Rezultati

Kategorije
CMACici triatlon A - dečki
CMBCici triatlon B - dečki
CZACici triatlon A - deklice
CZBCici triatlon B - deklice
EMEkipno državno prvenstvo - mladinci + člani
EMAEkipno državno prvenstvo - mladinci
EMBEkipno državno prvenstvo - člani
EZEkipno državno prvenstvo - mladinke + članice
EZAEkipno državno prvenstvo - mladinke
EZBEkipno državno prvenstvo - članice
MMSMedijski triatlon -štafete
MVSVIP triatlon - štafete
SMASuper sprint triatlon - starejši dečki
SMBSuper sprint triatlon - kadeti
SZASuper sprint triatlon - starejše deklice
SZBSuper sprint triatlon - kadetinje
TMTelemachov sprint triatlon mesta LJ - moški skupno
TMATelemachov sprint triatlon mesta LJ - mlajši mladinci
TMBTelemachov sprint triatlon mesta LJ - starejši mladinci
TMCTelemachov sprint triatlon mesta LJ - člani 1
TMDTelemachov sprint triatlon mesta LJ - člani 2
TMETelemachov sprint triatlon mesta LJ - veterani 1
TMFTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veterani 2
TMGTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veterani 3
TMHTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veterani 4 in starejši
TSXTelemachov sprint triatlon mesta LJ - štafete
TZTelemachov sprint triatlon mesta LJ - ženske skupno
TZATelemachov sprint triatlon mesta LJ - mlajše mladinke
TZBTelemachov sprint triatlon mesta LJ - starejši mladinke
TZCTelemachov sprint triatlon mesta LJ - članice 1
TZDTelemachov sprint triatlon mesta LJ - članice 2
TZETelemachov sprint triatlon mesta LJ - veteranke 1
TZFTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veteranke 2
TZGTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veteranke 3
TZHTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veteranke 4 in starejše
VMATriatlon za vsakogar - moški
VZATriatlon za vsakogar - ženske
Rezultati

2. Telemachov dan triatlona v Ljubljani

Ljubljana, 28.8.2016

EMA - Ekipno državno prvenstvo - mladinci

#EkipaTekmovalciTekmovalec 1 Tekmovalec 2 Tekmovalec 3 Rezultat
1TK TrisportŠkrjanc Jan, Obreza Domen, Berlec Žiga03:52 (0:20) 11:48 (0:45) 07:300:23:1703:29 (0:27) 12:47 (0:48) 07:420:26:1504:08 (0:23) 12:05 (0:47) 06:540:24:201:13:53
2TK Inles Riko RibnicaŠkufca Maks, Škufca Elias Moritz, Dečman Matej03:52 (0:25) 13:34 (0:53) 08:410:26:2703:31 (0:25) 13:03 (0:53) 06:480:25:4204:47 (0:28) 13:13 (0:54) 08:050:27:291:19:39
3TK Telemach LjubljanaMavric Mrak Filip, Medved Jakob, Repše Maks04:39 (0:29) 12:42 (0:54) 08:370:26:2204:03 (0:26) 13:37 (0:53) 08:390:28:3905:09 (0:27) 13:26 (0:52) 06:420:26:391:21:41
4TK TrisportMežnar Urban, Planko Lovro, Černelič Maks04:56 (0:32) 13:30 (0:50) 08:210:27:1205:47 (0:47) 12:52 (0:58) 07:020:28:2606:47 (0:39) 15:51 (1:00) 09:590:34:181:29:57
5TK Telemach LjubljanaMamič Jakob, Rihar Mai, Zalar Patrik05:14 (0:40) 15:34 (0:54) 09:550:32:1905:53 (0:38) 16:01 (0:58) 09:290:33:0105:39 (0:41) 15:00 (0:50) 08:120:30:231:35:43
6TK Inles Riko RibnicaTomšič Staš, Čop Aljaž, Klančar Denis05:31 (0:38) 15:18 (0:58) 08:390:31:0506:15 (1:02) 16:26 (1:00) 10:360:35:2106:28 (0:58) 18:42 (1:39) 12:300:40:191:46:46