Rezultati

Kategorije
SMSuper sprint duatlon - Moški skupno
SZSuper sprint duatlon - Ženske skupno
TMSprint duatlon - moški skupno
TZSprint duatlon - ženske skupno
CM1Cici duatlon - Cicibani (2009 in mlajši)
CM2Cici duatlon - Mlajši decki (2007-2008)
CZ1Cici duatlon - Cicibanke (2009 in mlajše)
CZ2Cici duatlon - Mlajše deklice (2007-2008)
SM1Super sprint duatlon - Starejši decki (2005-2006)
SM2Super sprint duatlon - Kadeti (2003-2004)
SM3Duatlon za vsakogar - moški
SZ1Super sprint duatlon - Starejše deklice (2005-2006)
SZ2Super sprint duatlon - Kadetinje (2003-2004)
SZ3Duatlon za vsakogar - ženske
TM1Sprint duatlon - Mlajši mladinci (2001-2002)
TM2Sprint duatlon - Starejši mladinci (1999-2000)
TM3Sprint duatlon - Clani 1 (1989-1998)
TM4Sprint duatlon - Clani 2 (1979-1988)
TM5Sprint duatlon - Veterani 1 (1974-1978)
TM6Sprint duatlon - Veterani 2 (1969-1973)
TM7Sprint duatlon - Veterani 3 (1964-1968)
TM8Sprint duatlon - Veterani 4 (1959-1963)
TM9Sprint duatlon - Veterani 5 (1954-1958)
TZ1Sprint duatlon - Mlajše mladinke (2001-2002)
TZ2Sprint duatlon - Starejše mladinke (1999-2000)
TZ3Sprint duatlon - Clanice 1 (1989-1998)
TZ4Sprint duatlon - Clanice 2 (1979-1988)
TZ5Sprint duatlon - Veteranke 1 (1974-1978)
TZ6Sprint duatlon - Veteranke 2 (1969-1973)
TZ7Sprint duatlon - Veteranke 3 (1964-1968)
TZ8Sprint duatlon - Veteranke 4 (1959-1963)
TZ9Sprint duatlon - Veteranke 5 (1954-1958)
TM10Sprint duatlon - Veterani 6 (1949-1953)
TM11Sprint duatlon - Veterani 7 (1948 in starejši)
TZ10Sprint duatlon - Veteranke 6 (1949-1953)
TZ11Sprint duatlon - Veteranke 7 (1948 in starejše)
TMASprint duatlon - Clani 1978 in mlajši brez licence
TMBSprint duatlon - Clani 1977 in starejši brez licence
TZASprint duatlon - Clanice 1978 in mlajše brez licence
TZBSprint duatlon - Clanice 1977 in starejše brez licence
Rezultati

Krepko Duatlon Logatec

Logatec, 2.5.2018

SM2 - Super sprint duatlon - Kadeti (2003-2004)

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubCasiRezultat
177MAMIČ JakobSLOTK Telemach Ljubljana0:05:43 (0:28) 0:14:19 (0:20) 0:04:000:24:52
2100PODGORŠEK ŽigaSLOTK Utrip0:05:54 (0:21) 0:14:15 (0:22) 0:04:040:24:58
363TOMŠIČ StašSLOTK Inles Riko Ribnica0:05:42 (0:22) 0:14:48 (0:20) 0:03:550:25:09
487MARADIN JanSLOTK Trisport Exoterm0:05:55 (0:25) 0:14:33 (0:21) 0:03:570:25:13
573DOLGAN TjažSLOTK Telemach Ljubljana0:06:30 (0:22) 0:14:17 (0:19) 0:04:180:25:48
6167PODGORŠEK NejcSLOTK Utrip0:06:26 (0:26) 0:14:22 (0:30) 0:04:150:26:01
7180MOČNIK JakobSLOŠD Posavje0:06:09 (0:33) 0:14:35 (0:24) 0:04:240:26:07
875JURČEK JureSLOTK Telemach Ljubljana0:06:39 (0:23) 0:14:49 (0:17) 0:04:180:26:28
981ZALAR PatrikSLOTK Telemach Ljubljana0:06:44 (0:23) 0:14:43 (0:20) 0:04:260:26:38
1059KOVIC JanušSLOTK Eklimas Ajdovščina0:06:36 (0:22) 0:14:51 (0:23) 0:04:250:26:40
1172DENŠA UlSLOTK Telemach Ljubljana0:06:42 (0:22) 0:15:09 (0:23) 0:04:330:27:11
1280VESELINOVIČ GalSLOTK Telemach Ljubljana0:06:44 (0:27) 0:15:37 (0:17) 0:04:190:27:26
1379RIHAR MaiSLOTK Telemach Ljubljana0:07:11 (0:23) 0:14:55 (0:24) 0:04:510:27:46
14102VERBIČ ČrtSLOTK Utrip0:06:53 (0:21) 0:15:38 (0:25) 0:04:290:27:48
1569MLAKAR Maks SLOTK Novo mesto0:06:43 (0:31) 0:15:47 (0:24) 0:05:170:28:45
1684CERNELIC MaksSLOTK Trisport Exoterm0:07:19 (0:22) 0:16:35 (0:25) 0:05:030:29:45
1756KARBIČ EnejSLOTK Eklimas Ajdovščina0:07:38 (0:28) 0:17:33 (0:34) 0:04:540:31:10
18175MARC MarkoSLOTK Eklimas Ajdovščina0:07:37 (0:31) 0:17:35 (0:31) 0:06:580:33:14
19101TURŠIČ NežaSLOTK Utrip0:06:52 (0:24) () DNF