Rezultati

Kategorije
SMSuper sprint triatlon - Moški skupno
SZSuper sprint triatlon - Ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TZSprint triatlon - ženske skupno
CM1Cici akvatlon - Cicibani (2009 in mlajši)
CM2Cici akvatlon - Mlajši dečki (2007-2008)
CZ1Cici akvatlon - Cicibanke (2009 in mlajše)
CZ2Cici akvatlon - Mlajše deklice (2007-2008)
SM1Super sprint triatlon - Starejši dečki (2005-2006)
SM2Super sprint triatlon - Kadeti (2003-2004)
SM3Super sprint triatlon - Moški brez licenc
SZ1Super sprint triatlon - Starejše deklice (2005-2006)
SZ2Super sprint triatlon - Kadetinje (2003-2004)
SZ3Super sprint triatlon - Ženske brez licenc
TM1Sprint triatlon - Mlajši mladinci (2001-2002)
TMASprint triatlon - Moški do 40 let
TMBSprint triatlon - Moški nad 40 let
TZ1Sprint triatlon - Mlajše mladinke (2001-2002)
TZASprint triatlon - Ženske do 40 let
TZBSprint triatlon - Ženske nad 40 let
TM2Sprint triatlon - Starejši mladinci (1999-2000)
TM3Sprint triatlon - Člani 1 (1989-1998)
TM4Sprint triatlon - Člani 2 (1979-1988)
TM5Sprint triatlon - Veterani 1 (1974-1978)
TM6Sprint triatlon - Veterani 2 (1969-1973)
TM7Sprint triatlon - Veterani 3 (1964-1968)
TM8Sprint triatlon - Veterani 4 (1959-1963)
TM9Sprint triatlon - Veterani 5 (1954-1958)
TZ2Sprint triatlon - Starejše mladinke (1999-2000)
TZ3Sprint triatlon - Članice 1 (1989-1998)
TZ4Sprint triatlon - Članice 2 (1979-1988)
TZ5Sprint triatlon - Veteranke 1 (1974-1978)
TZ6Sprint triatlon - Veteranke 2 (1969-1973)
TZ7Sprint triatlon - Veteranke 3 (1964-1968)
TZ8Sprint triatlon - Veteranke 4 (1959-1963)
TZ9Sprint triatlon - Veteranke 5 (1954-1958)
TM10Sprint triatlon - Veterani 6 (1949-1953)
TM11Sprint triatlon - Veterani 7 (1948 in starejši)
TZ10Sprint triatlon - Veteranke 6 (1949-1953)
TZ11Sprint triatlon - Veteranke 7 (1948 in starejše)
PMMNZ - Moški skupno
PM1MNZ - Moški do 35 let
PM2MNZ - Moški 36 do 45 let
PM3MNZ - Moški nad 46 let
PRMNZ - Štafete
PZMNZ - Ženske skupno
PZ1MNZ - Ženske do 35 let
PZ2MNZ - Ženske 36 do 45 let
PZ3MNZ - Ženske nad 46 let
VM1Slovenska vojska - Moški do 35 let
VM2Slovenska vojska - Moški 36 do 45 let
VM3Slovenska vojska - Moški nad 46 let
VRSlovenska vojska - Štafete
VZ1Slovenska vojska - Ženske do 35 let
VZ2Slovenska vojska - Ženske 36 do 45 let
VZ3Slovenska vojska - Ženske nad 46 let
Rezultati

Triatlon Kočevje

Kočevje, 9.6.2018

SM - Super sprint triatlon - Moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
158Mamič JakobSLOTK Telemach Ljubljana () () 0:24:02
233Podgoršek ŽigaSLOTK Utrip0:04:05 (0:21) 0:13:24 (0:19) 0:05:570:24:08
3122Močnik JakobSLOŠDP0:03:51 (0:18) 0:13:42 (0:22) 0:06:030:24:19
444Tomšič StašSLOTK Inles Riko Ribnica0:04:01 (0:20) 0:13:29 (0:20) 0:06:160:24:28
5185Pregelj MarkSLOŠD 3Šport0:03:43 (0:25) 0:13:41 (0:18) 0:06:270:24:35
632Podgoršek NejcSLOTK Utrip0:04:06 (0:20) 0:13:26 (0:28) 0:06:390:25:00
757Zalar PatrikSLOTK Telemach Ljubljana0:03:53 (0:18) 0:13:41 (0:21) 0:06:520:25:07
856Alenabi NikSLOTK Telemach Ljubljana0:04:24 (0:29) 0:14:17 (0:17) 0:06:530:26:22
9117Denša UlSLOTK Telemach Ljubljana0:04:30 (0:21) 0:14:24 (0:24) 0:07:040:26:45
10131Bojanc DomenSLOTK Trisport Exoterm0:04:09 (0:21) 0:14:44 (0:23) 0:07:140:26:54
1159Jurček JureSLOTK Telemach Ljubljana0:05:12 (0:20) 0:14:13 (0:25) 0:06:470:27:00
1273Rihar MaiSLOTK Telemach Ljubljana0:04:19 (0:26) 0:14:29 (0:24) 0:07:210:27:01
13129Mežnar MaticSLOTK Trisport Exoterm0:04:47 (0:23) 0:15:03 (0:25) 0:06:510:27:31
14103Pavlin David AljošaSLOTK Utrip0:05:04 (0:35) 0:15:25 (0:19) 0:06:440:28:09
15145Mlakar MaksSLOTK Novo mesto0:05:12 (0:25) 0:15:51 (0:25) 0:06:520:28:47
1627Maradin JanSLOTK Trisport Exoterm0:04:14 (0:21) 0:15:38 (0:26) 0:08:100:28:51
1782Vimos Kocbek NevanSLOTK Telemach Ljubljana0:05:03 (0:33) 0:15:41 (0:22) 0:07:270:29:07
18104Belaj NikSLOTK Trisport Exoterm0:05:08 (0:28) 0:15:55 (0:22) 0:07:250:29:19
19160Rakar LenartSLOTK Trisport Exoterm0:04:54 (0:30) 0:15:52 (0:19) 0:08:090:29:45
2047Dežman AnžeSLOTK Trisport Exoterm0:04:54 (0:28) 0:16:09 (0:22) 0:07:580:29:52
21130Pilih ArneSLOTK Trisport Exoterm0:04:29 (0:26) 0:16:37 (0:22) 0:08:070:30:03
22151Berlec AljažSLOTK Trisport Exoterm0:04:27 (0:29) 0:16:58 (0:20) 0:08:100:30:27
2355Medved JureSLOTK Telemach Ljubljana0:05:43 (0:27) 0:16:42 (0:30) 0:07:260:30:51
2441Kovač PijSLOTK Eklimas Ajdovščina0:05:15 (0:32) 0:16:21 (0:25) 0:08:270:31:02
2596Žagar TajSLOTK Inles Riko Ribnica0:06:20 (0:37) 0:16:47 (0:23) 0:07:070:31:16
2626Rutar JonSLOTK Trisport Exoterm0:05:06 (0:31) 0:17:46 (0:24) 0:07:340:31:23
27168Rifel NejcSLOTK Trisport Exoterm0:05:13 (0:32) 0:17:43 (0:23) 0:07:490:31:43
2842Vidmar ValSLOTK Eklimas Ajdovščina0:05:58 (0:44) 0:17:00 (0:20) 0:08:020:32:06
2987Žagar JurijSLOTK Inles Riko Ribnica0:06:50 (0:35) 0:17:26 (0:20) 0:07:110:32:24
3086Žagar MaticSLOTK Inles Riko Ribnica0:07:10 (0:37) 0:18:03 (0:18) 0:07:290:33:39
31133Majdič LukaSLOTK Trisport Exoterm0:05:40 (0:37) 0:18:47 (0:27) 0:09:060:34:39
3249Hribar MaticSLOTK Trisport Exoterm0:05:11 (0:24) 0:17:47 (0:34) 0:10:470:34:45
3383Arko BogdanSLOTK Inles Riko Ribnica0:06:36 (0:39) 0:20:39 (0:35) 0:09:040:37:34
3468Peterka JanSLOSCC Chemnitz Triathlon0:04:15 (0:21) () DNF