Rezultati

Rezultati

Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletiki

Novo mesto, 24.9.2019

SKUPNO - Krogla, starejše deklice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100RESNIK TARACENTNM10.09946,0
200ZUPANČIČ LARADOLTOP8.94843,0
300BLATNIK TEJADOLTOP8.83833,0
400HRVAČANIN NEVENAGRMNM8.57808,0
500BOJANEC ERIKAŠMIHEL8.50802,0
600HRVAČANIN TAMARAGRMNM8.14767,0
700FORTUNA ELACENTNM8.08762,0
800VOGLAR NUŠADRSKA7.93747,0
900ZUPANČIČ KATARINAVAVTAVAS7.82736,0
1000ANDOLJŠEK PAŠ ANJACENTNM7.80734,0
1100LUZAR SINDIŠENTJERNEJ7.75729,0
1200BLATNIK ANAFMŠKOCJAN7.74728,0
1300STJEPANOVIĆ TAMARAGRMNM7.68723,0
1400ŽUPAN LARAŠENTJERNEJ7.55710,0
1500ROBEK LINAŠMARJETA7.34689,0
1600PUCELJ LEJAFMŠKOCJAN7.30685,0
1700SMREKAR ZALAŠMARJETA7.28683,0
1800KAFERLE LAURATREBNJE7.23678,0
1900BLAŽIČ NINAŠMARJETA7.08662,0
2000ZALETELJ REBEKATREBNJE7.03657,0
2100ŠVIRT EMAOTOČEC7.02656,0
2200DERGANC EMAVAVTAVAS6.91645,0
2300ČERNE REBEKADOLTOP6.90644,0
2400JARC NADJATPAVČKA6.87641,0
2500JAKLIČ LARAŠMIHEL6.74627,0
2600JERNEJČIČ KAJAŠENTJERNEJ6.65618,0
2700LONGAR NIKATREBNJE6.54607,0
2800OMAN EVADRSKA6.52605,0
2900ŽAGAR KRISTINAOTOČEC6.33585,0
3000PALČIČ SARAŠMIHEL6.04554,0
3100ŽUPAN LARATPAVČKA5.76524,0
00RIFELJ ŠPRAH TIJABRŠLJINDNS0
00DRAŠLER MARUŠABRŠLJINDNS0
00GORIČAR LARABRŠLJINDNS0
00KAPURAN KATARINADRSKADNS0

Št.R1R2R3R4R5R6
09.489.5810.099.38
08.948.718.358.76
08.838.628.358.59
08.578.248.148.46
08.507.888.368.00
07.997.837.718.14
07.517.498.087.50
07.557.257.937.33
07.397.826.547.54
07.806.237.177.25
07.757.61X7.53
0X6.277.747.66
07.687.277.097.34
07.557.507.127.18
07.347.026.947.04
06.716.596.557.30
06.586.677.286.60
07.156.267.227.23
06.006.557.086.92
06.637.036.596.50
06.337.026.346.46
06.916.67X6.52
06.836.906.636.88
06.336.876.40-
06.636.256.746.27
0XXX6.65
0XX6.396.54
0XXX6.52
05.695.765.886.33
06.04XX5.19
04.785.76X-
0
0
0
0