Rezultati

Filter
Rezultati
Rezultati
Rezultati 2016
DatumTekmovanjeKraj
17.12.1. Kolo ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
10.12.Ilirija ChallengeLjubljanaplavanje
3.12.Plavalni miting MiklavžLjubljanaplavanje
26.11.Plavalni izziv 2016Ljubljana - Kodeljevoplavanje
19.11.Alive Step UpLjubljanatek
29.10.MM pokal Delfin 2016Ljubljanaplavanje
19.10.Prvenstvo Ljubljane v krosu OŠ - skupina ALjubljanakros
19.10.Prvenstvo Ljubljane v krosu OŠ - skupina BLjubljanakros
19.10.Prvenstvo Ljubljane v krosu SŠLjubljanakros
12.10.Decathlon štafetni tek Univerze v LjubljaniLjubljanatek
10.10.Hervis Business RunPortorožtek
8.10.50. Kros občinskih reprezentancRavnetek
8.10.9. Športne igre SVIZ-a 2016Ljubljanaatletika
8.10.9. Športne igre SVIZ-a 2016Ljubljanaplavanje
6.10.Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za SŠLjubljanaatletika
5.10.Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za OŠVelenjeatletika
4.10.Atletska olimpiadaSlovenska Bistricaatletika
2.10.Tek miru ob dnevu OZN - Šolski tekiSlovenj Gradectek
2.10.Tek miru ob dnevu OZNSlovenj Gradectek
2.10.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihNova Goricaatletika
1.10.37. Tek na Šmarno goroLjubljanatek
29.9.Ekipno področno atletsko prvenstvo OŠBrežiceatletika
28.9.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiMurska Sobotaatletika
28.9.Ekipno prvenstvo SŠ v atletikiMurska Sobotaatletika
28.9.Ekipno področno atletsko prvenstvo SŠLjubljanaatletika
27.9.Ekipno prvenstvo osnovnih šol Ljubljane-DLjubljanaatletika
27.9.Ekipno prvenstvo osnovnih šol Ljubljane-ALjubljanaatletika
26.9.Ekipno prvenstvo osnovnih šol Ljubljane-CLjubljanaatletika
26.9.Ekipno prvenstvo osnovnih šol Ljubljane-BLjubljanaatletika
25.9.4. Konjiški maratonSlovenske Konjicetek
24.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12Mariboratletika
23.9.Ekipno področno atletsko prvenstvo OŠNova Goricaatletika
23.9.Ekipno področno atletsko prvenstvo SŠNova Goricaatletika
22.9.Ekipno področno atletsko prvenstvo OŠSlovenj Gradecatletika
22.9.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiVelenjeatletika
21.9.Ekipno področno atletsko prvenstvo SŠCeljeatletika
21.9.Ekipno področno atletsko prvenstvo OŠCeljeatletika
21.9.Ekipno prvenstvo SŠ v atletikiKranjatletika
21.9.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiKranjatletika
20.9.Ekipno področno atletsko prvenstvo SŠNovo mestoatletika
20.9.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiNovo mestoatletika
19.9.Ekipno področno atletsko prvenstvo SŠMariboratletika
19.9.Ekipno področno atletsko prvenstvo OŠMariboratletika
18.9.Bovec maratonBovectek
17.9.Red Bull 400Planicatek
17.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16Ptujatletika
14.9.MM Dinamo Zrinjevac 2016Zagreb - AS Mladostatletika
10.9.Kup Hrvatske za Seniore i SeniorkeZagreb - AS Mladostatletika
10.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceNovo mestoatletika
10.9.5. Triglav tekBrdo pri Kranjutek
8.9.Business runLjubljanatek
7.9.Ljubljanica paddle Challenge 2016 - SUPLjubljanaveslanje
3.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za mladince in mladinkeCeljeatletika
3.9.Triglav Triatlon Bled 2016Bledtriatlon
3.9.38. Juriš na VršičVršičkolesarstvo
31.8.3. Pikin miting mladih Velenje 2016Velenjeatletika
31.8.21. Mednarodni atletski miting "Velenje 2016"Velenjeatletika
29.8.27. Mednarodni atletski miting Novo mesto 2016Novo mestoatletika
29.8.2. MESTNI TEKAŠKI MLADINSKI IZZIVNovo mestoatletika
28.8.2. Telemachov dan triatlona v LjubljaniLjubljanatriatlon
27.8.Plavalni izziv 2016Ljubljanaplavanje
27.8.3. Atletski miting Mladi asi atletikeDomžaleatletika
27.8.Nočni tek VrhnikaVrhnikatek
24.8.16. ATLETSKI MITING JERNEJEVO 2016 in MEMORIAL POLDETA BUČARJAŠentjernejatletika
20.8.Odprto prvenstvo Gorenjske, Radovljica 2016Radovljicaatletika
13.8.Dolgi triatlon BakovciBakovcitriatlon
12.8.Dvojni ultra triatlonBakovcitriatlon
6.8.16. Vzpon na Zasavsko Sv. goroZagorjekolesarstvo
16.7.40.Mednarodni plavalni miting "TELEKOM 2016"Radovljicaplavanje
16.7.2. Akvatlon IlirijaLjubljanatriatlon
15.7.4.boj reprezentanc CZE, HUN, POL in SLOMariboratletika
9.7.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice in st. mladince in mladinkeNova Goricaatletika
9.7.10. Nočna 10kaBledtek
7.7.Pokal Schneekoppe 2016Ljubljanakolesarstvo
3.7.10. Maraton Alpe ScottKamnikkolesarstvo
30.6.11. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika CvetanaLjubljanaatletika
27.6.TURNIR 4. MEST- 4 CITIES TOURNAMENT - 4 STAEDTE TURNIERLjubljanaatletika
26.6.Triatlon Ambrož KamnikKamniktriatlon
25.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeMariboratletika
22.6.Mednarodni miting Maribor 2016 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 mMariboratletika
18.6.Moja Olimpijska norma - FinaleLjubljanatek
18.6.Mišov MemorialLjubljanaplavanje
18.6.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12Ljubljanaatletika
18.6.TELEKOM Slovenije državno prvenstvo v atletikiCeljeatletika
18.6.15. Gorski maraton štirih občinPodbrdotek
15.6.21. Rekord Šmarne goreLjubljanatek
12.6.35. Maraton Franja BTC CityLjubljanakolesarstvo
12.6.PS v mnogobojihPtujatletika
11.6.Tek štirih mostovŠkofja Lokatek
11.6.22. Atletski mednarodni miting Kranj 2016 - Memorial VučkoKranjatletika
11.6.Triatlon KočevjeKočevjetriatlon
10.6.35. Maraton Franja BTC City - Vožnja na časLjubljanakolesarstvo
10.6.Sindikalne igre soc. delavcev - KROSZagorjetek
10.6.Sindikalne igre soc. delavcev - OVIRATLONZagorjetek
8.6.Prvenstvo Slovenije v atletiki za OŠKoperatletika
7.6.Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju-skupina CLjubljanaatletika
7.6.Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju-skupina BLjubljanaatletika
6.6.Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju-skupina ALjubljanaatletika
6.6.Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju-skupina DLjubljanaatletika
5.6.3. Mednarodni plavalčkov miting za invalideKrškoplavanje
4.6.1.moški tek po ulicah KranjaKranjtek
4.6.Triatlon za pokal IstreKopertriatlon
4.6.17. Tušev vzpon na Celjsko kočoCeljekolesarstvo
4.6.45.MM Krško 2016 Brestanicaplavanje
4.6.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceNova Goricaatletika
3.6.48. DRŽAVNO PRVENSTVO ZA OŠPPBrežiceatletika
2.6.22. TeleolimpiadaLjubljanaatletika
1.6.Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki Ljubljanaatletika
31.5.23. Študentski tek na GradLjubljanatek
31.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠHrastnikatletika
31.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠKranjatletika
30.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠCeljeatletika
30.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠBrežiceatletika
29.5.1. Rudarski maratonHrastniktek
29.5.PS v mnogobojih za U12Domžaleatletika
28.5.11. DM tek za ženskeLjubljanatek
28.5.Veteransko prvenstvo SlovenijeLjubljanaplavanje
28.5.Miting BoberčekRavneplavanje
28.5.16. Mednarodni atletski miting Sl. Bistrica ter Stepišnikov memorialSlovenska Bistricaatletika
28.5.PS v mnogobojih za U14Velenjeatletika
27.5.15. Slovenske letne igre šolarjevKranjatletika
26.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠKoperatletika
26.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠPostojnaatletika
26.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠPtujatletika
25.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠNovo mestoatletika
25.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠGrosupljeatletika
24.5.Prvenstvo Ljubljanskih šol v AkvatlonuLjubljanatriatlon
24.5.Prvenstvo Ljubljanskih šol v TriatlonuLjubljanatriatlon
23.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠRavneatletika
23.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠVelenjeatletika
22.5.41. Pokal mesta LjubljanaLjubljanaplavanje
21.5.Kvalifikacije APS za člane in članiceLjubljanaatletika
21.5.36. Maraton treh srcRadencitek
19.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠDomžaleatletika
19.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠKoperatletika
18.5.Finale posamičnega prvenstva v atletiki za SŠDomžaleatletika
17.5.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina BLjubljanaatletika
17.5.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina CLjubljanaatletika
17.5.Medobčinsko posamično prvenstvo OŠ v atletikiPtujatletika
16.5.Občinsko posamično prvenstvo OŠ v atletikiNovo mestoatletika
16.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠNovo mestoatletika
16.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠNovo mestoatletika
16.5.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina ALjubljanaatletika
16.5.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina DLjubljanaatletika
14.5.13. Atletski miting Šentjur 2016Šentjuratletika
13.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠKranjatletika
13.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠMurska Sobotaatletika
13.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠMurska Sobotaatletika
13.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ Mariboratletika
13.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠMariboratletika
11.5.Občinsko prvenstvo v atletskem trobojuTacenatletika
11.5.Občinsko prvenstvo v atletikiTacenatletika
11.5.Posamično medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠSlovenske Konjiceatletika
10.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠLjubljanaatletika
10.5.Posamično medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠCeljeatletika
10.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠCeljeatletika
9.5.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinkeDomžaleatletika
9.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠNova Goricaatletika
9.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠNova Goricaatletika
7.5.Mednarodni Miting Ilirija 2016Ljubljanaplavanje
5.5.Medobčinsko posamično tekmovanje v atletikiSlovenska Bistricaatletika
23.4.11. Istrski tek poklicnih gasilcevDragonjatek
20.4.Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za SŠLjubljana - Tivolikros
20.4.Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za OŠ - skupina ALjubljana - Tivolikros
20.4.Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za OŠ - skupina BLjubljana - Tivolikros
17.4.Moja olimpijska norma - Novo mesto, 17. april 2016Novo mestotek
16.4.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16Ravneatletika
16.4.2. Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
16.4.8. dobrodelni 8urni tek FORMAratonLjubljanatek
16.4.Moja olimpijska norma - Koper, 16. april 2016Kopertek
15.4.Moja olimpijska norma - Ljubljana, 15. april 2016Ljubljanatek
10.4.Moja olimpijska norma - Maribor, 10. april 2016Maribortek
10.4.Banka Koper 3. Istrski maratonPortorožtek
9.4.Duatlon RibnicaRibnicatriatlon
9.4.MitingPostojnaatletika
9.4.Prvenstvo Slovenije v dolgih tekihPostojnaatletika
9.4.Moja olimpijska norma - Kranj, 9. april 2016Kranjtek
3.4.Miting Domžale Open in Mladi upiDomžaleatletika
27.3.16. mali kraški maratonSežanatek
19.3.1. Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
17.3.Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanjuLjubljanaplavanje
16.3.Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanjuLjubljanaplavanje
12.3.29. Pokal JežekLjubljanaplavanje
12.3.26. Pokljuški maraton ASPokljukasmučarski tek
5.3.Prvenstvo Slovenije v krosuŠentjurtek
5.3.Princ & Princesa ŠprintaLjubljanaplavanje
2.3.Področno prvenstvo osnovnih šol v VeleslalomuKranjska Goraalpsko smučanje
28.2.22. Pokal Rok PetrovičKranjska Goraalpsko smučanje
27.2.41. Cicibančkov veleslalomKranjska Goraalpsko smučanje
20.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceCeljeatletika
14.2. PS v mnogobojih U12Slovenska Bistricaatletika
7.2.PS v mnogobojih U14Ljubljanaatletika
6.2.Miting v dvoraniLjubljanaatletika
6.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinkeLjubljanaatletika
30.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinkeLjubljanaatletika
30.1.Mednarodni miting v dvoraniLjubljanaatletika
27.1.Dvoransko SŠ LjubljaneLjubljanaatletika
26.1.Dvoransko OŠ Ljubljane FINALELjubljanaatletika
24.1.Miting v dvoraniSlovenska Bistricaatletika
24.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U12Slovenska Bistricaatletika
23.1.3. Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
23.1.Miting v dvoraniCeljeatletika
23.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16Celjeatletika
16.1.Mednarodni miting v dvoraniLjubljanaatletika
16.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U14Ljubljanaatletika
14.1.Dvoransko OŠ Ljubljane skupina DLjubljanaatletika
13.1.Dvoransko OŠ Ljubljane skupina BLjubljanaatletika
12.1.Dvoransko OŠ Ljubljane skupina ALjubljanaatletika
11.1.Dvoransko OŠ Ljubljane skupina CLjubljanaatletika
9.1.2. Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
9.1.Mednarodni miting v dvoraniLjubljanaatletika
1.1.TestnaTekmaNova Goricaatletika