Rezultati

Kategorije
OliFOlimpik triatlon - ženske skupno
OliMOlimpik triatlon - moški skupno
SSfSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
SSmSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
ETUFETU Junior cup - Women
ETUMETU Junior cup - Men
AFCici akvatlon - deklice A
AMCici akvatlon - dečki A
BFCici akvatlon - deklice B
BMCici akvatlon - dečki B
CFCici akvatlon - deklice C
CMCici akvatlon - dečki C
DFSuper sprint triatlon - starejše deklice
DMSuper sprint triatlon - starejši dečki
EFSuper sprint triatlon - kadetinje
EMSuper sprint triatlon - kadeti
FFSuper sprint triatlon - mlajše mladinke
FMSuper sprint triatlon - mlajši mladinci
GFSuper sprint triatlon - starejše mladinke
GMSuper sprint triatlon - starejši mladinci
SFTriatlon za vsakogar - dijakinje
SMTriatlon za vsakogar - dijaki
TFTriatlon za vsakogar - članice 1
TMTriatlon za vsakogar - člani 1
UFTriatlon za vsakogar - članice 2
UMTriatlon za vsakogar - člani 2
VFTriatlon za vsakogar - članice 3
VMTriatlon za vsakogar - člani 3
XDMedijski triatlon popularnih - duatlonska ekipa
XFMedijski triatlon popularnih - ženska ekipa
XMMedijski triatlon popularnih - moška ekipa
XXMedijski triatlon popularnih - mešana ekipa
YFMedijski triatlon popularnih - posameznice
YMMedijski triatlon popularnih - posamezniki
ZDŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - duatlonska ekipa
ZFŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - ženska ekipa
ZMŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - moška ekipa
ZXŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - mešana ekipa
HFOlimpik triatlon - starejše mladinke
HMOlimpik triatlon - starejši mladinci
IFOlimpik triatlon - članice 1
IMOlimpik triatlon - člani 1
JFOlimpik triatlon - članice 2
JMOlimpik triatlon - člani 2
KFOlimpik triatlon - veteranke 1
KMOlimpik triatlon - veterani 1
LFOlimpik triatlon - veteranke 2
LMOlimpik triatlon - veterani 2
MFOlimpik triatlon - veteranke 3
MMOlimpik triatlon - veterani 3
NFOlimpik triatlon - veteranke 4
NMOlimpik triatlon - veterani 4
OFOlimpik triatlon - veteranke 5
OMOlimpik triatlon - veterani 5
PFOlimpik triatlon - veteranke 6
PMOlimpik triatlon - veterani 6
RFOlimpik triatlon - veteranke 7
RMOlimpik triatlon - veterani 7
U23FOlimpik triatlon - ženske do 23 let
U23MOlimpik triatlon - moški do 23 let
D_HFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejše mladinke
D_HMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejši mladinci
D_IFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 1
D_IMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 1
D_JFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 2
D_JMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 2
D_KFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 1
D_KMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 1
D_LFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 2
D_LMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 2
D_MFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 3
D_MMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 3
D_NFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 4
D_NMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 4
D_OFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 5
D_OMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 5
D_PFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 6
D_PMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 6
D_RFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 7
D_RMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 7
Rezultati

Triglav Triatlon Bled 2016

Bled, 3.9.2016

KM - Olimpik triatlon - veterani 1

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1583Mori MitjaSLOTK Telemach Ljubljana0:21:12 (0:30) 0:59:27 (0:44) 0:39:152:01:09
2686Kit MitjaSLO 0:24:24 (0:36) 0:59:15 (0:48) 0:40:532:05:58
3563Kovač MatjažSLOTK Ajdovščina0:24:02 (0:33) 0:58:16 (1:01) 0:43:412:07:34
4631Grezzo AntoninoITA 0:22:30 (0:34) 1:03:04 (0:40) 0:41:402:08:29
5680Radivojević AleksanderSLO 0:24:48 (0:35) 1:02:43 (0:57) 0:41:162:10:20
6604Rizmal JurijSLOTK Krško0:25:23 (0:34) 1:03:45 (0:54) 0:40:402:11:18
7513Bizjak MatjažSLOTK 3KM0:28:15 (0:52) 1:04:28 (1:03) 0:40:182:14:57
8586Mužina AleksijSLOŠD 3Šport0:27:39 (0:54) 1:04:07 (0:55) 0:42:072:15:44
9685Kovič PrimožSLO 0:31:05 (0:48) 1:03:14 (0:54) 0:42:322:18:34
10535Grabner HannesAUTARBÖ ASKÖ RC Feld am See0:28:39 (0:35) 1:02:56 (0:53) 0:46:542:19:58
11503Adlešič JernejSLO 0:31:27 (0:49) 1:02:46 (1:13) 0:44:162:20:33
12521Della Mea LucaITACUS Udine0:31:08 (0:33) 1:06:49 (0:46) 0:41:272:20:45
13695Fuerst SašoSLO 0:27:52 (1:14) 1:09:04 (1:22) 0:44:042:23:39
14612Štern MitjaSLOTK Utrip0:33:37 (0:38) 1:07:37 (1:18) 0:46:382:29:50
15624Volkar MatjažSLOOlimpija TK0:29:59 (0:46) 1:05:19 (1:37) 0:52:522:30:36
16634Košar JakaSLO 0:29:26 (0:45) 1:10:56 (1:25) 0:52:132:34:47
17504Agnič RobertSLOTK Trisport Exoterm 0:31:48 (1:00) 1:12:13 (1:19) 0:48:332:34:55
18597Pitamic SamoSLO 0:31:35 (1:58) 1:11:27 (1:36) 0:52:452:39:23
19576Magdič JožefSLOMedicus0:30:34 (1:08) 1:19:33 (1:07) 0:47:232:39:48
20688Gulich DanielITA 0:29:25 (0:50) 1:11:33 (1:13) 0:56:492:39:51
21561Košorok BlažSLO 0:30:56 (1:29) 1:18:09 (1:26) 0:55:202:47:23
22568Lengar IgorSLOPovodni mož0:30:18 (2:26) 1:20:01 (1:30) 0:53:332:47:50
23697Alihodžič DarkoSLO 0:30:36 (2:10) 1:20:02 (2:04) 0:53:142:48:08
24540Hrovat GregorSLOTRENERT0:32:13 (1:16) 1:13:50 (1:39) 1:02:482:51:48
25637Perc BoštjanSLO 0:32:08 (0:43) 1:21:43 (1:22) 1:03:012:58:59