Rezultati

Rezultati

Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletiki

Novo mesto, 24.9.2019

SKUPNO - Daljina (cona odriva), starejše deklice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VRBINC LUCIJAGRMNM5.181031,0
200GROBLER TINKARADRSKA4.96973,0
300JANEŽIČ NEJADOLTOP4.92962,0
400BARTOL PAVŠELJ ULAŠENTJERNEJ4.66893,0
500WINDISCH MIŠJAK ŽIVADRSKA4.65891,0
600STRASBERGER ZALAŠMARJETA4.61880,0
700MRGOLE NIKAŠMARJETA4.59875,0
800BARLE KAJATREBNJE4.56867,0
900ZAMIDA EMADOLTOP4.55864,0
1000SIVONJIĆ KATARINAVAVTAVAS4.49849,0
1100PIRNAR VITAŠENTJERNEJ4.48846,0
1200MURN ZOJAGRMNM4.47843,0
1300VRABEC ANJAGRMNM4.47843,0
1400JERŠIN KIMCENTNM4.41828,0
1500RADEŽ METAOTOČEC4.40825,0
1600ŠPILAR ZOJAŠENTJERNEJ4.39822,0
1700PODBOJ KAJAŠMIHEL4.38820,0
1800TEKSTOR ZOJACENTNM4.35812,0
1900FIŠTER KATJABRŠLJIN4.29796,0
2000ZUPET TEREZAFMŠKOCJAN4.28794,0
2100BUDIĆ ENADRSKA4.26788,0
2200KRANJEC KATARINA BARBARACENTNM4.18767,0
2300KLARIČ MARJATREBNJE4.12752,0
2400NOVAK ANAŠMARJETA4.08741,0
2500ZAMIDA LANADOLTOP4.05734,0
2600ERŽEN NEJAŠMIHEL4.02726,0
2700KUMELJ ANJAVAVTAVAS3.96710,0
2800KRAMER BRINATREBNJE3.93702,0
2900RAJŠEL LANATPAVČKA3.80669,0
3000HOČEVAR TIJAOTOČEC3.73651,0
3100KNAFELC ROBEK LANAŠMIHEL3.72648,0
3200LESJAK BLAŽKAFMŠKOCJAN3.69640,0
3300KREGAR MAJAVAVTAVAS3.52596,0
3400ZUPANČIČ EVATPAVČKA3.23522,0
00BOVHAN TJAŠABRŠLJINDNS0

Št.R1R2R3R4R5R6V1V2V3V4V5V6
05.185.185.165.12
04.634.824.764.96
04.55X4.924.91
04.524.414.664.36
04.26X4.654.54
04.614.264.184.17
04.194.424.59-
04.094.183.884.56
04.424.40X4.55
04.304.214.294.49
0X4.324.434.48
04.164.204.474.37
04.024.184.264.47
04.414.334.234.32
04.064.314.074.40
04.224.194.194.39
04.384.344.153.34
04.354.264.024.04
04.064.174.294.05
04.234.234.28-
04.034.234.26X
04.184.154.14X
03.933.823.934.12
03.994.083.934.02
03.56X3.894.05
04.023.863.793.66
03.933.833.943.96
03.823.803.673.93
03.803.753.503.45
03.543.733.733.42
03.71X3.683.72
03.69X3.68-
03.363.233.513.52
02.313.232.803.00
0