Rezultati

Kategorije
OliFOlimpik triatlon - ženske skupno
OliMOlimpik triatlon - moški skupno
SSfSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
SSmSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
ETUFETU Junior cup - Women
ETUMETU Junior cup - Men
AFCici akvatlon - deklice A
AMCici akvatlon - dečki A
BFCici akvatlon - deklice B
BMCici akvatlon - dečki B
CFCici akvatlon - deklice C
CMCici akvatlon - dečki C
DFSuper sprint triatlon - starejše deklice
DMSuper sprint triatlon - starejši dečki
EFSuper sprint triatlon - kadetinje
EMSuper sprint triatlon - kadeti
FFSuper sprint triatlon - mlajše mladinke
FMSuper sprint triatlon - mlajši mladinci
GFSuper sprint triatlon - starejše mladinke
GMSuper sprint triatlon - starejši mladinci
SFTriatlon za vsakogar - dijakinje
SMTriatlon za vsakogar - dijaki
TFTriatlon za vsakogar - članice 1
TMTriatlon za vsakogar - člani 1
UFTriatlon za vsakogar - članice 2
UMTriatlon za vsakogar - člani 2
VFTriatlon za vsakogar - članice 3
VMTriatlon za vsakogar - člani 3
XDMedijski triatlon popularnih - duatlonska ekipa
XFMedijski triatlon popularnih - ženska ekipa
XMMedijski triatlon popularnih - moška ekipa
XXMedijski triatlon popularnih - mešana ekipa
YFMedijski triatlon popularnih - posameznice
YMMedijski triatlon popularnih - posamezniki
ZDŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - duatlonska ekipa
ZFŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - ženska ekipa
ZMŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - moška ekipa
ZXŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - mešana ekipa
HFOlimpik triatlon - starejše mladinke
HMOlimpik triatlon - starejši mladinci
IFOlimpik triatlon - članice 1
IMOlimpik triatlon - člani 1
JFOlimpik triatlon - članice 2
JMOlimpik triatlon - člani 2
KFOlimpik triatlon - veteranke 1
KMOlimpik triatlon - veterani 1
LFOlimpik triatlon - veteranke 2
LMOlimpik triatlon - veterani 2
MFOlimpik triatlon - veteranke 3
MMOlimpik triatlon - veterani 3
NFOlimpik triatlon - veteranke 4
NMOlimpik triatlon - veterani 4
OFOlimpik triatlon - veteranke 5
OMOlimpik triatlon - veterani 5
PFOlimpik triatlon - veteranke 6
PMOlimpik triatlon - veterani 6
RFOlimpik triatlon - veteranke 7
RMOlimpik triatlon - veterani 7
U23FOlimpik triatlon - ženske do 23 let
U23MOlimpik triatlon - moški do 23 let
D_HFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejše mladinke
D_HMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejši mladinci
D_IFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 1
D_IMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 1
D_JFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 2
D_JMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 2
D_KFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 1
D_KMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 1
D_LFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 2
D_LMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 2
D_MFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 3
D_MMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 3
D_NFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 4
D_NMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 4
D_OFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 5
D_OMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 5
D_PFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 6
D_PMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 6
D_RFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 7
D_RMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 7
Rezultati

Triglav Triatlon Bled 2016

Bled, 3.9.2016

SSf - Super Sprint / Za vsakogar - ženske skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1428Horn MarieGER 0:04:22 (0:29) 0:22:45 (0:46) 0:13:300:41:54
2334Nowak KathiAUTHSV Triathlon Kaernten0:05:09 (0:29) 0:22:16 (0:45) 0:13:330:42:14
3316Ferenczi NikolettHUNDebreceni Sportcentrum0:04:51 (0:27) 0:23:25 (0:46) 0:13:200:42:51
4301Azman LarissaAUTSportverein Trispoat0:05:15 (0:28) 0:23:32 (0:43) 0:13:200:43:20
5646Geist LuisaSLO 0:04:31 (0:29) 0:23:02 (0:46) 0:15:160:44:06
6333Myral GrecoITAT.D.RIMINI0:04:34 (0:29) 0:23:50 (0:42) 0:14:490:44:28
7303Bartol MonikaSLOTK Inles Riko Ribnica0:05:12 (0:30) 0:24:12 (0:44) 0:13:570:44:37
8305Bernot UrškaSLOTK Trisport Exoterm 0:05:04 (0:29) 0:23:19 (0:45) 0:15:230:45:03
9348Šešelja LeaCROTK Rival, Rijeka0:05:08 (0:29) 0:23:13 (0:48) 0:15:470:45:27
10344Rózsa SaroltaHUNDebreceni Sportcentrum0:05:03 (0:33) 0:25:04 (0:42) 0:14:150:45:39
11353Tonak LaraGERTRI-X-Kufstein0:05:01 (0:33) 0:24:25 (0:42) 0:15:030:45:47
12343Righetti AlessiaITAPol. Riccione0:04:59 (0:36) 0:24:27 (0:48) 0:14:580:45:50
13306Cervenkova KaterinaCZEE.ON triathlon team0:05:00 (0:38) 0:24:39 (0:41) 0:15:200:46:21
14309Červenkova DenisaCZEE.ON triathlon team0:04:58 (0:46) 0:25:10 (0:41) 0:15:020:46:39
15356Virginia AluigiITAT.D.RIMINI0:05:17 (0:28) 0:25:31 (0:47) 0:16:490:48:54
16433Marolt AnjaSLO 0:05:26 (0:39) 0:25:21 (0:42) 0:17:150:49:26
17357Vrečar AnaSLOTK Gorenjska0:06:21 (0:43) 0:25:37 (1:03) 0:16:080:49:54
18671Kurnik Neža PatricijaSLO 0:05:39 (0:28) 0:26:23 (0:48) 0:16:560:50:17
19346Spruk NejkaSLOTK Trisport Exoterm 0:06:00 (0:32) 0:27:39 (0:49) 0:16:090:51:12
20434Marinko NivesSLO 0:07:56 (0:56) 0:25:00 (0:57) 0:16:310:51:22
21336Pilih VitaSLOTK Trisport Exoterm 0:05:10 (0:30) 0:25:28 (0:55) 0:19:380:51:42
22360Angleitner Sagadin TanjaSLO 0:06:49 (0:44) 0:25:10 (1:03) 0:18:120:52:00
23319Fornažar EmmaCROTriatlon klub Pula CRO0:05:49 (0:40) 0:26:49 (0:54) 0:17:470:52:01
24447Grojzdek KarmenSLO 0:06:57 (0:52) 0:25:47 (1:11) 0:17:140:52:03
25324Kovačič Ivanjko AnaSLOTK Trisport Exoterm 0:05:58 (0:35) 0:27:38 (0:49) 0:17:090:52:11
26363Benkovič MajaSLOKK Sava Kranj0:06:56 (0:36) 0:25:46 (1:00) 0:18:350:52:55
27351Šporn KimSLOTK Trisport Exoterm 0:06:04 (0:40) 0:29:30 (0:45) 0:15:560:52:58
28372Exner JasminAUTSport am Wörthersee0:10:45 (0:35) 0:24:28 (1:04) 0:16:080:53:01
29328Maradin MancaSLOTK Utrip0:06:31 (0:41) 0:27:32 (0:43) 0:17:330:53:02
30413Zamida TanjaSLOTK Inles Riko Ribnica0:08:14 (0:39) 0:27:48 (0:55) 0:16:070:53:47
31345Slodej KatjušaSLOTK Telemach Ljubljana0:07:04 (0:39) 0:26:59 (0:45) 0:18:190:53:48
32387Lotrič Dolinar AlešaSLO 0:07:37 (1:47) 0:27:29 (0:51) 0:16:410:54:26
33390Mikuž Vidmar AlenkaSLOTK Ajdovščina0:07:38 (0:52) 0:27:01 (0:57) 0:17:560:54:27
34355Vignali GiorgiaITAT.D.RIMINI0:05:52 (0:33) 0:28:49 (0:53) 0:18:340:54:43
35350Škufca Ana KlarisaSLOTK Inles Riko Ribnica0:06:59 (0:37) 0:28:39 (0:44) 0:17:490:54:50
36312Dolinar Ana MetaSLOAD Mass0:07:36 (1:45) 0:29:35 (0:52) 0:15:120:55:02
37361Bačak IrenaSLO3K Šport0:08:12 (1:39) 0:26:14 (1:31) 0:20:410:58:20
38410Vodičar MatejaSLO 0:08:55 (2:00) 0:30:16 (0:51) 0:16:320:58:36
39405Starman LejaSLO 0:10:03 (1:52) 0:27:35 (1:32) 0:18:460:59:49
40647Kranjec TanjaSLO 0:08:09 (1:14) 0:28:35 (1:48) 0:20:441:00:32
41407Stewart LeeanneGBROlympia0:09:11 (1:06) 0:34:45 (1:14) 0:17:101:03:27
42394Pirman TinaSLO 0:07:47 (1:24) 0:36:01 (0:53) 0:19:031:05:11
43663Žibrik NevaSLO 0:07:44 (1:53) 0:39:31 (1:00) 0:22:271:12:37
44672Habjan AnamarijaSLO 0:10:48 (2:49) 0:20:23 (2:08) DNF
45379Kobal KatarinaSLOTK Ajdovščina0:07:35 (1:21) 0:16:19 (1:14) 0:23:39DQ
45411Vrabl MojcaSLOTK 3KM0:09:21 (1:04) 0:14:47 (1:30) 0:16:53DQ