Rezultati

Rezultati

Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletiki

Novo mesto, 24.9.2019

SKUPNO - Daljina (cona odriva), starejši dečki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100TEKSTOR BORCENTNM5.611038,0
200NARAT TIMŠENTJERNEJ5.33975,0
300REBSELJ MIHAŠENTJERNEJ5.17939,0
400FABIJAN MATEVŽDOLTOP5.13930,0
500POVŠE ALEŠOTOČEC5.11925,0
600BLAGOJEVIČ OLIVERGRMNM5.05912,0
700PUREBER GAŠPERGRMNM5.03907,0
800NOVAK VITOGRMNM4.93884,0
900HOČEVAR ANDREJTREBNJE4.86868,0
1000JAMŠEK AMADEJŠENTJERNEJ4.81857,0
1100ŠPES LEVŠMIHEL4.76846,0
1200CVITKO LUKAFMŠKOCJAN4.76846,0
1300REBA MAKSCENTNM4.76846,0
1400CRNEVSKI DAVIDTREBNJE4.76846,0
1500PELKO DOMENDOLTOP4.69830,0
1600JUDEŽ BINEDRSKA4.52791,0
1700FEKONJA MATICŠMIHEL4.52791,0
1800VIDMAR GAŠPERVAVTAVAS4.47779,0
1900KREVS ALEŠBRŠLJIN4.46777,0
2000ROBEK LUKADRSKA4.42768,0
2100GORENC NIKVAVTAVAS4.36754,0
2200PRESKAR SERGEJŠMIHEL4.34749,0
2300KREVS JAKATPAVČKA4.32745,0
2400DOVIČ JURIJCENTNM4.26731,0
2500TOMAŽIN ALENDOLTOP4.02676,0
2600ŠEHIĆ DŽENANTREBNJE4.01673,0
2700GRANDOVEC ŽIGADRSKA4.01673,0
2800MUHAR MARKŠMARJETA4.00671,0
2900BARBO PETEROTOČEC3.99669,0
3000ROŽANC LUKAOTOČEC3.93655,0
3100DULC LOVROŠMARJETA3.89645,0
3200GORENC GREGORFMŠKOCJAN3.86639,0
3300GLOBOKAR NIKTPAVČKA3.79622,0
00STOPAR TIMVAVTAVASDNS0
00JORDAN TILENŠMARJETADNS0
00PROGAR JUREBRŠLJINDNS0

Št.R1R2R3R4R5R6V1V2V3V4V5V6
05.615.415.02-
05.185.335.115.15
05.174.895.034.87
04.873.425.075.13
04.924.825.114.96
04.724.794.885.05
04.894.994.865.03
04.884.874.93
04.724.614.86X
04.814.404.454.18
04.764.604.75-
04.72X-4.76
0-4.764.544.23
0XX4.76X
04.694.524.564.67
04.524.524.164.32
04.464.524.344.45
04.414.474.434.25
04.234.464.454.14
04.42X4.414.34
04.363.974.044.14
04.324.15X4.34
03.984.324.164.26
03.894.234.164.26
03.784.023.62-
03.973.974.013.96
04.013.573.843.82
03.883.893.904.00
03.993.803.733.62
03.713.673.933.68
03.86X3.89X
0-3.863.70
03.793.723.733.75
0
0
0