Rezultati

Filter
Rezultati
Rezultati
Rezultati 2009
DatumTekmovanjeKraj
31.12.testLjubljanaatletika
30.12.Novoletni atletski mitingNova Goricaatletika
19.12.2. kolo ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
6.12.Miklavž 2009Ljubljana - Tivoliplavanje
5.12.1 kolo ljubljanske regijeLjubljana - Tivoliplavanje
21.11.Slovenija plavaLjubljana - Kodeljevoplavanje
7.11.Sladkih6Sladki Vrhtek
6.11.Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem tekuLjubljanaorientacija
5.11.Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem tekuLjubljanaorientacija
18.10.17. tek ob SaviLjubljanatek
17.10.44. tek po mestu Murska SobotaMurska Sobotatek
17.10.Tekmovanje v letnem biatlonu - ŠprintPokljukabiatlon
14.10.Finale ekipnega prvenstva v atletiki za OŠSlovenska Bistricaatletika
14.10.Finale ekipnega prvenstva v atletiki za SŠSlovenska Bistricaatletika
10.10.44. kros občinskih reprezentancŽeleznikiatletika
8.10.29. atletska olimpiadaSlovenska Bistricaatletika
7.10.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiPostojnaatletika
6.10.Jesenski kros osnovnih šolLjubljanakros
6.10.Jesenski kros srednjih šolLjubljanakros
5.10.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiMariboratletika
5.10.Ekipno prvenstvo SŠ v atletikiMariboratletika
4.10.1. tek okoli BrdaBrdo pri Kranjutek
3.10.30. tek na Šmarno GoroŠmarna Goratek
2.10.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiGrosupljeatletika
1.10.Ekipno prvenstvo SŠ v atletikiMurska Sobotaatletika
1.10.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiMurska Sobotaatletika
1.10.Ekipno prvenstvo SŠ v atletikiNova Goricaatletika
1.10.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiNova Goricaatletika
30.9.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiBrežiceatletika
30.9.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiVelenjeatletika
29.9.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiCeljeatletika
29.9.Ekipno prvenstvo SŠ v atletikiCeljeatletika
29.9.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiNovo mestoatletika
29.9.Ekipno prvenstvo SŠ v atletikiNovo mestoatletika
28.9.Ekipno prvenstvo SŠ v atletikiKranjatletika
28.9.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiKranjatletika
28.9.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiRavneatletika
26.9.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihBrežiceatletika
25.9.Prvenstvo SŠ Ljubljane v atletikiLjubljanaatletika
25.9.18. Jesenski tekŠtatenbergtek
24.9.Prvenstvo OŠ Ljubljana VAPŠ - skupina ALjubljanaatletika
24.9.Prvenstvo OŠ Ljubljana MAPŠ - skupina ALjubljanaatletika
24.9.Prvenstvo OŠ Ljubljana VAPŠ - skupina DLjubljanaatletika
24.9.Prvenstvo OŠ Ljubljana MAPŠ - skupina DLjubljanaatletika
22.9.Prvenstvo OŠ Ljubljane MAPŠ - skupina CLjubljanaatletika
22.9.Prvenstvo OŠ Ljubljane VAPŠ - skupina CLjubljanaatletika
22.9.Prvenstvo OŠ Ljubljana MAPŠ - skupina BLjubljanaatletika
22.9.Prvenstvo OŠ Ljubljana VAPŠ - skupina BLjubljanaatletika
19.9.3. ATLETSKI MITING "ZVEZDE PRIHODNOSTI"Bledatletika
19.9.31. juriš na VršičKranjska Gorakolesarstvo
13.9.Svetovno novinarsko prvenstvo v kolesarjenjuKranjkolesarstvo
12.9.Svetovno novinarsko prvenstvo v kolesarjenju - kronometerKranjkolesarstvo
12.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje/ke (U16),(U14),(U12)Koperatletika
12.9.10. Tušev vzpon na Celjsko kočoCeljekolesarstvo
9.9.25. Mednarodni miting "Brežice 2009"Brežiceatletika
9.9.25. mednarodni miting "Brežice 2009" za VN AZSBrežiceatletika
6.9.18. Ptujski mali maratonPtujtek
5.9.Garmin Triatlon Bled 2009Bledtriatlon
5.9.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinkeDomžaleatletika
2.9.Miting v okviru MALCeljeatletika
2.9.Miting Celjskih knezov - MAL za VN Vzajemne 2009Celjeatletika
29.8.Vzpon Pivovarne Laško na ŠmohorRečica pri Laškem gorsko kolesarstvo
22.8.1. mali Blejski maratonBledtek
22.8.2. TF 10kaDomžaletek
19.8.Velika nagrada Ljubljane 2009Ljubljanaveslanje
19.8.9. atletski miting JERNEJEVO 2009Šentjernejatletika
15.8.21. dirka na ČrnivecČrniveckolesarstvo
1.8.Odprto prvenstvo za člane in članiceMariboratletika
28.7.Miting v okviru VN Vzajemna - MariborMariboratletika
28.7.VN Vzajemne - MariborMariboratletika
25.7.3. tek okoli Blejskega jezeraBledtek
22.7.Miting mlajših kategorij KRKA 2009Novo mestoatletika
22.7.Mednarodni atletski miting KRKA 2009Novo mestoatletika
11.7.Državno prvenstvo za mladince in mladinkeMariboratletika
11.7.Triatlon Velenje 2009Velenjetriatlon
11.7.3. Nočna 10kaBledtek
4.7.Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Celjeatletika
2.7.Miting v okviru VN AZSVelenjeatletika
2.7.14. mednarodni atletski miting ob dnevu rudarjev za VN AZSVelenjeatletika
28.6.Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12Velenjeatletika
28.6.Evropski Pokal v Mnogobojih / 2 LigaMariboratletika
27.6.Kolesarski maraton Costella 2009Farakolesarstvo
26.6.Mednarodni atletski miting Nova Goricaatletika
25.6.Kronometer Solkan - Plave 2009Solkankolesarstvo
21.6.Unitur dan TriatlonaSlovenske Konjicetriatlon
21.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeDomžaleatletika
19.6.Dobrodelni kolesarski vzpon na Ljubljanski GradLjubljanakolesarstvo
14.6.28. Maraton Franja BTC CityLjubljanakolesarstvo
14.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članiceNovo mestoatletika
13.6.Miting Priložnost za mladeMurska Sobotaatletika
13.6.Mikov MnogobojčekMurska Sobotaatletika
7.6.7. Velika nagrada 4MK - Pokal SlovenijeLogateckolesarstvo
7.6.Nedeljski tek PLANET za PLANETDomžale - Arboretumtek
6.6.18. tradicionalni 24. urni maraton - Tek sreče 2009Grosupljetek
6.6.Finale APS za člane in članiceVelenjeatletika
4.6.Finale posamičnega prvenstva v atletiki za učence in učenkeNova Goricaatletika
3.6.Atletski troboj za najmlajše učence in učenke - skupina CLjubljanaatletika
3.6.Atletski troboj za najmlajše učence in učenke - skupina BLjubljanaatletika
2.6.Atletski troboj za najmlajše učence in učenke - skupina ALjubljanaatletika
2.6.Atletski troboj za najmlajše učence in učenke - skupina DLjubljanaatletika
1.6.Miting v okviru MAL 2009Ljubljanaatletika
1.6.4. memorial Matica Šuštaršiča in Patrika CvetanaLjubljanaatletika
1.6.Odprto prvenstvo v akvatlonu za oš.Ljubljanatek
1.6.Posamično prvenstvo OŠ v atletikiRavneatletika
30.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U12 in U14Mariboratletika
30.5.4. DM tek za ženskeLjubljana - Tivolitek
29.5.Posamično prvenstvo v atletiki za oš.Hrastnikatletika
29.5.17. memorialni tek Boštjana KekcaBohinjska Belatek
28.5.Posamično prvenstvo OŠ v atletikiBrežiceatletika
28.5.Posamično prvenstvo OŠ v atletikiSlovenska Bistricaatletika
28.5.Posamično prvenstvo OŠ v atletikiVelenjeatletika
27.5.Miting v metihLjubljanaatletika
26.5.Finale posamičnega državnega prvenstva SŠ v atletikiLjubljanaatletika
26.5.Finale prvenstva OŠ Ljubljane v atletikiLjubljanaatletika
25.5.Posamično prvenstvo OŠ v atletiki - GrosupljeLjubljanaatletika
25.5.Posamično prvenstvo OŠ v atletiki - DomžaleLjubljanaatletika
24.5.AMMM 2009 - Memorial Vučko - Miting v metihKranjatletika
24.5.1. miting MAL za veliko nagrado Zavarovalnice Vzajemna 2009Slovenska Bistricaatletika
24.5.Morostarjev kronometerPodpečkolesarstvo
23.5.22. Memorial Boštjana MariničaVelenjeplavanje
23.5.15. atletski mednarodni miting mladih - memorial VučkoKranjatletika
23.5.Odprto prvenstvo Slovenije v mnogobojihBrežiceatletika
22.5.41. Finalno tekmovanje v atletiki za OŠ PPKoperatletika
22.5.Posamično prvenstvo OŠ v atletikiMurska Sobotaatletika
22.5.Posamično prvenstvo SŠ v atletikiMurska Sobotaatletika
21.5.Posamično prvenstvo OŠ v atletikiMariboratletika
21.5.Posamično prvenstvo SŠ v atletikiMariboratletika
21.5.Posamično prvenstvo SŠ v atletikiNovo mestoatletika
21.5.Posamično prvenstvo OŠ v atletikiNovo mestoatletika
20.5.Posamično prvenstvo SŠ v atletikiLjubljanaatletika
20.5.Posamično prvenstvo OŠ v atletikiCeljeatletika
20.5.Posamično prvenstvo SŠ v atletikiCeljeatletika
19.5.Posamično prvenstvo OŠ v atletikiKranjatletika
19.5.Posamično prvenstvo SŠ v atletikiKranjatletika
19.5.Posamično prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina BLjubljanaatletika
19.5.Posamično prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina CLjubljanaatletika
18.5.Posamično prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina DLjubljanaatletika
18.5.Posamično prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina ALjubljanaatletika
18.5.Medobčinski prvenstvo OŠ v atletikiPtujatletika
17.5.Ekipno DP za člane in članiceCeljeatletika
16.5.29. Maraton Treh SrcRadencitek
16.5.Dnevnikov šolski ekipni krosSelcakros
15.5.Medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠSlovenska Bistricaatletika
14.5.Posamično prvenstvo OŠ v atletikiPostojnaatletika
14.5.Posamično prvenstvo SŠ v atletikiNova Goricaatletika
14.5.Posamično prvenstvo OŠ v atletikiNova Goricaatletika
13.5.Atletski mnogoboj OŠ Šentvid pri StičniNovo mestoatletika
13.5.Posamično prvenstvo OŠ v atletikiKoperatletika
12.5.Medobcinsko prvenstvo v atletikiŽalecatletika
11.5.16. Študentski tek na gradLjubljanatek
10.5.Kvalifikacije APS za člane in članiceLjubljanaatletika
10.5.8. Ptujski triatlonPtujtriatlon
9.5.3. krog prijateljskega srečanja 2009Kranjplavanje
6.5.6. atletski miting Šentjur 2009Šentjuratletika
25.4.Cestna kolesarska dirka za pokal UE DomžaleDomžalekolesarstvo
24.4.Medklubski miting "Domžale 2009"Domžaleatletika
22.4.Teleolimpiada 2009Ljubljanaatletika
19.4.22. Pokal Ježek Ljubljana - Tivoliplavanje
19.4.Duatlon RibnicaRibnicatriatlon
18.4.Ekipno prv. Slovenije za mladince in mladinkeNovo mestoatletika
18.4.4. tek Istrskih poklicnih gasilcevDragonjatek
18.4.Dobrodelni 8urni tek FORMAratonLjubljana - Tivolitek
17.4.Šolsko državno prvenstvo v plavanjuMariborplavanje
15.4.Humanitarni tek študentov medicineLjubljana - Tivolitek
11.4.Odprto prvenstvo Slovenije v dolgih tekihNovo mestoatletika
2.4.Študentsko prvenstvo v plavanjuLjubljanaplavanje
22.3.19. Pokljuški maratonPokljukasmučarski tek
14.3.Odprto prvenstvo Slovenije v krosuDomžale - Turnšekros
14.3.Kros "V korak z najboljšimi"Domžale - Turnšekros
8.3.34. Cicibančkov veleslalom za pokal MobitelaKranjska Goraalpsko smučanje
3.3.56. mednarodne zimske carinske igrePokljukasmučarski tek
21.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceŠempeter pri Goriciatletika
21.2.Delavske športne igre 2009Kranjska Goraalpsko smučanje
15.2.15. Pokal Roka PetrovičaKranjska Goraalpsko smučanje
15.2.Prvenstvo SLO v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12 in U14Slovenska Bistricaatletika
14.2.DP za st. Mladince v dvoraniLjubljanaatletika
14.2.Atletski mitingLjubljanaatletika
8.2.Atletski troboj za najmlajšeLjubljanaatletika
7.2.Zimsko posamično in moštveno DP v plavanjuLjubljanaplavanje
7.2.DP za mlajše mladinke in mladinceCeljeatletika
7.2.Atletski miting CeljeCeljeatletika
7.2.14. rekord Šmarne GoreŠmarna Goragorski tek
1.2.Mednarodno plavalno tekmovanje - Dr. FigKranjplavanje
31.1.Mednarodno plavalno tekmovanje - Dr. FigKranjplavanje
31.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16Ljubljanaatletika
28.1.Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanjuLjubljanaplavanje
27.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanjuLjubljanaplavanje
24.1.Prijateljsko srečanje 2009Kranjplavanje
24.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U12 in U14Slovenska Bistricaatletika
22.1.Finale prvenstva OŠ LjubljaneLjubljanaatletika
20.1.Prvenstvo SŠ LjubljaneLjubljanaatletika
17.1.Mednarodni atletski miting OlimpijaLjubljanaatletika
16.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina BLjubljanaatletika
15.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina DLjubljanaatletika
14.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina CLjubljanaatletika
13.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane - Skupina ALjubljanaatletika
10.1.3. kolo predtekmovanj PZS, Ljubljanska regijaLjubljanaplavanje