN3:52.98614,0
24110KOŠIR MATIJAVAVTAVAS3:53.55609,0
25420ZAMIDA MARKVAVTAVAS3:54.30604,0
26290PUST ALJAŽŠMARJETA3:57.32581,0
27610JARC LUKACENTNM3:59.44566,0
28180POVŠE ŽAGAR ŽANTPAVČKA4:05.59522,0
29330STRGAR KLEMENOTOČEC4:23.46404,0
30300BRULC JANFMŠKOCJAN4:56.20227,0
00BELE JAKOBŠMIHELDNS0
00FEMC TIMOTEJBRŠLJINDNS0
00JUVAN VENE PINODRSKADNS0
00PUCELJ MARCELJTREBNJEDNS0

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, starejši dečki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1230JUDEŽ JUREGRMNM3:17.13916,0
2210TOMIČ JAKOBŠENTJERNEJ3:17.75911,0
3160ZALETEL VALENTINTREBNJE3:17.85910,0
4170ZRILIČ FERBEŽAR JAKADRSKA3:24.13853,0
5530ROGINA BREGAR LOVROŠMIHEL3:27.87819,0
660AVSEC ALJAŽCENTNM3:31.74786,0
730FLORJANČIČ GALBRŠLJIN3:36.34747,0
8510FINK BORDOLTOP3:38.10732,0
9150SEČEN ŽIGADRSKA3:42.63695,0
10200TOMIČ JANŠENTJERNEJ3:48.94645,0
11570PETERLIN LUKAFMŠKOCJAN3:52.98614,0
12420ZAMIDA MARKVAVTAVAS3:54.30604,0
13290PUST ALJAŽŠMARJETA3:57.32581,0
14180POVŠE ŽAGAR ŽANTPAVČKA4:05.59522,0
15330STRGAR KLEMENOTOČEC4:23.46404,0
00BELE JAKOBŠMIHELDNS0
00FEMC TIMOTEJBRŠLJINDNS0

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, starejši dečki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1190PENCA NEJCŠENTJERNEJ3:12.65958,0
2560TURK VENTURA RAJANBRŠLJIN3:16.69920,0
3580MATKO URBANTPAVČKA3:17.38914,0
440OMRZEL JURIJŠMIHEL3:22.38868,0
5350VRTAR ANDRAŽDOLTOP3:23.30860,0
650ŽEFRAN ALJAŽGRMNM3:25.03844,0
770MIHALIČ LENARTCENTNM3:26.13835,0
8390GLAVAN GAŠPERTREBNJE3:27.64821,0
9470LEŠNIK KEVINŠMARJETA3:34.40763,0
10430ČRTALIČ MARKGRMNM3:35.28756,0
11340ŽAGAR LUKAOTOČEC3:46.12667,0
12220PODLOGAR ANŽEŠMARJETA3:50.79631,0
13110KOŠIR MATIJAVAVTAVAS3:53.55609,0
14610JARC LUKACENTNM3:59.44566,0
15300BRULC JANFMŠKOCJAN4:56.20227,0
00PUCELJ MARCELJTREBNJEDNS0
00JUVAN VENE PINODRSKADNS0