Rezultati

Kategorije
CMACici triatlon A - dečki
CMBCici triatlon B - dečki
CZACici triatlon A - deklice
CZBCici triatlon B - deklice
EMEkipno državno prvenstvo - mladinci + člani
EMAEkipno državno prvenstvo - mladinci
EMBEkipno državno prvenstvo - člani
EZEkipno državno prvenstvo - mladinke + članice
EZAEkipno državno prvenstvo - mladinke
EZBEkipno državno prvenstvo - članice
MMSMedijski triatlon -štafete
MVSVIP triatlon - štafete
SMASuper sprint triatlon - starejši dečki
SMBSuper sprint triatlon - kadeti
SZASuper sprint triatlon - starejše deklice
SZBSuper sprint triatlon - kadetinje
TMTelemachov sprint triatlon mesta LJ - moški skupno
TMATelemachov sprint triatlon mesta LJ - mlajši mladinci
TMBTelemachov sprint triatlon mesta LJ - starejši mladinci
TMCTelemachov sprint triatlon mesta LJ - člani 1
TMDTelemachov sprint triatlon mesta LJ - člani 2
TMETelemachov sprint triatlon mesta LJ - veterani 1
TMFTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veterani 2
TMGTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veterani 3
TMHTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veterani 4 in starejši
TSXTelemachov sprint triatlon mesta LJ - štafete
TZTelemachov sprint triatlon mesta LJ - ženske skupno
TZATelemachov sprint triatlon mesta LJ - mlajše mladinke
TZBTelemachov sprint triatlon mesta LJ - starejši mladinke
TZCTelemachov sprint triatlon mesta LJ - članice 1
TZDTelemachov sprint triatlon mesta LJ - članice 2
TZETelemachov sprint triatlon mesta LJ - veteranke 1
TZFTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veteranke 2
TZGTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veteranke 3
TZHTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veteranke 4 in starejše
VMATriatlon za vsakogar - moški
VZATriatlon za vsakogar - ženske
Rezultati

2. Telemachov dan triatlona v Ljubljani

Ljubljana, 28.8.2016

EZA - Ekipno državno prvenstvo - mladinke

#EkipaTekmovalciTekmovalec 1 Tekmovalec 2 Tekmovalec 3 Rezultat
1TK TrisportPerko Gaja, Ahačič Ajda, Bernot Urška04:33 (0:27) 13:49 (0:53) 08:500:27:3505:04 (0:30) 14:17 (0:55) 08:470:30:3405:24 (0:33) 14:30 (0:58) 08:060:29:331:27:43
2TK TrisportHumar Katarina, Capuder Tinkara, Pilih Vita04:28 (0:29) 13:51 (0:54) 08:160:26:5905:17 (0:28) 14:24 (1:04) 10:330:32:4804:52 (0:29) 14:18 (1:01) 09:120:29:551:29:44
3TK Inles Riko RibnicaBartol Monika, Ilc Naja, Škufca Ana Klarisa04:33 (0:28) 13:50 (0:52) 08:380:27:2305:00 (0:34) 17:07 (0:53) 08:450:33:2205:51 (0:38) 08:55 (0:53) 09:570:26:16DQ