Rezultati

Kategorije
MStep Up BTC City - Moški
ZStep Up BTC City - Ženske
PMAlive/plezalci - Moški
PZAlive/plezalci - Ženske
G1Step Up - Gasilci
EMEkstremni Step Up - Moški
EZEkstremni Step Up - Ženske
S3Step Up - Štafeta
G3Step Up - Štafeta - Gasilci
GEStep Up - Ekstremna Štafeta - Gasilci
DDecathlon štafeta
KMKombinacija - moški
KZKombinacija - ženske
MAStep Up BTC City - Moški A (1987 in mlajši)
MBStep Up BTC City - Moški B (1986 - 1977)
MCStep Up BTC City - Moški C (1976 - 1967)
MDStep Up BTC City - Moški D (1966 in starejši)
ZAStep Up BTC City - Ženske A (1987 in mlajše)
ZBStep Up BTC City - Ženske B (1986 - 1977)
ZCStep Up BTC City - Ženske C (1976 - 1967)
ZDStep Up BTC City - Ženske D (1966 in starejše)
Rezultati

Alive Step Up

Ljubljana, 19.11.2016

S3 - Step Up - Štafeta

Uvr.Št.KlubTekmovalciDrž.K1K2K3Rezultat
1401Rono senčila d.o.o.Trček Jan, Trček Jure, Ajlec Miha SLO0:02:190:02:320:02:070:07:00
2402Rono senčila d.o.o.Rezai Bashir1, Bregar Gašper, Plaznik Matic SLO0:02:340:02:180:02:120:07:06
3407SSK ILIRIJASršen Gašper, Bradeško Jaka, Kos Lovro SLO0:02:270:02:300:02:150:07:13
4408AD KronosLindič Matej, Lindič Mitja, Jamnik Jan SLO0:02:310:02:330:02:290:07:33
5412ŠD HerculesVeleušič Jan, Bevec Iztok, Tršek Žiga SLO0:02:210:02:310:02:410:07:34
6414SkinRoyaleLevičar Jernej, Turanovič Armin, Divjak Gregor SLO0:02:230:03:070:02:590:08:30
6417ŠKTD LomVelikonja Urška, Pregelj Uroš, Mavrič Dejan SLO0:02:400:03:050:02:430:08:30
8410 Berginc Aljaž, Kralj Primož,Fran Široki SLO0:02:450:03:200:03:280:09:34
9409 Mencinger Jernej, Peternelj Damjan, Eckles Gibran SLO0:02:480:04:090:02:370:09:35
10418ŠD KošanaPrelc Rok, Širca Jaka, Bajec Teja SLO0:04:020:02:510:03:190:10:14
11406Rono senčila d.o.o.Milkovič Alena, Črtalič Saša, Fink Rebeka SLO0:03:260:03:330:03:240:10:23
12413CSCSlevec Mitja, Cerk Andrej, Dolenc Andrej SLO0:03:570:03:200:04:100:11:28
13419AlivePeterka Sara, Selan Kaja, Kovačič Krištom SLO0:02:570:03:380:05:030:11:39
14405Rono senčila d.o.o.Purkart Lana, Skubic Petra, Skubic Mojca SLO0:03:370:04:120:04:100:11:59
15421AK Skofja LokaMaksin Nika, Košir Nastja, Brence Neja SLO0:04:340:03:420:03:590:12:16
16420 Černivec Adrijana, Jagodic Špela,Ropotar Karin SLO0:04:210:04:130:04:420:13:17
17404Rono senčila d.o.o.Pagon Tjaša, Petko Anja, Ogrin Žane SLO0:04:550:04:540:03:500:13:40
18416A VEŠ?Bukošek Urh, Ojstršek Blaž, Zalaznik Andrej SLO0:03:300:08:370:03:400:15:48
19403Rono Senčila d.o.o.Nograšek Boštjan, Račič Robert, Majcen Alenka SLO0:05:320:05:140:05:310:16:19