Rezultati

Kategorije
SMSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
SZSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
TMSprint duatlon - moški skupno
TZSprint duatlon - ženske skupno
CM1Cici duatlon - mlajši cicibani
CM2Cici duatlon - cicibani
CM3Cici duatlon - mlajši dečki
CZ1Cici duatlon - mlajše cicibanke
CZ2Cici duatlon - cicibanke
CZ3Cici duatlon - mlajše deklice
SM1Super sprint duatlon - starejši dečki
SM2Super sprint duatlon - kadeti
SZ1Super sprint duatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint duatlon - kadetinje
VM1Duatlon za vsakogar - starejši mladinci
VM2Duatlon za vsakogar - člani 1
VM3Duatlon za vsakogar - veterani 1
VM4Duatlon za vsakogar - veterani 2
VZ1Duatlon za vsakogar - starejše mladinke
VZ2Duatlon za vsakogar - članice 1
VZ3Duatlon za vsakogar - veteranke 1
VZ4Duatlon za vsakogar - veteranke 2
TM1Sprint duatlon - mlajši mladinci
TM10Sprint duatlon - veterani 6
TM11Sprint duatlon - veterani 7
TM2Sprint duatlon - starejši mladinci
TM3Sprint duatlon - člani 1
TM4Sprint duatlon - člani 2
TM5Sprint duatlon - veterani 1
TM6Sprint duatlon - veterani 2
TM7Sprint duatlon - veterani 3
TM8Sprint duatlon - veterani 4
TM9Sprint duatlon - veterani 5
TZ1Sprint duatlon - mlajše mladinke
TZ10Sprint duatlon - veteranke 6
TZ11Sprint duatlon - veteranke 7
TZ2Sprint duatlon - starejše mladinke
TZ3Sprint duatlon - članice 1
TZ4Sprint duatlon - članice 2
TZ5Sprint duatlon - veteranke 1
TZ6Sprint duatlon - veteranke 2
TZ7Sprint duatlon - veteranke 3
TZ8Sprint duatlon - veteranke 4
TZ9Sprint duatlon - veteranke 5
Rezultati

Ambrož Duatlon Komenda

Komenda, 16.6.2019

CM1 - Cici duatlon - mlajši cicibani

Uvr.Št.Priimek in imeKlubLicencaČasiRezultat
112HARNOLD ŠVAJGER MarkTK LOGATEC2019TZS66002:28 (0:22) 05:17 (0:13) 01:450:10:07
218MEH TevžTK NOVO MESTO2019TZS35302:39 (0:26) 05:13 (0:16) 02:150:10:50
38MORI NikTK LJUBLJANA2019TZS09502:41 (0:22) 05:57 (0:14) 01:500:11:05
4109ŽAGAR FilipTK INLES RIKO RIBNICA 02:58 (0:18) 05:46 (0:24) 01:520:11:20
527LAURENČAK JonTK TRISPORT EXOTERM 02:39 (0:30) 05:52 (0:28) 02:050:11:36
610BRENČIČ PERNE FilipTK LOGATEC 02:34 (0:23) 06:26 (0:17) 02:000:11:42
7101KOVAČIČ Luka LeonTK NOVO MESTO2019TZS34902:39 (0:25) 06:34 (0:19) 01:490:11:47
821ČERNELIČ MatejTK TRISPORT EXOTERM 02:53 (0:21) 06:55 (0:26) 02:060:12:43