Rezultati

Kategorije
10MRekreativni tek (8.5 km) - Moški skupno
10ZRekreativni tek (8.5 km) - Ženske skupno
21MPolmaraton - Moški skupno
21ZPolmaraton - Ženske skupno
42MMaraton - Moški skupno
42ZMaraton - Ženske skupno
10MBRekreativni tek (8.5 km) - Moški - Bosi tek
10ZBRekreativni tek (8.5 km) - Ženske - Bosi tek
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21MKPolmaraton - Moški - Bosi tek
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
21ZKPolmaraton - Ženske - Bosi tek
42MAMaraton - Moški A
42MBMaraton - Moški B
42MCMaraton - Moški C
42MDMaraton - Moški D
42MEMaraton - Moški E
42MFMaraton - Moški F
42MGMaraton - Moški G
42MHMaraton - Moški H
42MIMaraton - Moški I
42MJMaraton - Moški J
42MKMaraton - Moški - Bosi tek
42ZAMaraton - Ženske A
42ZBMaraton - Ženske B
42ZCMaraton - Ženske C
42ZDMaraton - Ženske D
42ZEMaraton - Ženske E
42ZFMaraton - Ženske F
42ZGMaraton - Ženske G
42ZHMaraton - Ženske H
42ZIMaraton - Ženske I
42ZJMaraton - Ženske J
42ZKMaraton - Ženske - Bosi tek
P_42MOdprto prvenstvo primorske - Maraton - Moški
P_42ZOdprto prvenstvo primorske - Maraton - Ženske
Rezultati

Luka Koper 5. Istrski maraton

Izola, 8.4.2018

42M - Maraton - Moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.Klub22km35kmRezultatK/#
11Žontar AlešSLOŠD Nanos Podnanos - Ljudstvo tekačev1:21:012:09:502:37:04C/1
299Keller DavidSUIBasel Running Club BRC1:23:152:10:512:37:16A/1
3257Volkar FranciSLOŠKD Mekinje1:21:502:13:102:42:27D/1
442Debeljak AlešSLOŠD Ljubljanske mlekarne1:22:552:15:472:46:52C/2
5219Senica VidSLOKŠD Peče1:27:412:18:252:47:35D/2
6141Lokar NejcSLOŠD NANOS PODNANOS1:28:092:23:232:53:52B/1
7102Kimovec MihaSLOSD Strahovica1:26:392:21:492:54:00C/3
8227Srnec UrošSLO 1:28:102:23:212:54:47B/2
9337Tretjak JanSLOŠD SIJ1:28:112:23:192:54:54A/2
10238Štendler MartinSLOGRS Tolmin1:26:312:22:212:55:59D/3
11329Šorn GorazdSLOŠD U3P1:28:092:23:222:56:02C/4
1218Bratina NickSLO/1:29:042:24:082:56:10A/3
13330Uršič JanezSLOŠD U3P1:28:092:23:242:57:13D/4
14131Lajevec MihaSLOKŠD Peče1:28:352:25:362:59:19B/3
151711Vrbetič AdrijanoSLO 1:34:502:30:553:00:34E/1
16318Kutin AndrejSLOTEKAŠKO DRUŠTVO BOVEC1:28:582:26:083:00:38E/2
17151Margon BorutSLOBM1 PROSPORT1:28:252:27:303:02:38C/5
18315Petric StaneSLO 1:31:152:29:273:03:49D/5
19197Pretnar AnžeSLO 1:31:122:29:483:04:56B/4
20115Kovács Gergely CsongorHUN 1:32:292:30:363:05:04D/6
21179Panič VitoqSLOŠD GEN-I1:34:032:32:443:06:40C/6
223Alt MarjanSLOŠD Elektro Maribor1:35:522:33:513:07:50E/3
23166Mrak DušanSLO 1:28:112:26:183:08:21G/1
24177Otoničar JožeSLOTKD Sovica1:36:352:37:203:10:33E/4
25291Kozjek DomenSLOUrbani tekači1:34:562:34:273:10:34D/7
2656Farrell AndrewGBRLondon City Athletics Club1:35:402:37:083:11:06E/5
2752Erlah JurijSLO 1:33:242:36:403:11:28D/8
28269Žbontar KlemenSLOAlpineMan1:36:152:37:273:11:41B/5
29178Pakiž Arko JožeSLO3 punce & 3KŠ1:36:052:37:173:11:50D/9
30274Matjaž TilenSLOŠD BAYER1:35:542:36:553:12:10C/7
31108Kodelja AndrejSLO 1:33:212:36:023:12:21F/1
32167Mrzelj LukaSLO 1:33:362:36:193:12:34A/4
3386Jerala BorutSLOLet's dance1:35:082:36:343:13:11E/6
34361Robida TomažSLO 1:40:002:41:073:15:32A/5
358Bajec HermanSLOŠKD Mekinje1:36:342:38:323:16:08F/2
36324Šorli PavloSLOŽeleznič. šp. dr. Slovenije1:38:342:41:463:17:34E/7
37175Omejc IztokSLOVitezi dobrega teka1:37:272:41:313:17:44C/8
38122Kralj UrošSLOVitezi Dobrega Teka1:35:412:41:173:18:30D/10
3910Berčič ZoranSLO 1:35:252:38:423:18:56G/2
40189Pintar UrošSLOENDorFIN1:39:522:42:073:20:44D/11
41183Pavlovič PeterSLOŠRD Veliko Mraševo1:41:022:44:253:20:48D/12
42126Krvina SrečkoSLOAlpina sports team1:40:302:44:283:20:58C/9
4369Gostečnik MarkoSLOmleko brez GSO1:42:532:46:493:21:11G/3
4412Biedermann RenéAUTunion dirtrun.company1:43:342:47:093:21:41B/6
45146Alpner IgorSLOProŠport1:36:112:41:483:22:03F/3
46181Patrick HendrickxBELTelenet1:39:582:44:473:22:13F/4
47225Smans BenBEL 1:40:472:45:443:22:23E/8
48186Petek TomoSLOŠD Šmartno1:33:212:37:073:22:32E/9
49233Szerb BenceHUNMG Produkt KAC1:40:422:46:123:22:46A/6
50308Brglez PeterSLOZdrave vrednote1:39:332:45:313:23:01D/13
5179Hudernik AlešSLO 1:36:362:44:133:23:10D/14
5240Danda GiacomoITAFIDAL1:43:192:47:133:23:19A/7
5351Erik ThysBEL 1:43:482:47:583:23:22E/10
5481Hvala OskarSLO 1:35:512:42:483:23:59F/5
5584Jemison GavinGBR 1:41:002:47:383:24:25E/11
56209Reščič TomoSLOŠD 3šport1:42:102:48:253:25:08D/15
57234Šafarič BoštjanSLOŠportno društvo PP Piran1:40:022:45:443:25:23C/10
58168Mujič NerdinSLO 1:40:032:45:513:25:24D/16
59104Klemenčič PavleSLOTIMING Ljubljana1:38:372:46:343:25:28G/4
60159Mihelčič TomazSLO 1:41:012:47:193:25:35E/12
61282Cör AndrejSLOBORISOVA BEŽEČA DECA1:50:412:55:523:26:47C/11
62182Paukovic DomagojCROTK Matulji1:37:212:46:533:27:36A/8
6341Debeljak DenisSLOŠD Sovodenj1:42:032:48:403:28:12D/17
64286Novina JožeSLOMARATHON NOVO MESTO1:41:572:49:363:28:59E/13
6570Greco DomenicoITAuisp latina1:45:112:51:453:29:37F/6
662847Klančnik TomislavSLO 1:46:062:52:343:29:48D/18
67342Vodopija ValterSLOŠD 3Šport1:40:412:48:563:30:08D/19
68125Krebs MatejSLO 1:45:282:52:453:30:18D/20
6959Fister AndrejSLOBRKINSKI SVEDRI1:45:222:51:533:30:47E/14
70360Šegel GregorSLOne1:43:202:51:223:30:59A/9
706Arnuš JureSLO 1:43:342:51:243:30:59C/12
72272Žunič DanielSLOZunic Electronic1:43:222:51:243:31:02E/15
73334Sved GaborHUNAchilles Hungary Foundation1:46:292:54:303:32:08D/21
7430Vrabec BrankoSLODruštvo Istrski maraton1:45:112:52:463:32:39F/7
75332Novak AlešSLOŠPORTNO DRUŠTVO PIA'1:49:282:55:373:33:07D/22
76201Rajh ZlatkoSLOIPA Pomurje NEVER GIVE UP1:42:452:54:223:34:45E/16
76307Uršnik VikiSLOApartmaji in wellness Korošec1:38:532:47:213:34:45F/8
78285Trstenjak FrancSLOBORISOVA BEŽEČA DECA1:51:382:58:273:35:03G/5
79137Lavrenčič BojanSLOVaitapu1:50:332:58:163:35:07E/17
8055Fabčič DavorSLOMercuri International1:43:542:55:293:35:42F/9
817Bačič AlbinSLO 1:41:502:54:403:36:56E/18
82185Pellegrinelli BrunoITAASD GS GM Aquile Friulane1:42:432:55:473:37:06D/23
8325Cevec MirkoSLOvegan.si1:42:502:55:173:37:19C/13
8487Jere DomenSLO 1:37:202:48:493:37:30K/1
8521Cankar JanezSLO 1:41:362:54:253:38:16D/24
86213Roškarič AndrejSLOŠD Slomšek1:51:293:00:523:38:32E/19
87143Lončar FranjoCROClub Super Marathon Italia1:47:302:59:273:38:45H/1
88333Špan NinoSLOURBANI TEKAČI KK/ ŠD TEKAČI KK2:56:332:58:203:39:01A/10
89266Zupanec JanezSLOVitezi Dobrega Teka1:49:442:59:493:39:26G/6
90113Košnjek ToneSLOŠD DIVJI ZAJCI1:41:522:57:143:39:39H/2
91259Vrtovec MatejSLOTekači vipavske doline1:48:022:58:403:39:55C/14
9131Cotič PrimožSLOŠD ViK1:48:012:58:403:39:55D/25
9389Jež RomanSLOTopatlet Trail1:50:123:01:143:40:11F/10
94245Tavčar BraneSLOLD Sorica1:42:102:53:463:40:40H/3
95105Klun RokSLORibnica1:49:163:00:093:40:45B/7
96208Rens GertBEL 1:51:143:02:103:41:09F/11
97216Schonlieb BoštjanSLOKlub ponosnih posameznikov1:49:282:59:303:41:13F/12
98244Tavčar MarkoSLOsamostojno1:39:392:52:403:41:23C/15
99153Markič VasjaSLOTajno tekaško društvo TKC1:45:002:59:403:42:23C/16
10067Gabršček BorutSLO 1:47:112:59:403:42:25E/20
123