Rezultati

Kategorije
10MRekreativni tek (8.5 km) - Moški skupno
10ZRekreativni tek (8.5 km) - Ženske skupno
21MPolmaraton - Moški skupno
21ZPolmaraton - Ženske skupno
42MMaraton - Moški skupno
42ZMaraton - Ženske skupno
10MBRekreativni tek (8.5 km) - Moški - Bosi tek
10ZBRekreativni tek (8.5 km) - Ženske - Bosi tek
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21MKPolmaraton - Moški - Bosi tek
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
21ZKPolmaraton - Ženske - Bosi tek
42MAMaraton - Moški A
42MBMaraton - Moški B
42MCMaraton - Moški C
42MDMaraton - Moški D
42MEMaraton - Moški E
42MFMaraton - Moški F
42MGMaraton - Moški G
42MHMaraton - Moški H
42MIMaraton - Moški I
42MJMaraton - Moški J
42MKMaraton - Moški - Bosi tek
42ZAMaraton - Ženske A
42ZBMaraton - Ženske B
42ZCMaraton - Ženske C
42ZDMaraton - Ženske D
42ZEMaraton - Ženske E
42ZFMaraton - Ženske F
42ZGMaraton - Ženske G
42ZHMaraton - Ženske H
42ZIMaraton - Ženske I
42ZJMaraton - Ženske J
42ZKMaraton - Ženske - Bosi tek
P_42MOdprto prvenstvo primorske - Maraton - Moški
P_42ZOdprto prvenstvo primorske - Maraton - Ženske
Rezultati

Luka Koper 5. Istrski maraton

Izola, 8.4.2018

21M - Polmaraton - Moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.LRKlub8kmRezultatK/#
15827Pangos BoštjanSLO1989ŠD SALONIT ANHOVO0:30:471:16:25A/1
21584Magdič DaniloSLO1982 0:30:451:16:45C/1
32254Stranjak RobertSLO1979HIŠNI SERVIS LOGATEC RUT-S0:31:101:18:00C/2
41280Ferlic JanezSLO1981Poljski tekači0:31:121:18:12C/3
56173Klančnik JanezSLO1985ŠD 3Šport0:31:111:18:30B/1
63316Jost VinkoSLO1978IPA Celje0:31:101:18:48D/1
72563Žitnik UrbanSLO1986 0:32:061:19:28B/2
81483Jenčič BoštjanSLO1990 0:30:541:19:29A/2
93003Šimnic DaniloSLO1974Tminski migavci0:31:301:19:34D/2
101980Pavlovčič UrbanSLO19863K Šport0:32:081:19:37B/3
112665Harnold PeterSLO1978ŠD Turbo M0:32:091:20:16D/3
122352Teraž FranciSLO1962ACRONI TEAM0:31:351:21:03G/1
131786Malek Kuzmič SimonSLO1990ŠD Majstri Lenart0:31:141:21:10A/3
142473Vozlič BojanSLO1975Ak Ormož0:32:061:21:19D/4
153306Skok BenjaminSLO1974ŠD 3Šport0:32:171:21:39D/5
162344Švigelj StojanSLO1982Slovenska vojska0:32:141:21:58C/4
172664Svetko RokSLO1987ŠD Turbo M0:33:081:22:00B/4
183236Pilih BoštjanSLO1989ŠD KLS0:32:421:22:07A/4
192065Kramer VidSLO1997 0:32:091:22:09A/5
191023Arko MatjazSLO1973ŠD Sodražica0:32:141:22:09E/1
211771Macedoni ŽigaSLO1985Gibit0:33:161:22:17B/5
223016Kočevar SimonSLO1990KOVINOPLASTIKA LOŽ0:33:191:22:41A/6
233258Letojne MatejSLO1990ŠD T.E.A.M.0:34:021:23:11A/7
241860Miklavžin PrimožSLO1973Dijaški dom Bežigrad Ljubljana0:32:041:23:26E/2
242535Zupan StankoSLO1977ŠD Nanos Podnanos0:33:081:23:26D/6
261661Kožar PeterSLO1990TŠD Lončar0:33:411:23:47A/8
271937Novina SašoSLO1976-0:34:451:23:52D/7
282384Trpin SindiSLO1978gorenjska naveza0:32:181:23:55D/8
293125Denša DomenSLO1976TRENERT0:33:211:24:05D/9
302010Petrovčič RobertSLO1958AK Pivka0:33:121:24:18H/1
312067Posedi BoštjanSLO1975TK Trisport Kamnik0:33:381:24:28D/10
321512Dolanc NejcSLO1992 0:33:191:24:44A/9
333091Cafnik MatejSLO1986Mercury PSI ekipa0:33:581:24:53B/6
34100Kenda TomažSLO1983 0:33:591:25:00C/5
352429Velišček AndrejSLO1982ŠD KRAŠKI TEKAČI SEŽANA0:33:211:25:04C/6
361516Kalan TomažSLO1958Habjan transport0:33:131:25:07H/2
372070Potočnik BoštjanSLO1974Poljski tekači0:33:191:25:13D/11
382482Vrhunc MatjažSLO1963Slovenska vojska0:33:341:25:17G/2
391560Kirm JožeSLO1965Tržiške strele0:33:401:25:21F/1
401967Panič AndrejSLO1971ŠD HITRE NOGE, SENOŽEČE0:33:221:25:43E/3
403052Gorenc SilvoSLO1972Železnič. šp. dr. Slovenije0:33:081:25:43E/3
423260Zajsek JakaSLO1981ŠD T.E.A.M.0:34:141:25:59C/7
431546Kavčnik MatejSLO1998 0:34:431:26:09A/10
442203Vučko VladoSLO1978TK TRISPORT0:33:391:26:24D/12
451143Brus BojanSLO1975TS RADENSKA0:34:071:26:29D/13
462466Vojska MarkoSLO1976 0:33:541:26:38D/14
472243Starc AndražSLO1993 0:33:251:26:43A/11
481004Adamič MarkoSLO1967BVG Gulč BTS Company0:33:481:26:48F/2
493361Gorenc AlešSLO1979Policijski sindikat Slovenije0:34:041:26:49C/8
491176Cvikl AndrejSLO1986IPA Postojna0:35:231:26:49B/7
512886Rožman AmbrožSLO1975PGE KRŠKO0:34:301:26:50D/15
521113Božič KlemenSLO1980 0:35:011:26:55C/9
532591Žnidar KlemenSLO1983ŠILT0:34:311:27:07C/10
542969Zornik KlemenSLO1978TEKAŠKO DRUŠTVO BOVEC0:34:171:27:16D/16
553424Božnar Sebanc ZdravkoSLO1968 0:33:141:27:18F/3
562335Štulc UrošSLO1977CP Grapar0:35:221:27:21D/17
572388Stella StefanoITA1976 0:34:521:27:42D/18
582327Štiglic BoštjanSLO1971 0:34:391:27:47E/5
591428Hribar Meden IzakSLO1990izišport0:34:521:27:57A/12
603418Korošec AlešSLO1989 0:35:001:28:03A/13
611520Kampjut GregorSLO1967Turbo M0:35:151:28:09F/4
625091Abram MiranSLO1979GIBAM.SE0:35:301:28:11C/11
632269Svetina UrošSLO1980 0:35:301:28:17C/12
631234Torkar KlavdijSLO1960ŠD Nanos Podnanos0:35:141:28:17G/3
653232Jevšček JernejSLO1999STŠ0:34:171:28:37A/14
661634Košir DomenSLO1988ŠD Divji Zajci0:35:231:28:40B/8
671394Hafner BorisSLO1983hitre zelve komenda0:35:521:28:41C/13
683368Radivojević AleksanderSLO1974Triatlon klub Ribnica0:35:161:28:44D/19
691731Lepojič SašoSLO1980Triatlon klub Ljubljana0:35:291:28:50C/14
691650Gregorin SebastjanSLO1984Sam svoj trener0:34:421:28:50B/9
713364Kvas PeterSLO1977Policijski sindikat Slovenije0:34:281:28:54D/20
723000Rivoltella JacopoSLO1980Tminski migavci0:36:101:29:08C/15
733386Temlin MatejSLO1973ŠD Team Turbo Tropovci0:36:151:29:13E/6
742101Pucelj MatjažSLO1988Alive0:35:191:29:16B/10
752023Piscanc MassimilianoITA1974Sportiamo0:36:121:29:23D/21
761440Hvala ValterSLO1968Š.D.ELEKTRO-PRIMORSKA0:35:191:29:27F/5
771975Pavlič JožeSLO1974KOVINOSTRUGARSTVO PAVLIČ d.o.o.0:34:581:29:43D/22
782004Petelinšek AmadejSLO19923KM0:35:071:29:51A/15
793323Pivec TomažSLO1977IPA Pomurje 38500:36:391:30:25D/23
801103Bohinc MatjažSLO1970Športno društvo Kostanjevica na Krki0:36:321:30:33E/7
811693Krušič MarkoSLO1964RD Revoz0:35:211:30:45F/6
821127Braz AlanITA1977Run4fia0:33:161:30:50D/24
823314Hojnik DamirSLO1977IPA Celje 57190:36:271:30:50D/24
842687Lovišček RenatoSLO1972Mio Slovenija0:35:541:30:58E/8
852178Rutar AljažSLO1994 0:35:461:31:07A/16
861630Kosmač MetodSLO1985 0:35:381:31:26B/11
871904Muc GregorSLO1984ŠRK Celje0:35:071:31:32B/12
881353Gregec NenadSLO19823K Šport0:36:431:31:33C/16
893061Ličen IgorSLO1972Železnič. šp. dr. Slovenije0:36:331:31:34E/9
893294Gorian DavidSLO1973ŠD 3Šport0:36:241:31:34E/9
911690Kropivšek JureSLO1999MASS0:36:451:31:36A/17
922361Tkalec RobertSLO1976 0:36:181:31:37D/26
931868Mikuž RobiSLO1976ŠD Hotedršica0:36:191:31:44D/27
932202Skočir BojanSLO19613K Šport0:36:131:31:44G/4
953259Pustoslemšek LukaSLO1978ŠD T.E.A.M.0:36:401:31:45D/28
963408Turnšek MihaelSLO1992 0:33:521:31:46A/18
963087Vuk TomažSLO1968DLT FILIPIDES0:38:371:31:46F/7
983318Kraner MatejSLO1983IPA Celje0:36:311:31:48C/17
992831Omar PatricijSLO1987Hoteli Bernardin0:36:391:31:49B/13
991247Drole SimonSLO1965PD PODBRDO0:35:471:31:49F/8
12345678910...Last