Rezultati

Kategorije
SMSuper sprint duatlon - Moški skupno
SZSuper sprint duatlon - Ženske skupno
TMSprint duatlon - moški skupno
TZSprint duatlon - ženske skupno
CM1Cici duatlon - Cicibani (2009 in mlajši)
CM2Cici duatlon - Mlajši decki (2007-2008)
CZ1Cici duatlon - Cicibanke (2009 in mlajše)
CZ2Cici duatlon - Mlajše deklice (2007-2008)
SM1Super sprint duatlon - Starejši decki (2005-2006)
SM2Super sprint duatlon - Kadeti (2003-2004)
SM3Duatlon za vsakogar - moški
SZ1Super sprint duatlon - Starejše deklice (2005-2006)
SZ2Super sprint duatlon - Kadetinje (2003-2004)
SZ3Duatlon za vsakogar - ženske
TM1Sprint duatlon - Mlajši mladinci (2001-2002)
TM2Sprint duatlon - Starejši mladinci (1999-2000)
TM3Sprint duatlon - Clani 1 (1989-1998)
TM4Sprint duatlon - Clani 2 (1979-1988)
TM5Sprint duatlon - Veterani 1 (1974-1978)
TM6Sprint duatlon - Veterani 2 (1969-1973)
TM7Sprint duatlon - Veterani 3 (1964-1968)
TM8Sprint duatlon - Veterani 4 (1959-1963)
TM9Sprint duatlon - Veterani 5 (1954-1958)
TZ1Sprint duatlon - Mlajše mladinke (2001-2002)
TZ2Sprint duatlon - Starejše mladinke (1999-2000)
TZ3Sprint duatlon - Clanice 1 (1989-1998)
TZ4Sprint duatlon - Clanice 2 (1979-1988)
TZ5Sprint duatlon - Veteranke 1 (1974-1978)
TZ6Sprint duatlon - Veteranke 2 (1969-1973)
TZ7Sprint duatlon - Veteranke 3 (1964-1968)
TZ8Sprint duatlon - Veteranke 4 (1959-1963)
TZ9Sprint duatlon - Veteranke 5 (1954-1958)
TM10Sprint duatlon - Veterani 6 (1949-1953)
TM11Sprint duatlon - Veterani 7 (1948 in starejši)
TZ10Sprint duatlon - Veteranke 6 (1949-1953)
TZ11Sprint duatlon - Veteranke 7 (1948 in starejše)
TMASprint duatlon - Clani 1978 in mlajši brez licence
TMBSprint duatlon - Clani 1977 in starejši brez licence
TZASprint duatlon - Clanice 1978 in mlajše brez licence
TZBSprint duatlon - Clanice 1977 in starejše brez licence
Rezultati

Krepko Duatlon Logatec

Logatec, 2.5.2018

CM2 - Cici duatlon - Mlajši decki (2007-2008)

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubCasiRezultat
135DENŠA TianSLOTK Telemach Ljubljana0:01:41 (0:22) 0:02:29 (0:18) 0:01:420:06:34
238JURMAN SamoSLOTK Telemach Ljubljana0:01:47 (0:22) 0:02:41 (0:19) 0:01:520:07:02
342VERBIČ Miha SLOTK Telemach Ljubljana0:01:47 (0:26) 0:02:42 (0:20) 0:01:470:07:04
444DEŽMAN LukaSLOTK Trisport Exoterm0:01:51 (0:21) 0:02:31 (0:32) 0:01:510:07:08
529STRNIŠA LovroSLOTK Novo mesto0:01:51 (0:29) 0:02:40 (0:23) 0:01:470:07:12
621TANZE MiranSLOTK Logatec0:01:48 (0:23) 0:02:51 (0:20) 0:01:490:07:13
732BREGAR JakobSLOTK Telemach Ljubljana0:01:48 (0:34) 0:02:41 (0:22) 0:01:560:07:23
8171LAVRENČIČ VidSLOTK Eklimas Ajdovščina0:01:55 (0:27) 0:02:43 (0:21) 0:01:570:07:24
943ČERNELIČ MaticSLOTK Trisport Exoterm0:01:53 (0:24) 0:02:47 (0:26) 0:01:570:07:29
1010VIDMAR AdamSLOTK Eklimas Ajdovščina0:01:59 (0:29) 0:02:43 (0:20) 0:01:590:07:31
114KRAPEŽ LovroSLOTK Eklimas Ajdovščina0:02:03 (0:29) 0:02:45 (0:24) 0:01:520:07:36
12176ŠPOLJAR MarkoSLOTK Novo mesto0:01:57 (0:30) 0:02:50 (0:21) 0:01:580:07:37
1351ŠPORN MarkSLOTK Trisport Exoterm0:02:00 (0:31) 0:02:54 (0:20) 0:01:510:07:38
1446HUDOVORNIK ErikSLOTK Trisport Exoterm0:01:56 (0:39) 0:02:53 (0:20) 0:01:570:07:47
1524KOVAČIČ Gal JurijSLOTK Novo mesto0:02:01 (0:35) 0:02:54 (0:25) 0:01:520:07:49
1626LOVRENČIČ JurijSLOTK Novo mesto0:02:10 (0:31) 0:02:45 (0:30) 0:01:560:07:55
17170GAŠPERIČ JakobSLOTK Utrip0:02:06 (0:27) 0:02:57 (0:36) 0:01:480:07:56
18185ŠALAMON Jaša*SLOTK Logatec0:02:04 (0:36) 0:02:54 (0:23) 0:01:580:07:57
1933CIUHA MRAK JakaSLOTK Telemach Ljubljana0:02:05 (0:36) 0:02:40 (0:25) 0:02:100:07:58
2023ČAMPA MatevžSLOTK Novo mesto0:02:08 (0:30) 0:03:23 (0:31) 0:01:300:08:03
2130ZAMIDA MarkSLOTK Novo mesto0:02:02 (0:34) 0:02:57 (0:25) 0:02:050:08:05
2234DACA MaticSLOTK Telemach Ljubljana0:01:58 (0:34) 0:03:08 (0:23) 0:02:030:08:08
23178PREZELJ JakaSLOTK Trisport Exoterm0:02:04 (0:26) 0:02:59 (0:28) 0:02:130:08:11
24174COLJA OskarSLOTK Eklimas Ajdovščina0:02:11 (0:29) 0:02:54 (0:26) 0:02:100:08:12
257MEDVEDEC Matija StefanSLOTK Eklimas Ajdovščina0:02:08 (0:28) 0:02:57 (0:25) 0:02:350:08:35
2622BARTELJ Miha SLOTK Novo mesto0:02:14 (0:35) 0:03:17 (0:25) 0:02:080:08:41
2712KORITNIK AleksanderSLOTK Inles Riko Ribnica0:02:21 (0:33) 0:03:15 (0:22) 0:02:140:08:46