Rezultati

Rezultati

Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletiki

Novo mesto, 24.9.2019

SKUPNO - Vortex, starejši dečki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ZADRAVEC ALJAŽDOLTOP66.891041,0
200GAZVODA MATJAŽTREBNJE65.851028,0
300ERŽEN ŽAKŠMIHEL61.34970,0
400FILIPOVIČ LEONGRMNM57.61919,0
500DOŠEN BALKOVEC MIHAGRMNM57.57919,0
600SMOLIČ ALEKSANDERTREBNJE56.31901,0
700CVELBAR ARNEŠENTJERNEJ55.41888,0
800ŠUŠTARIČ ŽANDRSKA55.08884,0
900JORDAN GALŠMARJETA53.52862,0
1000LUZAR TIANCENTNM52.84852,0
1100STOPAR TIMVAVTAVAS51.52833,0
1200GREBENC ALEKSTPAVČKA51.25829,0
1300MUHIČ ŽIGADRSKA49.57804,0
1400SMODIŠ MAKSGRMNM49.26799,0
1500KULOVEC LUKACENTNM49.12797,0
1600NOSE ALEKSEJVAVTAVAS48.86793,0
1700PEČJAK NEJCDOLTOP48.69790,0
1800GORENC LUKAFMŠKOCJAN48.43787,0
1900HASIĆ AMILDRSKA48.18783,0
2000PERŠE NIKŠENTJERNEJ46.14752,0
2100NANGER ŽAKŠENTJERNEJ45.97749,0
2200ŠTRASBERGER JANEJŠMARJETA43.76715,0
2300ŠČUKA JAKOBOTOČEC43.31708,0
2400KLOBUČAR JAKOBŠMIHEL43.05703,0
2500BUČAR TIMOTOČEC42.99702,0
2600BARTOLJ NIKCENTNM42.25691,0
2700ĐURIĆ DAVIDDOLTOP42.10688,0
2800WEISS KLEMENŠMARJETA41.86685,0
2900DERGANC MATICBRŠLJIN40.87669,0
3000SMOLIČ ALEKSTPAVČKA40.06656,0
3100PLETERSKI VIDFMŠKOCJAN39.82652,0
3200SMOLIČ JANBRŠLJIN37.36611,0
3300TURK BEVC MATIJAOTOČEC36.38595,0
00BRULC JANFMŠKOCJANDNS0
00RAJH TINEJŠMIHELDNS0
00BONE LOVROTREBNJEDNS0
00FALESKINI ENEJVAVTAVASDNS0
00ĐUKIĆ PETERBRŠLJINDNS0

Št.R1R2R3R4R5R6
066.89
065.85
061.34
057.61
057.57
056.31
055.41
055.08
053.52
052.84
051.52
051.25
049.57
049.26
049.12
048.86
048.69
048.43
048.18
046.14
045.97
043.76
043.31
043.05
042.99
042.25
042.10
041.86
040.87
040.06
039.82
037.36
036.38
0
0
0
0
0