Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
Kategorije
42M
Maraton - Moški skupno
42Z
Maraton - Ženske skupno
21M
Polmaraton - Moški skupno
21Z
Polmaraton - Ženske skupno
8M
8 km - Moški skupno
8Z
8 km - Ženske skupno
21MA
Polmaraton - Moški A
21MB
Polmaraton - Moški B
21MC
Polmaraton - Moški C
21MD
Polmaraton - Moški D
21ME
Polmaraton - Moški E
21MF
Polmaraton - Moški F
21MG
Polmaraton - Moški G
21MH
Polmaraton - Moški H
21MI
Polmaraton - Moški I
21MJ
Polmaraton - Moški J
21ZA
Polmaraton - Ženske A
21ZB
Polmaraton - Ženske B
21ZC
Polmaraton - Ženske C
21ZD
Polmaraton - Ženske D
21ZE
Polmaraton - Ženske E
21ZF
Polmaraton - Ženske F
21ZG
Polmaraton - Ženske G
21ZH
Polmaraton - Ženske H
21ZI
Polmaraton - Ženske I
21ZJ
Polmaraton - Ženske J
42MA
Maraton - Moški A
42MB
Maraton - Moški B
42MC
Maraton - Moški C
42MD
Maraton - Moški D
42ME
Maraton - Moški E
42MF
Maraton - Moški F
42MG
Maraton - Moški G
42MH
Maraton - Moški H
42MI
Maraton - Moški I
42MJ
Maraton - Moški J
42ZA
Maraton - Ženske A
42ZB
Maraton - Ženske B
42ZC
Maraton - Ženske C
42ZD
Maraton - Ženske D
42ZE
Maraton - Ženske E
42ZF
Maraton - Ženske F
42ZG
Maraton - Ženske G
42ZH
Maraton - Ženske H
42ZI
Maraton - Ženske I
42ZJ
Maraton - Ženske J
Rezultati
Bovec maraton
Bovec, 18. 09. 2016
8M - 8 km - Moški skupno
Uvr.
Št.
Priimek
Ime
Država
Klub
Rezultat
1
1352
CVIJIĆ
MIRKO
BIH
ATLETSKI KLUB PRIJEDOR
0:27:30
2
1345
CENDOU
MATIJA
ITA
GSA pulfero
0:29:21
3
1731
VOJSKA
MARKO
SLO
0:29:43
4
1694
ŠTIFTAR
DEJAN
SLO
TK TRISPORT Kamnik
0:29:59
5
1662
SMERDELJ
ALEŠ
SLO
Urbani tekači
0:30:27
6
1620
PICHLER
STEFAN
AUT
0:30:57
7
1641
RODICA
STOJAN
SLO
ŠD KRAŠKI TEKAČI
0:31:29
8
1320
BILBAN
ROBERT
SLO
varuh zdravja
0:31:35
9
1548
MANFREDA
DAVID
SLO
ŠKTD LOM
0:31:59
10
848
REBOLJ
JERNEJ
SLO
ŠD Partizan Dolsko
0:32:02
11
1528
LIČEN
VIKTOR
SLO
/
0:32:07
12
1647
RUSTJA
MATEJ
SLO
0:32:14
13
1339
BREMEC
TOMI
SLO
0:32:53
14
1627
POŽENEL
NATAN MAJ
SLO
AD Posočje
0:33:14
15
1533
LOKAR
ENEJ
SLO
0:33:49
16
1415
GRACE
PAUL
GBR
PERTH ROAD RUNNERS
0:34:05
17
1755
ŽGAJNAR
TIM
SLO
TD BOVEC
0:34:06
18
1672
STERNIŠA
GREGOR
SLO
/
0:34:07
18
1650
SAKSIDA
MARKO
SLO
0:34:07
20
1696
ŠTRUKELJ
TOMISLAV
SLO
ŠKTD LOM
0:34:23
21
1562
MEDVED
TINE
SLO
ŠD Elektro Primorska
0:34:25
22
1542
MAFFI
JURE
SLO
ŠD SALONIT ANHOVO
0:34:34
23
1630
RAHOLIN
MIHA
SLO
ŠRD DOBLAR
0:34:37
24
1372
DOLENC
ŽAN
SLO
SportKa Žiri
0:34:41
25
1500
KRANJC
JERNEJ
SLO
0:34:45
26
1513
KUTIN
ANŽE
SLO
TKK
0:34:46
27
1420
GROßEGGER
MICHAEL
AUT
0:34:55
28
1505
KRAVANJA
ALJAŽ
SLO
0:35:06
29
851
REJC
ALEKSANDER
SLO
ŠD Elektro Primorska
0:35:12
30
1637
REISZ
DANIEL
HUN
0:35:36
31
1381
DRUSKOVIC
TADEJ
SLO
0:35:51
32
1660
SKOČIR
MATIC
SLO
Tminski migavci
0:35:58
33
1712
TIŠLER
LEONARD
SLO
ŠD Zavarovalnica Triglav
0:36:14
34
1467
KALABIĆ
DENIS
SLO
0:36:17
35
1675
SUDÁR
ZSOLT
HUN
0:36:22
36
1525
LEVPUŠČEK
IZTOK
SLO
ŠKTD LOM
0:36:23
37
468
EDVARD
SIVEC
SLO
0:36:24
38
1722
NN
SLO
SportKa Žiri
0:36:26
39
1753
ŽELINŠČEK
NEJC
SLO
ŠD Salonit Anhovo
0:36:35
39
1304
AVDIČEVIĆ
DENIS
SLO
Livarunning
0:36:35
41
1554
MARINČ
MARKO
SLO
0:37:13
42
1665
PERGAR
DAMJAN
SLO
0:37:16
43
941
ŠINKO
DARKO
SLO
Urbani tekači
0:37:34
44
1498
KRAGELJ
NEJC
SLO
0:37:38
45
1659
SITER
JOHANNES
AUT
0:37:41
46
1464
KACIN
TJAŠ
SLO
0:38:02
47
1524
LETNAR
MATJAŽ
SLO
0:38:05
48
1609
PERENDIJA
DRAGAN
SLO
0:38:07
49
1403
GERŠAK
ROK
SLO
0:38:13
50
1530
LIKAR
ZVONE
SLO
0:38:14
51
1539
LUKIN
MATJAŽ
SLO
GASILCI KORTE
0:38:20
52
1535
LOTRIČ
JAKA
SLO
0:38:23
53
1744
ZELINŠČEK
FRANKO
SLO
ŠD SALONIT ANHOVO
0:38:30
54
1587
MURKO
ROK
SLO
0:38:50
54
1387
FAKIN
TOMAŽ
SLO
0:38:50
56
1585
MUGERLI
BORUT
SLO
ŠRD DOBLAR
0:39:08
57
1551
MARAŽ
DANČI
SLO
0:39:19
58
224
ŠULIN
DIMITRIJ
SLO
0:39:30
59
1762
KUREČIČ
DAVID
SLO
0:39:32
60
1654
SELAK
JANEZ
SLO
0:39:52
61
1483
KOMPARA
ALEKSANDER
SLO
POČASNI A DRZNI
0:39:58
62
1506
KRAVOS
MARKO
SLO
0:40:09
63
1584
MRAKIČ
VASJA
SLO
0:40:25
64
1560
MAVRI
VALTER
SLO
ŠKTD Lom
0:40:40
65
1493
KOŠIR
MATIJA
SLO
Tekači z obale
0:41:03
66
1484
KOREN
SIMON
SLO
/
0:41:05
67
1429
HORVAT
RUDOLF
SLO
VARUH ZDRAVJA
0:41:17
68
1431
HORVAT
DAVID
SLO
Varuh zdravja
0:41:20
69
1555
MAROLT
GREGOR
SLO
0:41:47
70
1557
MATELIČ
TINE
SLO
0:41:52
71
1544
MAKIVIĆ
MARKO
SLO
Hella Saturnus Slovenija d.o.o.
0:41:59
72
1754
ŽELINŠČEK
ALJAŽ
SLO
ŠD Salonit Anhovo
0:42:16
73
1734
VRATUŠA
SREČKO
SLO
AADS
0:42:20
74
1643
ROLIH
BRUNO
SLO
ŠD SENG
0:42:35
75
1382
DUGAR
SEBASTJAN
SLO
ŠD SALONIT ANHOVO
0:42:37
76
357
BRADAŠKJA
JURE
SLO
TKK
0:42:50
77
1302
AMEŽIČ
DENIS
SLO
/
0:42:52
78
1518
LAZAREVIČ
ROBERT
SLO
0:43:04
79
1384
ERZNOŽNIK
MATEJ
SLO
SportKa Žiri
0:43:11
80
1597
OGLAJNER
MIHAEL
SLO
Varuh zdravja
0:43:19
81
1377
DREMELJ
BORUT
SLO
Livarunning
0:43:30
82
1074
GRMOVŠEK
SINIŠA
SLO
0:43:33
83
1546
MALAČIČ
RADKO
SLO
Varuh zdravja
0:43:39
83
1569
MILAVEC
ROK
SLO
ŠKD Marjetica
0:43:39
85
1570
MILAVEC
JAN
SLO
ŠKD Marjetica
0:43:43
85
1670
STANKOVIĆ
DRAGOMIR
SLO
0:43:43
87
1390
FINK
ANDREJ
SLO
Dan mladosti
0:43:50
88
1378
DRNOVŠČEK
GREGOR
SLO
ŠD SALONIT ANHOVO
0:44:12
89
226
FALEŽ
MIRAN
SLO
0:44:13
90
1669
STANIŠIĆ
KOSTADIN
SLO
0:44:15
90
1462
JURKOVIČ
GAŠPER
SLO
0:44:15
92
1740
ZALETEL
FRANC
SLO
TSsport
0:44:20
93
1576
MLAKAR
MARTIN
SLO
0:44:32
94
1409
GOGALA
DARJO
SLO
Hella Saturnus Slovenija d.o.o.
0:44:33
95
1402
GERBEC
BOŠTJAN
SLO
ŠRD DOBLAR
0:44:35
96
817
PIVK
ROK
SLO
ŠD Zavarovalnica Triglav
0:44:54
97
1689
ŠTEFAN
MATJAŽ
SLO
Tekači z obale
0:45:09
98
1683
ŠIRCA
IGOR
SLO
ŠD ELEKTRO PRIMORSKA
0:45:14
99
1330
BONIFER
ALEKSANDER
SLO
Livarunning
0:45:30
100
1639
REŽEK
JOŽE
SLO
ŠD BSH Hišni aparati
0:45:46
1
2