Rezultati

Kategorije
SMSuper sprint triatlon - Moški skupno
SZSuper sprint triatlon - Ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TZSprint triatlon - ženske skupno
CM1Cici akvatlon - Cicibani (2009 in mlajši)
CM2Cici akvatlon - Mlajši dečki (2007-2008)
CZ1Cici akvatlon - Cicibanke (2009 in mlajše)
CZ2Cici akvatlon - Mlajše deklice (2007-2008)
SM1Super sprint triatlon - Starejši dečki (2005-2006)
SM2Super sprint triatlon - Kadeti (2003-2004)
SM3Super sprint triatlon - Moški brez licenc
SZ1Super sprint triatlon - Starejše deklice (2005-2006)
SZ2Super sprint triatlon - Kadetinje (2003-2004)
SZ3Super sprint triatlon - Ženske brez licenc
TM1Sprint triatlon - Mlajši mladinci (2001-2002)
TMASprint triatlon - Moški do 40 let
TMBSprint triatlon - Moški nad 40 let
TZ1Sprint triatlon - Mlajše mladinke (2001-2002)
TZASprint triatlon - Ženske do 40 let
TZBSprint triatlon - Ženske nad 40 let
TM2Sprint triatlon - Starejši mladinci (1999-2000)
TM3Sprint triatlon - Člani 1 (1989-1998)
TM4Sprint triatlon - Člani 2 (1979-1988)
TM5Sprint triatlon - Veterani 1 (1974-1978)
TM6Sprint triatlon - Veterani 2 (1969-1973)
TM7Sprint triatlon - Veterani 3 (1964-1968)
TM8Sprint triatlon - Veterani 4 (1959-1963)
TM9Sprint triatlon - Veterani 5 (1954-1958)
TZ2Sprint triatlon - Starejše mladinke (1999-2000)
TZ3Sprint triatlon - Članice 1 (1989-1998)
TZ4Sprint triatlon - Članice 2 (1979-1988)
TZ5Sprint triatlon - Veteranke 1 (1974-1978)
TZ6Sprint triatlon - Veteranke 2 (1969-1973)
TZ7Sprint triatlon - Veteranke 3 (1964-1968)
TZ8Sprint triatlon - Veteranke 4 (1959-1963)
TZ9Sprint triatlon - Veteranke 5 (1954-1958)
TM10Sprint triatlon - Veterani 6 (1949-1953)
TM11Sprint triatlon - Veterani 7 (1948 in starejši)
TZ10Sprint triatlon - Veteranke 6 (1949-1953)
TZ11Sprint triatlon - Veteranke 7 (1948 in starejše)
PMMNZ - Moški skupno
PM1MNZ - Moški do 35 let
PM2MNZ - Moški 36 do 45 let
PM3MNZ - Moški nad 46 let
PRMNZ - Štafete
PZMNZ - Ženske skupno
PZ1MNZ - Ženske do 35 let
PZ2MNZ - Ženske 36 do 45 let
PZ3MNZ - Ženske nad 46 let
VM1Slovenska vojska - Moški do 35 let
VM2Slovenska vojska - Moški 36 do 45 let
VM3Slovenska vojska - Moški nad 46 let
VRSlovenska vojska - Štafete
VZ1Slovenska vojska - Ženske do 35 let
VZ2Slovenska vojska - Ženske 36 do 45 let
VZ3Slovenska vojska - Ženske nad 46 let
Rezultati

Triatlon Kočevje

Kočevje, 9.6.2018

TZ - Sprint triatlon - ženske skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1113Vrtačič TjašaSLOTK Trisport Exoterm0:10:11 (0:16) 0:42:15 (0:22) 0:20:131:13:19
2138Hočevar KatjaSLOTK Telemach Ljubljana0:10:54 (0:20) 0:42:34 (0:22) 0:21:051:15:17
3110Mandl NinaSLOMULTISPORT KRšKO0:10:27 (0:19) 0:43:04 (0:24) 0:21:111:15:26
478Seliškar AnaSLOTK Novo mesto0:13:07 (0:27) 0:40:45 (0:30) 0:20:431:15:35
5159Marič AljaSLOTK Telemach Ljubljana0:11:28 (0:19) 0:42:33 (0:23) 0:21:271:16:13
6119Pogačar NežaSLOTK Utrip0:10:09 (0:20) 0:43:44 (0:22) 0:22:181:16:55
7193Ahačič AjdaSLOTK Trisport Exoterm0:11:49 (0:20) 0:42:09 (0:26) 0:22:391:17:25
8124Pevec HanahSLOTK Inles Riko Ribnica0:13:01 (0:25) 0:40:54 (0:24) 0:23:031:17:49
9118Bedene PiaSLOTK Novo mesto0:13:07 (0:26) 0:45:38 (0:33) 0:22:311:22:17
10164Podrecca TeaSLOTK Inles Riko Ribnica0:14:01 (0:30) 0:48:07 (0:30) 0:22:311:25:41
11171Maček MatejaSLOTK 3KM0:13:54 (0:32) 0:48:11 (0:30) 0:22:441:25:54
12150Švajger TamaraSLOŠPE0:15:37 (0:43) 0:45:54 (0:33) 0:23:071:25:57
1370Perc JanaSLOTK Velenje0:14:58 (0:45) 0:46:59 (0:40) 0:25:521:29:15
14140Šekoranja MarijaSLOŠD Akson0:17:06 (0:50) 0:50:48 (0:25) 0:21:501:31:00
15200Flerin MojcaSLO132. GORP0:20:28 (1:10) 0:46:13 (0:55) 0:24:321:33:20
16149Bradač IrenaSLOEEB0:17:00 (0:46) 0:52:14 (1:01) 0:25:081:36:11
17176Kobentar KatjaSLOLOGBR0:18:34 (0:56) 0:51:45 (1:05) 0:27:191:39:41