Rezultati

Kategorije
MStep Up BTC City - Moški
ZStep Up BTC City - Ženske
PMAlive/plezalci - Moški
PZAlive/plezalci - Ženske
G1Step Up - Gasilci
EMEkstremni Step Up - Moški
EZEkstremni Step Up - Ženske
S3Step Up - Štafeta
G3Step Up - Štafeta - Gasilci
GEStep Up - Ekstremna Štafeta - Gasilci
DDecathlon štafeta
KMKombinacija - moški
KZKombinacija - ženske
MAStep Up BTC City - Moški A (1987 in mlajši)
MBStep Up BTC City - Moški B (1986 - 1977)
MCStep Up BTC City - Moški C (1976 - 1967)
MDStep Up BTC City - Moški D (1966 in starejši)
ZAStep Up BTC City - Ženske A (1987 in mlajše)
ZBStep Up BTC City - Ženske B (1986 - 1977)
ZCStep Up BTC City - Ženske C (1976 - 1967)
ZDStep Up BTC City - Ženske D (1966 in starejše)
Rezultati

Alive Step Up

Ljubljana, 19.11.2016

EM - Ekstremni Step Up - Moški

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubK1K2K3Rezultat
1301Mikloša MatjažSLOSalomon, KGT Papež0:01:520:01:520:01:550:05:40
2139Novak SimonSLO 0:02:020:02:060:02:010:06:10
3304Bregar GašperSLOGLEDRING0:02:060:02:020:02:060:06:15
4303Tomica MartinCZECzechTowerrunning0:02:010:02:210:02:130:06:35
5321Šadl MitjaSLOFMF UL0:02:150:02:200:02:260:07:02
6307Ambrožič BojanSLOKGT Papež0:02:280:02:200:02:220:07:11
7329Majcen RolfAUTLC Running Puchberg0:02:120:02:340:02:270:07:14
8322Šadl MatejSLO 0:02:240:02:270:02:310:07:23
9318Pobežin JanezSLOŠD Naklo0:02:290:02:320:02:380:07:41
10319Pucelj MatjazSLO 0:02:270:02:400:02:500:07:58
11305Novak LukaSLO 0:02:480:02:450:02:460:08:20
12310Dabižljević BojanSLOPGD Zabreznica0:02:350:02:570:02:540:08:27
13331Vovčko BorisSLO 0:02:440:02:570:02:500:08:31
14314Korez PeterSLORolerski klub Ljubljana0:02:550:02:580:02:570:08:50
15316Likar JureSLORolerski klub Ljubljana0:02:510:02:590:03:120:09:02
16313Kolman MiranSLOSlovenska vojska0:03:010:03:020:03:070:09:11
17315Leban SvenSLOKolesarsko društvo KM0:03:100:03:130:03:100:09:35
18306Remih MitjaSLOLM0:03:290:03:200:02:480:09:38
19308Bizjak MiranSLO 0:03:090:03:210:03:290:09:59
19309Brajnik ŽigaSLOPGD Zabreznica0:03:150:03:210:03:220:09:59
21333Pivka BojanSLO 0:03:200:03:220:03:210:10:04
22312Knavs AntonSLOKLJUKA0:03:190:03:310:03:330:10:24
23317Nadižar ŽanSLOPGD Zabreznica0:03:210:03:310:03:330:10:26
24320Rejc NinoSLOPGD Zabreznica0:03:290:03:360:03:290:10:36
25332Fegeš PrimožSLO 0:03:350:03:340:03:420:10:52
26311Flis DarkoSLOAlive Step Up0:06:480:07:330:07:430:22:04