Rezultati

Kategorije
MStep Up BTC City - Moški
ZStep Up BTC City - Ženske
PMAlive/plezalci - Moški
PZAlive/plezalci - Ženske
G1Step Up - Gasilci
EMEkstremni Step Up - Moški
EZEkstremni Step Up - Ženske
S3Step Up - Štafeta
G3Step Up - Štafeta - Gasilci
GEStep Up - Ekstremna Štafeta - Gasilci
DDecathlon štafeta
KMKombinacija - moški
KZKombinacija - ženske
MAStep Up BTC City - Moški A (1987 in mlajši)
MBStep Up BTC City - Moški B (1986 - 1977)
MCStep Up BTC City - Moški C (1976 - 1967)
MDStep Up BTC City - Moški D (1966 in starejši)
ZAStep Up BTC City - Ženske A (1987 in mlajše)
ZBStep Up BTC City - Ženske B (1986 - 1977)
ZCStep Up BTC City - Ženske C (1976 - 1967)
ZDStep Up BTC City - Ženske D (1966 in starejše)
Rezultati

Alive Step Up

Ljubljana, 19.11.2016

M - Step Up BTC City - Moški

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubRezultat
1302Novak SimonSLOSportlin0:01:55
284Sluga RenéAUTInjoy-Graz-Süd0:02:12
389Suhadolnik LukaSLONo company yet0:02:13
425Pucelj MatjažSLOAlive0:02:15
568Mrzel AnžeSLO 0:02:16
645Hercog MarkoSLO 0:02:18
765Mars AlešSLOSiWIM team0:02:21
886Smogavec BoštjanSLO 0:02:26
931Čotar LukaSLO 0:02:31
9138Kušević Franjo CRO 0:02:31
1158Kuserbanj RokSLO 0:02:32
1299Veren ZlatkoSLO 0:02:33
13107Urankar DavidSLOAlive0:02:34
1480Rus MarjanSLOSant Mat0:02:35
1581Safran GorazdSLO 0:02:38
1666Medved BlažSLO 0:02:39
16137menisevic samirSLO 0:02:39
1848Jurečič AlešSLO 0:02:41
1826Belec BlažSLO 0:02:41
18102Vodopivec LukaSLO 0:02:41
21103Weber OskarSLO 0:02:42
21100Videtič PeterSLOKK Metliška črnina0:02:42
2337Fele MatejSLOŠD ELEKTRO LJUBLJANA0:02:43
2470Osojnik BorutSLOAD KRONOS0:02:44
2577Repina MatijaSLOBTC City Ljubljana0:02:46
2596Trunkelj GregorSLOANATRIPSIS0:02:46
2564Marka AlešSLOMr0:02:46
2869Novak MarjanSLO 0:02:50
28135Bubičanec AlenSLO 0:02:50
3047Hribernik LukaSLO 0:02:52
3040Gomboc SilvesterSLO 0:02:52
3297Vasiljević GorazdSLO 0:02:54
33101Vodlan TomažSLOŠD HOMEC0:02:56
3351Kovač JakaSLO 0:02:56
3561Ličen ViktorSLO 0:03:00
3587Stele MarkoSLOAlive0:03:00
3785Sluga TeoSLO 0:03:01
3829Čeh TeoSLO 0:03:02
3942Gorjanc GregorSLO 0:03:03
4032Črne MatejSLODecathlon0:03:04
4195Totter MatjažSLO 0:03:05
4246Hiti MaticSLO 0:03:07
4376Prosenc DejanSLO 0:03:08
4478Rodica StojanSLOLJUDSTVO TEKAČEV0:03:09
441Težak Tešky AndrejSLO10ka0:03:09
442Slanič BlažSLOAlive0:03:09
4759Lakota MatejSLO 0:03:11
4862Magdič AndražSLOBAR ŠTULM0:03:14
4992Štribl TomiSLO 0:03:15
5094Težak JakaSLOŠD Suhor0:03:17
50140Vesel DenisSLO 0:03:17
52104Zaletelj MaticSLO 0:03:18
53105Žehelj MaticSLOBTC City Ljubljana0:03:19
5375Primc RokSLO 0:03:19
5527Cugmas JožeSLOKolesarski klub Rogla0:03:20
5663Maletič MihaSLOLastn švic0:03:23
5674Plavan DejanSLOŠD Suhor0:03:23
56134Laszlo LukacsovicsHUN 0:03:23
5949Kogovšek StanislavSLOArt Stone0:03:24
6054Kovič KlemenSLO 0:03:25
6152Kovačevič ValterSLOAK Domžale0:03:27
6255Kovič JernejSLO 0:03:28
6267Močnik AleksanderSLOLD Porezen-Cerkno0:03:28
6434Dolinšek DavidSLOKGT Papež0:03:31
6591Šelih MiranSLOTEAM ERDINGER ALKOHOLFREI0:03:32
6698Vaz Fernandes LuisSLO 0:03:33
6733Dernovšek BlažSLO 0:03:35
6843Gril StankoSLO 0:03:36
6873Pavlin AntonSLOvaruh zdravja0:03:36
7041Gorenc JernejSLO 0:03:41
7156Krašovec BoštjanSLOŠD Suhor0:03:42
7253Kovačevič Blaž BrodiSLOAK Domžale0:03:45
7371Ovšek BorisSLO 0:03:46
7490Šabanov SašoSLO 0:03:48
7483Slapšak MaticSLO 0:03:48
7650Koren VasjaSLO 0:03:50
7779Rolih ErikSLO 0:03:52
7882Skvarča AnžeSLO 0:03:53
7960Lavrencic KristjanSLO 0:03:58
8021Zupančič GorazdSLOLM0:04:03
8135Erceg IgorSLORolerski klub Ljubljana0:04:05
8230Čeh TilSLO 0:04:28
8372Parovel LuigiITABavisela0:04:32
8488Strniša PrimožSLO 0:04:58
8544Habjanič BogomirSLO 0:08:00