Rezultati

Rezultati

Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletiki

Novo mesto, 24.9.2019

SKUPNO - 1000 m, starejše deklice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1270GORENC JULIJATPAVČKA3:23.031027,0
2100TRATAR TAJAŠMARJETA3:26.75994,0
3140MACEDONI MINADRSKA3:31.39953,0
480RIFELJ NEJAOTOČEC3:32.70941,0
5400AVSEC JANJAGRMNM3:33.58934,0
6250COLNAR IVAŠENTJERNEJ3:34.32927,0
7620PEŠEC LEAFMŠKOCJAN3:40.12878,0
8600NOVAK NINATREBNJE3:40.20877,0
9360SAJEVEC LARADOLTOP3:42.27860,0
10590BORŠTAR ZALATREBNJE3:43.30851,0
11120ANDERLIČ LIZADRSKA3:47.58816,0
1220HORVAT FRANJAGRMNM3:53.25771,0
1310MALENŠEK JANABRŠLJIN3:53.77767,0
14410KRISTAN EMAGRMNM3:53.82767,0
15260JUDEŽ MAŠAŠENTJERNEJ3:54.02765,0
16520REPŠE ELLACENTNM3:55.29755,0
17370FURTULA LANADOLTOP3:55.56753,0
18380KLOBUČAR LARADOLTOP3:56.02749,0
19490KERNC ANATPAVČKA3:56.72744,0
20240JUREČIČ TJAŠAŠENTJERNEJ3:56.76744,0
21480PARKELJ JERATPAVČKA3:57.67737,0
22130KOLENC NADJADRSKA3:57.85735,0
23440BROZOVIČ ANJATREBNJE4:00.37716,0
24450PROSINEČKI ANJACENTNM4:06.48670,0
25460SAJE PIJACENTNM4:11.33635,0
26280GLOBEVNIK AGNESŠMARJETA4:15.06609,0
27310RODIČ TINAFMŠKOCJAN4:18.26587,0
28500GRUDEN VITAVAVTAVAS4:24.23546,0
29320KRAMARŠIČ LUANAVAVTAVAS4:26.91529,0
3090MARTINI KARINOTOČEC4:34.06483,0
31550MEŠTRIČ MANCAŠMIHEL5:04.64311,0
32540GORJANEC ELIŠMIHEL5:23.46224,0
00PETERLIN LAURAVAVTAVASDNS0
00ŠIMC NIKAŠMIHELDNS0
00PLANTAN LIABRŠLJINDNS0

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, starejše deklice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1270GORENC JULIJATPAVČKA3:23.031027,0
280RIFELJ NEJAOTOČEC3:32.70941,0
3620PEŠEC LEAFMŠKOCJAN3:40.12878,0
4120ANDERLIČ LIZADRSKA3:47.58816,0
520HORVAT FRANJAGRMNM3:53.25771,0
6260JUDEŽ MAŠAŠENTJERNEJ3:54.02765,0
7370FURTULA LANADOLTOP3:55.56753,0
8490KERNC ANATPAVČKA3:56.72744,0
9240JUREČIČ TJAŠAŠENTJERNEJ3:56.76744,0
10130KOLENC NADJADRSKA3:57.85735,0
11440BROZOVIČ ANJATREBNJE4:00.37716,0
12450PROSINEČKI ANJACENTNM4:06.48670,0
13460SAJE PIJACENTNM4:11.33635,0
14280GLOBEVNIK AGNESŠMARJETA4:15.06609,0
15500GRUDEN VITAVAVTAVAS4:24.23546,0
00PETERLIN LAURAVAVTAVASDNS0
00ŠIMC NIKAŠMIHELDNS0
00PLANTAN LIABRŠLJINDNS0

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, starejše deklice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1100TRATAR TAJAŠMARJETA3:26.75994,0
2140MACEDONI MINADRSKA3:31.39953,0
3400AVSEC JANJAGRMNM3:33.58934,0
4250COLNAR IVAŠENTJERNEJ3:34.32927,0
5600NOVAK NINATREBNJE3:40.20877,0
6360SAJEVEC LARADOLTOP3:42.27860,0
7590BORŠTAR ZALATREBNJE3:43.30851,0
810MALENŠEK JANABRŠLJIN3:53.77767,0
9410KRISTAN EMAGRMNM3:53.82767,0
10520REPŠE ELLACENTNM3:55.29755,0
11380KLOBUČAR LARADOLTOP3:56.02749,0
12480PARKELJ JERATPAVČKA3:57.67737,0
13310RODIČ TINAFMŠKOCJAN4:18.26587,0
14320KRAMARŠIČ LUANAVAVTAVAS4:26.91529,0
1590MARTINI KARINOTOČEC4:34.06483,0
16550MEŠTRIČ MANCAŠMIHEL5:04.64311,0
17540GORJANEC ELIŠMIHEL5:23.46224,0