Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški - skupno
10Z10km - Ženske - skupno
5M5km - Moški - skupno
5Z5km - Ženske - skupno
VMVzpon na Ulovko - Moški - skupno
VZVzpon na Ulovko - Ženske - skupno
KMKombinacija - Moški - skupno
KZKombinacija - Ženske - skupno
10MA10km - Moški A (do 30 let)
10MB10km - Moški B (31 - 40 let)
10MC10km - Moški C (41 - 50 let)
10MD10km - Moški D (51 - 60 let)
10ME10km - Moški E (nad 61 let)
10ZA10km - Ženske A (do 30 let)
10ZB10km - Ženske B (31 - 40 let)
10ZC10km - Ženske C (41 - 50 let)
10ZD10km - Ženske D (51 - 60 let)
10ZE10km - Ženske E (nad 61 let)
VMAVzpon na Ulovko - Moški A (do 35 let)
VMBVzpon na Ulovko - Moški B (36 - 55 let)
VMCVzpon na Ulovko - Moški C (nad 56 let)
VZAVzpon na Ulovko - Ženske A (do 35 let)
VZBVzpon na Ulovko - Ženske B (36 - 55 let)
VZCVzpon na Ulovko - Ženske C (nad 56 let)
Rezultati

6. Nočni tek Vrhnika in Vzpon na Ulovko

Vrhnika, 25.8.2018

10Z - 10km - Ženske - skupno

Uvr.Št.PriimekImeLRKlubRezultat
1179KreftJerica1983Športno društvo Tek je lek0:41:35
2502DenšaNatalija1976Trenert0:41:40
3294MedvedMaja1994 0:41:43
4501ČelesnikTamara1989ŠD Metek0:42:04
5251VancetaKristina1985 0:42:14
6220Petrovčič PotočnikKarmen1973Športno društvo Tek je lek0:43:01
7146GrosKatja1976NŠD Medvode0:43:18
8504GrampovčanMaja1972ŠRD Omega Air0:43:22
9169KocjanTina1961ŠD Dvig0:43:59
10218PercVeronika1997 0:44:03
11121ČotarSabina1988Pulz šport0:44:33
12267ŽlogarIvi1967Priprave Ljubljana0:44:48
13117BurjakSabina1988 0:44:59
14219PetrašSlavka1959Priprave LM0:45:18
15129DolencEla1990 0:45:40
16203DrašlerVarineja1995Športno društvo Tek je lek0:45:56
17513PodlipnikAna1979Šilt0:46:06
18281Močivnik ŠkedeljBarbka1960Šentjernej0:47:06
19162JerinaŠpela1990 0:47:26
20114BuhKatarina1970METREL0:47:36
21185LahMateja1969TKD Sovica 0:47:44
22274GabrovšekTadeja1984 0:47:53
23158JakominDarja1973 0:47:55
24127DobrovoljcAndreja1972Tek.si0:47:56
25106BogatajMetka1963SportKa Žiri0:48:48
26165KlešnikMojca1980ŠKD Zadružnik0:49:22
27177KrajncDoroteja1972Grupa T.N.T.0:49:43
28150HlebecTajda2004Žnk Vrhnika0:50:40
29211NovakZlata1956ŠD Vrhnika0:50:43
30248UdovičBarbara1972 0:50:44
31190LipušDanica1950ŠD EFI TRME0:51:05
32260VučinaIrena1967Grupa T.N.T.0:52:56
33154IpavecAndreja1969 0:53:06
34204MeglenJerneja1970 0:53:10
35285MramorVesna1965 0:53:43
36205MesojedecMaja1970ŠD TURBO M0:54:11
37120ČerneNadja1998 0:55:56
38148HamSonja1965Janezovi garači0:56:01
39509MačekTina1984METREL0:56:09
40192LogarPolona1967METREL0:57:48
41104BalantičIrena1965Janezovi garači0:59:59
42102AndreuzziSaša1990Shesprints Helifts1:04:56
43257VovkSilva1957ŠD EFI TRME1:05:20