Rezultati 2017

Avgust '17
5
17. Vzpon na Zasavsko Sv. goro (Zagorje)
kolesarstvo
Julij '17
22
Prvenstvo Slovenije za člane in članice (Celje)
atletika
19
28. Mednarodni atletski miting Novo mesto 2017 (Novo mesto)
atletika
15
MM Telekom 2017 (Radovljica)
plavanje
14
Pokal Schneekoppe 2017 (Ljubljana)
kolesarstvo
8
Evropsko prvenstvo v gorskih tekih (Kamnik)
gorski tek
8
Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke (Ptuj)
atletika
8
11. Nočna 10ka (Bled)
tek
2
11. Maraton Alpe Scott (Kamnik)
kolesarstvo
1
Prvenstvo Slovenije za mlajše člane/članice in mlajše mladince/mladinke (Slovenj Gradec)
atletika
Junij '17
28
12. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana (Ljubljana)
atletika
25
Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 (Maribor)
atletika
24
Swim to live (Ljubljana)
plavanje
24
10. tek Sladkih 6 (Sladki Vrh)
tek
24
Triglav Triatlon Bled (Bled)
triatlon
20
Pokal Schneekoppe 2017 (Ljubljana)
kolesarstvo
20
22. Mednarodni miting / EA Classic (Velenje)
atletika
20
4. Pikin miting mladih (Velenje)
atletika
18
Moja olimpijska norma - Finale (Ljubljana)
tek
18
Ekipno pokalno tekmovanje v hoji (Maribor)
atletika
17
Podbrdo Trail Running Festival (Podbrdo)
tek
17
Mišov memorial (Ljubljana)
plavanje
17
Kvalifikacije Atletskega pokala Slovenije za člane in članice (Nova Gorica)
atletika
17
Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12 (Maribor)
atletika
17
Tek štirih mostov 2017 (Škofja Loka)
tek
14
MAM Maribor 2017 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 m (Maribor)
atletika
13
Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju-skupina D (Ljubljana)
atletika
13
Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju-skupina A (Ljubljana)
atletika
13
22. Rekord Šmarne gore (Ljubljana)
tek
12
Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju-skupina B (Ljubljana)
atletika
12
Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju-skupina C (Ljubljana)
atletika
11
36. Maraton Franja BTC City (Ljubljana)
kolesarstvo
10
23. Atletski mednarodni miting "Kranj 2017" - memorial Vučko (Kranj)
atletika
10
Triatlon Kočevje (Kočevje)
triatlon
10
36. Maraton Franja BTC City - Štafetna Pony dirka (Ljubljana)
kolesarstvo
10
Bogatajevi dnevi zaščite in reševanja 2017 (Murska Sobota)
atletika
9
36. Maraton Franja BTC City - Vožnja na čas (Ljubljana)
kolesarstvo
8
Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki (Ljubljana)
atletika
7
Posamično prvenstvo Slovenije za osnovne šole (Žalec)
atletika
6
23. Teleolimpiada (Ljubljana)
atletika
4
Dinamo Zrinjevac 2017 (Zagreb)
atletika
4
Mednarodni atletski miting (Radovljica)
atletika
4
46. MM Krsko 2017 (Brestanica)
plavanje
3
18. Tušev vzpon na Celjsko kočo (Celje)
kolesarstvo
3
Triatlon za Pokal Istre (Koper)
triatlon
3
4. Plavalčkov miting (Brestanica)
plavanje
2
Državno prvenstvo v atletiki za učence in učenke OŠPP (Postojna)
atletika
2
Igre socialnih zavodov (Strunjan)
tek
1
Prvenstvo Ljubljanskih šol v Triatlonu (Ljubljana - Kodeljevo)
triatlon
1
Prvenstvo Ljubljanskih šol v Akvatlonu (Ljubljana - Kodeljevo)
triatlon
1
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Brežice)
atletika
Maj '17
31
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Hrastnik)
atletika
31
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Slovenj Gradec)
atletika
30
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Slovenska Bistrica)
atletika
29
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Grosuplje)
atletika
29
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Domžale)
atletika
28
Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
28
Triatlon Portorož (Portorož)
triatlon
27
Letno veteransko DP 2017 (Ljubljana)
plavanje
27
3. Kolo ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
27
Sup Challenge Ljubljana (Ljubljana)
plavanje
27
17. Mednarodni atletski miting Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladiva (Slovenska Bistrica)
atletika
27
12. DM tek za ženske (Ljubljana - Tivoli)
tek
25
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina C (Ljubljana)
atletika
25
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina B (Ljubljana)
atletika
24
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina A (Ljubljana)
atletika
24
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina D (Ljubljana)
atletika
24
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Koper)
atletika
23
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Celje)
atletika
23
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Novo mesto)
atletika
22
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Kranj)
atletika
22
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Maribor)
atletika
22
24. Študentski tek na grad (Ljubljana)
tek
21
Interna tekma PKL (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
21
Kup Hrvatske za juniore i juniorke (Zagreb)
atletika
20
42. Pokal mesta Ljubljana (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
20
Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članice (Celje)
atletika
20
37. Maraton treh src (Radenci)
tek
19
DECATHLON atletski miting Univerze v Ljubljani (Ljubljana)
atletika
18
študentsko pr. v plavanju (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
17
Posamično prvenstvo Slovenije za SŠ (Maribor)
atletika
16
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Postojna)
atletika
16
Medobčinsko posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Ptuj)
atletika
15
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Maribor)
atletika
14
Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke (Celje)
atletika
14
1. Hop na Grad (Ljubljana)
tek
13
2. Kolo ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
13
XIV. Atletski miting (Šentjur)
atletika
11
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Nova Gorica)
atletika
11
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Nova Gorica)
atletika
11
Posamično medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠ (Slovenska Bistrica)
atletika
11
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Kranj)
atletika
10
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Tacen)
atletika
10
Občinsko prvenstvo v atletskem troboju (Tacen)
atletika
10
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Velenje)
atletika
9
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Novo mesto)
atletika
9
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Ljubljana)
atletika
9
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Murska Sobota)
atletika
9
Posamično medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠ (Novo mesto)
atletika
9
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Murska Sobota)
atletika
8
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Celje)
atletika
8
Posamično medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠ (Celje)
atletika
7
PS v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U14 (Slovenska Bistrica)
atletika
6
37. Mednarodni plavalni miting Ilirija 2017 (Ljubljana)
plavanje
6
PS v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U12 (Radovljica)
atletika
6
MIting otvorenja sezone 2017 (Zagreb)
atletika
2
1. Lunos Duatlon Logatec (Logatec)
triatlon
April '17
29
Prvenstvo Hrvatske u štafetama (Zagreb)
atletika
24
Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za OŠ - skupina B (Ljubljana - Tivoli)
tek
24
Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za OŠ - skupina A (Ljubljana - Tivoli)
tek
24
Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za SŠ (Ljubljana - Tivoli)
tek
23
Izbirno gasilsko tekmovanje za olimpijado 2017 (Slovenska Bistrica)
atletika
23
1. Duatlon Kranjska Gora (Kranjska Gora)
triatlon
22
12. Istrski tek poklicnih gasilcev (Dragonja)
tek
22
9. Formaraton - 8 urni tek (Ljubljana - Tivoli)
tek
16
Moja olimpijska norma (Koper)
tek
15
Moja olimpijska norma (Novo mesto)
tek
15
Miting (Postojna)
atletika
15
Prvenstvo Slovenije v dolgih tekih (Postojna)
atletika
14
Moja olimpijska norma (Velenje)
tek
9
Moja olimpijska norma (Celje)
tek
9
Intesa Sanpaolo Bank 4. Istrski maraton (Koper)
tek
8
Plavalni izziv (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
8
Duatlon Ribnica (Ribnica)
triatlon
8
Moja olimpijska norma (Kranj)
tek
8
1. Kolo ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
7
Moja olimpijska norma (Postojna)
tek
1
Lynx Throphy (Krvavec)
alpsko smučanje
Marec '17
26
17. mali kraški maraton (Sežana)
tek
18
Princ & Princesa Sprinta (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
18
Prvenstvo Slovenije v krosu (Velenje)
atletika
16
ŠŠT Lj. Plavanje SŠ (Ljubljana)
plavanje
15
ŠŠT Lj. Plavanje OŠ (Ljubljana)
plavanje
12
30. Pokal Jezek (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
4
27. Pokljuški maraton AS (Pokljuka)
smučarski tek
Februar '17
18
Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice (Celje)
atletika
12
PS v mnogoboju za U12 (Slovenska Bistrica)
atletika
11
Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladinke in mladince (Ljubljana)
atletika
11
Atletski miting v dvorani (Ljubljana)
atletika
10
Grubin memorial 2017 (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
7
Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane, Grosuplja in Novega Mesta v Veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
6
Prvenstvo srednjih šol Ljubljane in Novega Mesta v Veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
5
23. Pokal ROK PETROVIČ (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
5
PS v mnogoboju za U14 (Ljubljana)
atletika
4
Mednarodni miting v dvorani (Celje)
atletika
4
Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladinke in mladince (Celje)
atletika
2
Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki (Ljubljana)
atletika
1
Finale prvenstva OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki (Ljubljana)
atletika
Januar '17
28
Little fox (Maribor)
alpsko smučanje
28
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16 (Celje)
atletika
28
Mednarodni miting v dvorani (Celje)
atletika
22
Miting v dvorani (Šempeter pri Gorici)
atletika
22
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2005 in 2004 (Šempeter pri Gorici)
atletika
19
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina D (Ljubljana)
atletika
18
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina B (Ljubljana)
atletika
17
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina A (Ljubljana)
atletika
16
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina C (Ljubljana)
atletika
15
Atletski miting v dvorani (Slovenska Bistrica)
atletika
15
PS v dvorani za pionirje letnik 2006 in 2007 (Slovenska Bistrica)
atletika
14
3. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje
14
Atletski miting v dvorani (Ljubljana)
atletika
7
2. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje

© TIMING Ljubljana, 2015