Rezultati

Kategorije
CMACici triatlon A - dečki
CMBCici triatlon B - dečki
CZACici triatlon A - deklice
CZBCici triatlon B - deklice
EMEkipno državno prvenstvo - mladinci + člani
EMAEkipno državno prvenstvo - mladinci
EMBEkipno državno prvenstvo - člani
EZEkipno državno prvenstvo - mladinke + članice
EZAEkipno državno prvenstvo - mladinke
EZBEkipno državno prvenstvo - članice
MMSMedijski triatlon -štafete
MVSVIP triatlon - štafete
SMASuper sprint triatlon - starejši dečki
SMBSuper sprint triatlon - kadeti
SZASuper sprint triatlon - starejše deklice
SZBSuper sprint triatlon - kadetinje
TMTelemachov sprint triatlon mesta LJ - moški skupno
TMATelemachov sprint triatlon mesta LJ - mlajši mladinci
TMBTelemachov sprint triatlon mesta LJ - starejši mladinci
TMCTelemachov sprint triatlon mesta LJ - člani 1
TMDTelemachov sprint triatlon mesta LJ - člani 2
TMETelemachov sprint triatlon mesta LJ - veterani 1
TMFTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veterani 2
TMGTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veterani 3
TMHTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veterani 4 in starejši
TSXTelemachov sprint triatlon mesta LJ - štafete
TZTelemachov sprint triatlon mesta LJ - ženske skupno
TZATelemachov sprint triatlon mesta LJ - mlajše mladinke
TZBTelemachov sprint triatlon mesta LJ - starejši mladinke
TZCTelemachov sprint triatlon mesta LJ - članice 1
TZDTelemachov sprint triatlon mesta LJ - članice 2
TZETelemachov sprint triatlon mesta LJ - veteranke 1
TZFTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veteranke 2
TZGTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veteranke 3
TZHTelemachov sprint triatlon mesta LJ - veteranke 4 in starejše
VMATriatlon za vsakogar - moški
VZATriatlon za vsakogar - ženske
Rezultati

2. Telemachov dan triatlona v Ljubljani

Ljubljana, 28.8.2016

TM - Telemachov sprint triatlon mesta LJ - moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlubČasiRezultat
1154Mandič Mark1998TK Utrip10:20 (0:30) 30:22 (0:42) 19:151:01:11
2111Fluher Boris1985PK Ikirija11:06 (0:30) 31:50 (0:51) 17:571:02:16
3128Štih Gašper1984TK Novo mesto11:46 (0:30) 31:10 (0:57) 19:251:03:49
4143Praprotnik Čurič Luka1999TK Telemach Ljubljana11:38 (0:31) 31:18 (0:49) 20:131:04:31
5161Gošnjak Tim1994ŠRK Celje12:29 (0:42) 31:39 (1:13) 19:001:05:06
6147Šobar Primož1997TK Inles Riko Ribnica11:35 (0:33) 31:18 (0:55) 20:491:05:12
7112Obreza Anže1987TK Celje13:13 (0:47) 31:33 (1:02) 19:251:06:01
8155Kovič Primož1973Hrast Dob14:41 (0:47) 30:40 (0:58) 19:121:06:21
9134Adamič Marko1967TK Telemach Ljubljana14:36 (0:30) 30:50 (0:56) 19:361:06:29
10127Vehar Borut1979TK Novo mesto14:30 (0:31) 30:56 (1:03) 20:181:07:19
11117Kampjut Gregor1967Turbo M14:38 (0:39) 30:43 (1:03) 21:301:08:36
12140Rozman Marko1997TK Novo mesto14:22 (0:57) 30:36 (1:20) 21:421:08:59
13115Debenec Bojan1957TK Telemach Ljubljana14:08 (0:44) 31:11 (1:09) 22:531:10:07
14106Babnik Andrej1978TKL Telemach14:51 (1:01) 32:07 (1:12) 21:051:10:17
15124Kobilica Alen1970društvo Vidim cilj13:14 (1:16) 30:27 (1:27) 23:571:10:23
16108Plut Rafael1965Oddelek za šport LJ15:14 (1:00) 32:28 (1:27) 20:171:10:28
17156Volkar Matjaž1974TK Olimpija14:01 (0:38) 31:27 (1:14) 23:251:10:45
18138Žagar Anton1955TK Inles Riko Ribnica14:49 (0:50) 33:07 (1:20) 20:471:10:54
19130Leitinger Luka1971ŠD TRIS13:22 (0:51) 33:49 (1:28) 21:271:10:59
20146Šekoranja Janez1982AKSON14:42 (0:48) 32:34 (1:08) 21:531:11:07
21114Kahric Miha1981 12:24 (1:38) 34:03 (1:30) 22:031:11:40
22145Martič Zvezdan1963TK Trisport13:10 (1:11) 33:40 (1:13) 22:321:11:47
23137Hvalič David1971ŠD 3ŠPORT17:42 (0:54) 32:48 (1:08) 19:441:12:18
24110Urbanc Rok1997ŠRK Velenje14:31 (0:37) 33:35 (1:02) 22:371:12:25
25132Vrhovnik Rok1999TK Utrip12:19 (0:31) 35:07 (1:03) 23:311:12:32
26160Škufca Matej1967TK Inles Riko Ribnica16:08 (0:29) 31:19 (1:19) 23:491:13:06
27139Kutnik Voranc1977 14:45 (1:03) 32:51 (1:30) 23:221:13:33
28104Dolinar Jure1980GASILSKA BRIGADA LJUBLJANA13:19 (0:21) 37:42 (0:57) 21:301:13:51
29158Planinc Matjaž1977Puls Sport13:54 (1:20) 33:32 (1:29) 24:491:15:07
30119Krajnc Igor1971TK Telemach Ljubljana14:10 (0:55) 33:01 (1:22) 25:481:15:18
31105Žontar Simon1962 14:51 (1:01) 32:10 (1:28) 26:351:16:07
32107Trkman Andrej1952TK Telemach Ljubljana14:36 (0:55) 34:46 (1:37) 24:171:16:13
33120Prah Andrej1965MOK KRKA14:53 (0:53) 34:48 (1:19) 24:461:16:41
34125Jereb Robert1977TK Novo mesto17:59 (1:04) 32:24 (1:21) 24:551:17:45
35122Josipović Matko1965TK Telemach Ljubljana13:17 (2:10) 36:42 (1:43) 25:051:18:58
36126Dragar Aleš1976TK Trisport17:30 (1:31) 32:22 (1:41) 26:511:19:58
37148Brajnik Damijan1951TK Telemach Ljubljana16:14 (1:22) 34:29 (1:41) 26:141:20:02
37152Šumak Marko1974 15:41 (1:53) 34:29 (1:43) 26:141:20:02
39123Mohorič Matjaž1964TK Telemach Ljubljana16:57 (1:08) 37:13 (1:22) 23:571:20:39
40135Zobavnik Igor1961ŠD Riba14:48 (0:55) 36:53 (1:20) 27:151:21:13
41131Krivec Bojan19773K Šport17:53 (0:57) 37:30 (1:24) 23:361:21:24
42136Geršič Peter1971TK Novo mesto18:11 (1:05) 35:58 (1:33) 25:011:21:51
43102Rifl Damijan1976 20:14 (1:22) 35:20 (1:52) 24:471:23:37
44133Valentinčič Aljoša1973 17:10 (1:23) () DNF